Antalya'da estetik cerrah tavsiyeleri

arkadaşlar akdeniz tıpta ömer özkan hocaya burun ameliyatı yaptıran warmı acaba yardım edebilirmisiniz acil???

lütfen bilgisi olan yardım edebilir mi ömer hocaya burun ameliyatı olan yok mu hiç acaba?:Saruboceq:

bunu bnde okudum we cok sasırdım yaaa kemal islamoglu hakkında net bilgisi olan war mııı

arkadaşlar ben ameliyat oldum sonundaakdeniz üniversitesi hastanesinde kbb doktoru yaptı ameliyatımı çünkü içindede sorun vardı yani benim ameliyat septorinoplasti oluyor.bilgi almak isteyenler olursa seve seve yardımcı olurum çok memnunum buaradakaydirigubbakcemile2

ece akdeniz ünv de kime yaptırdın, sorunum vardı demişsin ne tür bir sorun, neye maloldu sana?

arkadaşlar merhaba,
antalyada bacak estetiği yaptıran arkadaslar varsa , kime yaptırdıklarını yazarlarsa seviinirim ve maliyetlerini

ece akdeniz ünv de kime yaptırdın, sorunum vardı demişsin ne tür bir sorun, neye maloldu sana?

canım benim ameliyatımı akdenz ünvde kbb bölüm başkan oktay hocam yaptı.sorun burnumda kemik eğriliği wardı we nefes almamı engelliyordu endoskopi ile bakılınca etlerde büyüme falanda çıktı sanırım..ameliyat sırasındada hepsini hallettiler estetik olarakda düzeltme yaptı hocam ve gerçektn çok memnunum.neye maloldu derken o standart zaten çünkü resmi kurum.3bini göze alacaksınız yaklaşık olarak...

slm benim salı günü doç dr koray çoşkunfırat burun ameliyatımı yapacak sonuçlarını size aktarırım kızlar dua edin bana:))

arkdaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım bn oğlum için bu foruma üye oldum,oğlumunda burnunda şekil bozukluğu ve nefes alma sorunu var oğlumun arkdaşı ömer özkana burun ameliyatı olmuş(estetik) sonucu bnde gördüm ve mükemmel ama birtürlü ömer özkana ulaşamıyoruz ömer özkana ameliyat olupta telefonunu bilen varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim...

ameliyat olmayı ilk düşünmeye başladığımda bende arkadaş tawsiyesi ile ömer özkana gidecektim ama nefes alma problemimde olduğu için ilk olarak kbb doktoruna gittim we ameliyatımıı kbb doktoru yaptı çokda memnunum...eğer nefes problemi varsa bence bide kbb doktoruna gitseniz daha ii olur derim tabii nacizane düşüncem sadece...

ya aslına bakılırsa oğlum ilk olarak estetik açıdan çok önem veriyor ama bnde nefes alma probleminden kurtulsun istiyorum nasıl ulaşabilirim halaa bilmiyorum ece88 sanada tşkrederim:)

ya aslına bakılırsa oğlum ilk olarak estetik açıdan çok önem veriyor ama bnde nefes alma probleminden kurtulsun istiyorum nasıl ulaşabilirim halaa bilmiyorum ece88 sanada tşkrederim:)

rica ederim selma hanım ömer bey akdeniz tıp fakültesi hastenesinde görewli değil mi ordandamı ulaşamadınız kendisine???nefes probleminide ihmal etmeseniz ii olur çünkü estetik ameliyatlardan sonra daha büyük sorun teşkil ediyor...

Antalya da doğru dürüst bir cerrah bulamadığım için Ankara da Murat Emiroğlu yaptı ameliyatımı, 10 gün oldu ve gayet iyi gidiyor. Üzerine yatabileceğimi bile söyledi. Öncesinde ve ameliyat sonrası ilk günlerde tedirginliklerim vardı ama geçti gitti çok şükür. Hiç pişman olmadığım gibi hayatımla ilgili verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Ben almadım südyeni ama doktorum sipariş etmiş ve ameliyat sonrası üzerimdeydi. Sizi sıcak tutacak bol ve kolay giyilebilecek herhangi bir üst olabilir. 1 hafta kabanımı bile giyemedim çünkü dar ve kolları havaya kaldırmamak gerekiyor bu süreçte. Şimdi gayet iyiyim, hiç bir komplikasyon yok. Dikiş yerleri bir kaç haftaya kadar kaybolacakmış. Ufak tefek şişlikler vardı başlarda onlar da geçti :) daha da iyi olacak. şiddetle tavsiye ederim. Ama uygun klinik koşullarıyla...

bende dolgu yaptırmak istiyorum.Antalyada yaptırıp memnun olan varsa doktorunun ismini verebilirmi?

gecmiş olsun canım.. dikiş yerlerinin bi kac haftaya kadar gecmesi mümkün degil.. bunu belrtmek istiyorum.bnm 3.ayım we bnmkler bile gecmedi zamnala silikleşiyolar yani zamn lazım gecmesi için. bi kac ay gecince ciddi anlamda şişliklerde inme oluyo.. herkese sorunsuz günler opuyorumnanaktan

merhaba,

uzun zamandir Omer Ozkana burun ameliyati olan yok galiba...yakin zamanda dr.beyle gorusmus veya revizyon ameliyati olmus arkadaslar fotolarinizi gorebilirmiyim lutfen.Omer Beyin cok basarili oldugunu duydum,Akdeniz univ.tanidiklarimdan metini aldim ama EGE Bey kadar iyimidir bilmiyorum.reviyon olmam lazim.lutfen deneyimlerinizi paylasin.tesekkurler

Kızlar Ömer Özkan ve Koray Coşkun Fırata son zamanlarda ameliyat olmuş kimse var mı?

Kizlar burada onceden omer beye ameliyat oldugunu soyleyen birkac arkadas vardi acaba onlarda foto rica edebilirmiyim?

Ben ameliyat icin belcikadan gelecegim 2 haftalik yillikizinimde o nedenle oraya geldikten sonra pek arastirma yapmaya vaktim olmayacak

Lutfen yardimlarinizi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…