ANTALYA KIR/BEACH DUGUNU!!

silantrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
5
0
31
:KK24:Merhabalar 2018 haziran ayi dugunum olucak arastirmalara yeni yeni basladim bu cevrede tecrubesi olanlar paylasirlar umarim.butcemiz kisitli cok masrafli olsun istemiyorum ama antalya da yazlari fiyatlar cok yuksek oluyor biliyorum :KK43:
dugun mekani
kuafor-makyaj
gelinlikci
organizator
dis cekim fotografci
kina yeri
olarak duyduklarinizi ya da memnun kaldiklarinzi paylasirsaniz cok sevinirim
:KK39:

:KK24:Merhabalar 2018 haziran ayi dugunum olucak arastirmalara yeni yeni basladim bu cevrede tecrubesi olanlar paylasirlar umarim.butcemiz kisitli cok masrafli olsun istemiyorum ama antalya da yazlari fiyatlar cok yuksek oluyor biliyorum :KK43:
dugun mekani
kuafor-makyaj
gelinlikci
organizator
dis cekim fotografci
kina yeri
:KK39:[/QUOTE

MERHABALAR ASRIN ORGANIZASYON OLARAK HER KONUDA SIZE YARDIMCI OLABILIRIZ.
ILETISIM 0553 922 23 22

BROSUR.jpg

dugun mekani
kuafor-makyaj
gelinlikci
organizator
dis cekim fotografci
kina yeri
:KK39:
Merhaba su değirmeni Kır Bahçesini alternatiflerinin arasına koymanı öneririm. Organizasyon firması işletiyor mümkün olduğunca her konuda destek oluyorlar

Ben de aynı dertten muzdaribim istediğim gibi bi yer bulmakta zorlanıyorum su değirmeni ilgimi çekti açıkçası arayıp görüştüm en kısa zamanda gidip görmek istiyorum siz başka alternatifler bulabildiniz mi?

21 Eylül 2019’da Mai tai beach’teki düğünümüzde yaşanan rezaletler;
  1. Nikah töreninde mikrofon çalışmadı nikah memuru bağıra bağıra nikah kıymak zorunda kaldı.
  2. Düğün masalarının oturma düzenleri bir çıktı alınıp masaya atılıp gidilmişti. Gelen konuklar tek tek kendileri bakıp oturdu.
  3. Organizatör düğünün başında ortalıktan kayboldu. Telefonlarımıza da cevap vermedi.
  4. Atılması İçin verdiğimiz havai fişekler çalındı. 50 tanesinden ancak 20 tanesi atılmıştır.
  5. Yemekler saat 23:00’a doğru geldi o da ancak 80-90 konuğumuza verildi. Yaklaşık 250 kişi aç olarak düğünümüzden ayrıldı.
  6. Anlaştığımız süslemelerin hiçbiri yapılmamıştı. Şikayetler üzerine beach park yanındaki zakkumların dallarını kopararak sandalyeleri süslemeye çalıştılar.(yapılmasa daha iyiydi)
  7. 5 kişilik olarak anlaştığımız orkestra gitmiş başka bir 3 kişilik orkestra gelmiş. Bunu da biz düğün günü öğrendik.
Kesinlikle hiç memnun kalmadık. Kimseye tavsiye etmiyorum. Organizasyon değişti, işletmeci değişti derler, inanmayın! Her işleri yalan dolan! Serap hanım ve skaorganizasyon düğünümüzün katilidir.

X