Tüp Bebek Merkezleri Antalya Memorial tüp bebek

Erkek kaynaklı sperm problemlerinde 2 özel 1 adet devlette yapılmış sperm sayımı raporu istıyorlar muhakkak. Erkek problemi varsa zaten uğraşmıyorsunuz hiç.

Erkek kaynaklı sperm problemlerinde 2 özel 1 adet devlette yapılmış sperm sayımı raporu istıyorlar muhakkak. Erkek problemi varsa zaten uğraşmıyorsun
sperm iyi bizim ben 2 defa rahim perdesinden ve çikolata kistiden ameliyat oldum bir başarısız tüp bebek denemesi oldu döllen me sorunu oldu 8 yumurtadan 3 embiriyo oldu onlarda 3, güne gidemedi transfer bile olmadım ama bun işlemler hep özel merkezlede oldu rapor almayı etkiler mi bilmiyorum

Eksi yönde etkilemez diye düşünüyorum çünkü 3 kez rapor alıp 3 kez özel merkezde raporlu tüp bebek yapma hakkımız var. Ki senin problemlerinin belirtildiği evraklarla başarısız tüp bebek sürecinin bilgileriyle olan eevraklarla akdeniz üniversitesi tıp fakültesi tüp bebek bölümüne gidip rapor istediğini söylersen yada üniversitede yaptıracaksan orda yaptırmak istediğini söylersen seni yönlendirirler. Ama ordaki yaptıranlardan duygugun çok yoğun oldugu için dpktor yeterlı zaman ayıramıyor hatta transfer sonrası hemen gönderiliyor. Ki transfer sonrası en az 1 saat yatarak dinlenmek gerek. Memorial 2 saat transfer sonrası dinlendiriyor ve murat hoca ve ekibi asla bilimsellikten ve gerçeklikten uzaklaşmıyorlar. Bu konuda umut tacirliği ve para güdümlü merkez çok fazla.

Eksi yönde etkilemez diye düşünüyorum çünkü 3 kez rapor alıp 3 kez özel merkezde raporlu tüp bebek yapma hakkımız var. Ki senin problemlerinin belirtildiği evraklarla başarısız tüp bebek sürecinin bilgileriyle olan eevraklarla akdeniz üniversitesi tıp fakültesi tüp bebek bölümüne gidip rapor istediğini söylersen yada üniversitede yaptıracaksan orda yaptırmak istediğini söylersen seni yönlendirirler. Ama ordaki yaptıranlardan duygugun çok yoğun oldugu için dpktor yeterlı zaman ayıramıyor hatta transfer sonrası hemen gönderiliyor. Ki transfer sonrası en az 1 saat yatarak dinlenmek gerek. Memorial 2 saat transfer sonrası dinlendiriyor ve murat hoca ve ekibi asla bilimsellikten ve gerçeklikten uzaklaşmıyorlar. Bu konuda umut tacirliği ve para güdümlü merkez çok
bakalım bende adeti bekliyorum aralığın ilk haftaları gibi gideceğim bide onun degerlendirmesini istiyorum eger tedavi için biraz zaman dersede o arada rapor çıkatmayı deneyeçegim çünkü bizm ilk tedavi cok tuttu ilaçlarla tahliller falan 24 bin oldu

bakalım bende adeti bekliyorum aralığın ilk haftaları gibi gideceğim bide onun degerlendirmesini istiyorum eger tedavi için biraz zaman dersede o arada rapor çıkatmayı deneyeçegim çünkü bizm ilk tedavi cok tuttu ilaçlarla tahliller falan 24 bin oldu
Aynen imkanlar varken rapor çokartmak şart. Ama rapor için zaten çok ugraşmıyosun ben ilk doktoruma muayne oldum kararı verdik sonra direk tıp fakültesinden randevu alıp gittim adetimin 2.günü istenilen evraklarla gelmemi söyledi. Gittim evrakları tealim edip muayne olup çıktım. Raporu almanız gereken zamandan 4 gün önce gidip imza atıp 4 gün sonra gidip raporu alıyorsunuz. Ki zaten murat bey yönlendiriyor.

Aynen imkanlar varken rapor çokartmak şart. Ama rapor için zaten çok ugraşmıyosun ben ilk doktoruma muayne oldum kararı verdik sonra direk tıp fakültesinden randevu alıp gittim adetimin 2.günü istenilen evraklarla gelmemi söyledi. Gittim evrakları tealim edip muayne olup çıktım. Raporu almanız gereken zamandan 4 gün önce gidip imza atıp 4 gün sonra gidip raporu alıyorsunuz. Ki zaten murat bey yönlen
bu arada embiyolar ne durumda tedavinin hangi aşamasındasınız

Transfer oldum. Sonuç bekliyorum🙏🏻😔lütfen dua edin 🙏🏻🙏🏻
inşallh güzel sonuçlanır bu arada bende cumartesi giitim murat hocaya olumlu konuştu ama şöyle bi durum var akdeniz üniversitesine geçiyormuş bu ayın 15 gibi oraya gel orda devam edelim dedi hem devletten de yararlandırırız dedi bu ay kistelerim olduğu için dogum kontrol hapı verdi adetet başlayınca mesaj at dedi ona göre tedaviye başlayabilir üni de

Bende bugün öğrendim prof. Luk için akdeniz tıpa geçiyor bence murat hocayı bırakmayın 2 gün sonra test vericem bende. Murat hoca çok net bi doktor tedavi sürecinden gayet net bilgiler veriyor. Gebelik olupta devam ederse de her türlü murat hoca neredeyse oraya gideceğim.Rapor konusunda evet orda direkt devlet desteğiyle başlarsınız. Murat hocaya güvenin işinin en iyisi antalya için.

Bende bugün öğrendim prof. Luk için akdeniz tıpa geçiyor bence murat hocayı bırakmayın 2 gün sonra test vericem bende. Murat hoca çok net bi doktor tedavi sürecinden gayet net bilgiler veriyor. Gebelik olupta devam ederse de her türlü murat hoca neredeyse oraya gideceğim.Rapor konusunda evet orda direkt devlet desteğiyle başlarsınız. Murat hocaya güvenin işinin en iyisi antalya için.
bizde öyle düşünüyoruz ama oranın cok yoğun olduğunu duyduk özeldeki gibi ilgilenebilir mi ondan şüpeliyiz sadece

bu arada test için erken degilmi 10 beklemek gerekmiyor mu

bizde öyle düşünüyoruz ama oranın cok yoğun olduğunu duyduk özeldeki gibi ilgilenebilir mi ondan şüpeliyiz sadece
Bende memoriale başlamayı düşünüyodum.ama orda bi sürü kadın doğumcu var Prof var hatta.neden murat hocayı tercih etmiştiniz .bi de dediğiniz gibi iyiyse üzüldüm devlete geçmesine.bu süreç psikolojik olarak çok yıpratıcı devlette uğraşmak istemiyodum.ne yapmalıyım Kızlar sizce.antalya ıvf de olumsuz oldu bu sefer başka yerde denemek istiyorum .

Bende memoriale başlamayı düşünüyodum.ama orda bi sürü kadın doğumcu var Prof var hatta.neden murat hocayı tercih etmiştiniz .bi de dediğiniz gibi iyiyse üzüldüm devlete geçmesine.bu süreç psikolojik olarak çok yıpratıcı devlette uğraşmak istemiyodum.ne yapmalıyım Kızlar sizce.antalya ıvf de olumsuz oldu bu sefer başka yerde denemek istiyorum .
memorialin tüp bebek doktoru murat hoca digerlerinin degil diye biliyorum ben cevremden de bi kaç kişi gitmişti eğer fırsatınız varsa devlete geçmeden bi görüşün ve fikrini alının derim

Memorial antalya tüp bebegin kurucusu murat hoca kendisi doçentti ve antalyadaki biçok kadın doğumcunun hocam diyerek mesleki bilgi danıştığı biri. Ayrıca yapmış olduğu çalışmalar ve tüp bebek için eğitim ve deneyim sürecini yurt dışında almış ve çalışmış olma avantajı ve ayrıca görümcemin bikaç özel hastanede çalışıp doktorlar konusunda bilgi sahibi olmasıyla murat hocaya yönlendik. İyiki de öyle yapmışız. tıp fakultesindeki şafak hocanın hastalarından bildiğim tek eksisi çok kişi ve kısıtlı zaman olması ve ayrıca transfer sonrası dinlendirme süreçleri yok denilcek kadar yetersiz. Ama tabi murat hoca kendi hastaları için ordada farklı prosedür uygulayabilir.

Memorial antalya tüp bebegin kurucusu murat hoca kendisi doçentti ve antalyadaki biçok kadın doğumcunun hocam diyerek mesleki bilgi danıştığı biri. Ayrıca yapmış olduğu çalışmalar ve tüp bebek için eğitim ve deneyim sürecini yurt dışında almış ve çalışmış olma avantajı ve ayrıca görümcemin bikaç özel hastanede çalışıp doktorlar konusunda bilgi sahibi olmasıyla murat hocaya yönlendik. İyiki de öyle yapmışız. tıp fakultesindeki şafak hocanın hastalarından bildiğim tek eksisi çok kişi ve kısıtlı zaman olması ve ayrıca transfer sonrası dinlendirme süreçleri yok denilcek kadar yetersiz. Ama tabi murat hoca kendi hastaları için ordada farklı prosedür uygulayabilir.
hakkımızda hayırlısı bunda da vardır bi hayır diycez bi daki adeti bekliyorum o zman tekrar görüşeceğiz murat hocayla bakalım artk sizde inşalh güzel sonuçlar alırsınız

Bende labaratuarı iyidir bi de pandemi dönemi başka hastalar olmaz diye tüp bebek merkezini denedim ama malasef olumsuz oldu transferler.murat hocanın bu kadar iyi olduğunu bilmiyodum.cuma gidip en azından görüşeyim.keşke bu sene geçmeseydi ya şansa artık vardır inş bi hayır

memorialin tüp bebek doktoru murat hoca digerlerinin degil diye biliyorum ben cevremden de bi kaç kişi gitmişti eğer fırsatınız varsa devlete geçmeden bi görüşün ve fikrini alının derim
En azından görüşeyim haklısınız ama devlette zor olmaz mı ya takip

Memorialde tek tüp bebek doktoru murat hoca diye biliyorum. Çünkü memorialin ıvf merkezde sadece murat hoca var diğerleri normal diğer muayneleri yapıyorlar. Bencede gitmeden en kısa zamanda gidin bi görüşün muayne olun zaten size gerçekçi bilgilerle nasıl bi yol izlemeniz gerekçeğini objektif bişekilde anlatıyor hiçbilekilde kazanç gütmeden. Zaten ilgilenemeyecek olsa o tarafa geçtiğinde gel demez. Birde memorial özel olsada murat hoca tek ve emin olun ordada yoğun çalışıyor.

Ben Fransa’da yaşıyorum yaş 43 Murat hoca ile tüp bebek denemem ilki negatif ti.tekrar gelmeyi yaptırmayı planlıyordum Murat hoca gideceğini öğrendim tıp fakültesinde özel olarak tekrar gidebilirmiyiz acaba

X