Tüp Bebek Merkezleri Antalya Memorial tüp bebek

Kimse yazmamış ama merak ettim murat hocada mı başladınız tedaviye.labaratuarları nasıl acaba .memnun musunuz doktorunuzdan

Kimse yazmamış ama merak ettim murat hocada mı başladınız tedaviye.labaratuarları nasıl acaba .memnun musunuz doktorunuzdan
merhaba bende murat hocayı düşünüyorum geçtiğimiz ay başarısız tüb bebek denemem oldu transfere bile gidemedim embiriyo gelişimi olmadığı için bende döllenme başarısızlığı oldu döllenen 3 yumurtada 3. güne gelemedi

merhaba bende murat hocayı düşünüyorum geçtiğimiz ay başarısız tüb bebek denemem oldu transfere bile gidemedim embiriyo gelişimi olmadığı için bende döllenme başarısızlığı oldu döllenen 3 yumurtada 3. güne gelemedi
Merhaba Murat hoca çok iyi bir hoca konuşması bilgilendirmesi herşeyi net anlatan .42 yaşındayım ilk tüp bebek Murat hoca ile yaptım .4 embriyomdan kalan 1 embriyo, 5. Gün gelmesini beklerken 4.gün kaldı . 5. Gün transfer işlemimi kendi isteğimle yaptırdım.negatif oldu.belki tutabilir dedim bile bile tutmayacağını bildiğim halde.bir daha ki tüp bebek denememde 3.gün gelen embriyo transferi düşünüyorum.inşallah 3.adet tekrar başlayacağım bir aksilik olmaz ise .

Murat hoca hasta ilişkisi çok güzel bende bu sayfadan yaptıran var mı diye bir konu açtım.2. Tüp bebek denemesi Murat hoca düşünüyorum

Murat hoca hasta ilişkisi çok güzel bende bu sayfadan yaptıran var mı diye bir konu açtım
bende araştırıyom pek yorumda bulamadım açıkcası ben de 26 yaşındayım amh 2.07 sperm de iyi di ama neden böyle oldu anlamadık doktorda bişi demedi 23000 tl masraf ettimm ilaçlar muayenler testler ama elimde hiç birşey kalmadı ayıp olmazsa memoialda ne kadar üçret

bende araştırıyom pek yorumda bulamadım açıkcası ben de 26 yaşındayım amh 2.07 sperm de iyi di ama neden böyle oldu anlamadık doktorda bişi demedi 23000 tl masraf ettimm ilaçlar muayenler testler ama elimde hiç birşey kalmadı ayıp olmazsa memoialda ne kadar üçret
16 bin TL ilaçlar muayene verdim

Malesef benimde hiç embriyom yok tekrar başlayacaktım dün eşim ayağı kırıldı Türkiye gelme şansım kalmadı
çok geçmiş olsun vardır bunda da bir hayır bende mart nisan gibi anca başlaya bilirim herhalde malum tüp birikmiş gitti yeniden hazırlık yapmam lazım

Eğer akdeniz tıp fakültesinden rapor alırsanız memorialdede tüp bebek ücreti devletteki gibi 5500 tl oluyor. Bende transferi bekliyorum 🥴 tabi ilk önce embriyo gelişimine devam ederse😔

siz rapor çıkarttınız mı doktorunuz murat bey mi inşallh güzel güzel embiriyolarınız olur kaç yumurtanız toplamdı kaçı döllendi acaba
Evet ben rapor çıkarttım tüm tedavi paketi 5500 tl idi ilaçlar her yerdeki gibi raporlu olarak 1450 civarı tuttu transfere kadarki.benim 13 tane yumurta toplandı ama eşimin sperm konusunda promlem vardı o yüzden döllenen yumurta 4 tane oldu. Taze transfer yapılacak ve sonucu bekliyecegım. Ama iyiki murat hoca çünkü pembe hayaller saatmıyor. Ekibide çok çok iyi hizmetleride.
siz rapor çıkarttınız mı doktorunuz murat bey mi inşallh güzel güzel embiriyolarınız olur kaç yumurtanız toplamdı kaçı döllendi acaba

inşalah güzel sonuçlar alırsınız rapor için nasıl başvuru yaptınız rapor cıkartmak içinde herhangi bi kadın doğum doktoruna mı muayene oldunuz ilk seferde randevu alıp sadece muayene mi yapıyorlar hangi evrakları istiyorlar

Son düzenleme:
Akdeniz tıp fakültesi tüp bebek bölümünden rapor almak için randevu alıyorsunuz arayarak eğer uzak değilseniz direk gidip almanızı tavsiye ederim. Sizi çağırıyorlar bölümdeki görevli size dosya açıyor daha önceki kontrollerinizden rahim filmi (hgs) varsa, eşiniz yada sizden kaynaklı bir problemse daha önce muayne oldupunuzdaki sizden kaynaklıysa kaynak sebebini belirten belge eşinizdense eşinizin için olan. Hem eşiniz hem sizin 1 adet foto, eşiniz ve sizin nüfus kayıt örneği vs zaten ilk gittiğinizde durumunuzu görevliye belirtiyorsunuz sorun kaynağına göre gerekli olvakları istiyorlar. Adetinizin 2. Veya 3. Günü gelmenizi istiyolar ve bölümdeki şafak hova muayne ediyor ve raporu veriyorlar çok kısa sürede 4 günde hemde raporu alıyorsunuz.

X