Antalya'da estetik cerrah tavsiyeleri

Canım hangi ömer beyin hastalarından resim istiyorsun ömer özkan mı ytoksa ömer refik özerdem mi?

Kızlar size müjdeli bir haberim var kk üyesi seviyorumseni antalyada gökhan uğur denilen bir kbb doktoruna ameliyat oldu burnuda süper görünüyor artık araştırma yapacağımız bir isim daha var ben de şahsen kendisisnin yakın takipcisi olacağım ve ameliyatımı antalyaya dönünce ona yaptırmayı planlıyorum bilgilerinize....:)

ben geçen yaz ömer refik özerdem e burun ameliyatı yaptırdım ama burnum nerdeyse hiççç değişmedi. daha da mutsuz oldum ve psikolojim iyice bozuldu malesef ve geçen hafta başka bi şehirde 2. ameliyatımı oldum ve aynı sıkıntıları yeniden yaşamak zorunda kaldım. çok iyi araştırın lütfen, çok hassas bi konu...

Herkes iyi ya da kötü doktorları hakkında bir şeyler söylüyorlar. Ama özellikle de kötü yönde konulan arkadaşlar ortaya kayda değer delillerini koymuyorlar. Herkesin aynı derecede mutlu olması bence imkansız. Hiç bir doktora haksızlık etmeyin. Herkesin burnu farklı bence. Beklentiler de önemli tabi. Ben Ömer Refik Özerdem'e ameliyat oldum örneğin. Kendisi İstanbul'da da ameliyat yapıyor. Antalya'da kardeşi Gökhan Bey ile beraber burnumu yaptılar. Her şeyi detaylı bir şekilde anlattılari beklentilerimi ona göre ben de ayarladım. 9 ay kadar geçti şimdi. Revizyona gerek kalmadı ve cidden çok mutluyum. Bu arada revizyon gerekebileceğini de zaten belirtmişlerdi. Gerek kalmadı çok şükür.kaydirigubbakcemile3

merhaba ,
fotolarınızı görmeyi çok iserdim hangi doktor nasıl çalışmış.. bu önaraştırma kısmı iyice gerdi beni.. mafoldumben
seçkin beyle görüşmem var önümüzdeki hafta.. koray beyle de görüşmek istiyorum sonrasında

gevens sen ne yaptın? operasyon bitti mi?

Araştırma hastanesinde kbb uzmanı Levent özden i çok övdüler.. psikopat bi adammış ama işinde iyiymiş.. rinoplasti de de süper diyorlar.. ama hastası olan biriyle konuşmadım hiç.. bilgisi olan var mı?

kIZLAR TOPİK BAYAĞI BİR GERİLERDE KALMIŞ NE OLDU aNTALYADA Ameliyat olan yok mu aranızda ben de olmak istiyorum en kısa zamanda ve çok acil doktor arayışı içerisindeyim

Canım Ben burun ameliyatı olmuştum Ömer Refik Özerdem ve Gökhan Özerdem kardeşlere. Benden sonra kuzenim de oldu ve en son arkadaşım meme büyütme ameliyatı oldu. Çok memnun o da. Her şey anlattıkları gibi gitti anlayacağın. Meme büyütmede kullandıkları protez de çok kaliteli. İki doktor olarak girdiler ve 1 saat sonra arkadaşım odasına geldi, çok şaşırdık. Ben Özerdem kardeşleri öneriyorum. Bir de onlardan randevu alırken bile zorlandık. Gçen hafta bir diğer arkadaşım gitti onlara meme büyütme için. Gelecek hafta içi olacak. Onun haberlerini de yazarım. Eminim memnun kalacaktır. Protezi kas altına koyabilen nadir ekiplerdenlermiş. Ayrıca kime meme dediysek Antalya'da Gökhan Özerdem dediler :)

arkadaşlar ben doçent dr ömer refik özerdem'e meme büyütme ameliyatı oldum. şu anda çok memnunum. ilk başlarda biraz sıkıntılarım oldu ama iyileşme döneminde bunlar normal sanırım. kardeşi op dr gökhan özerdem için meme ameliyatlarında çok başarılı dediler. ikisi beraber girdiler ameliyatıma. bir arkaşımı da yakında burun ameiyatı için götürecem yanlarına. yerleri sampi kavşağının orada gökhan işmerkezinde. a-plast estetikti sanırım. çok ilgililer, yerleri de çok hoş. ameliyat sonucunu garanti veremem ama bu doktorlara da daışmanızı öneririm.

Merhaba bayanlar. Ben de Op Dr Gökhan Özerdem ve Doç Dr Ömer Özerdem hakkında web de gezinirken bu forum konusunu gördüm. Daha yeni gittim yanlarına. Nazik insanlar. Özellikle Gökhan Beyin konuşmaları çok mantıklı ve ikna edici. Örnek resimlerindeki sonuçları da beğendim. Ben meme büyütme istiyorum. Sanırım karın germeye de ikna oldum. Ameliyat olursam sonuçları yazmaya çalışırım.

Geçen hafta sadece botoks için Op Dr Gökhan Özerdem'in yanına gittim. kendim öğretmenim. çıkışta meme büyütme ve burun ameliyatı randevusu almış oldum. bugün tekrar yanına gittim. bana soracağın soruları kenara yaz hepsini cevaplayalım demişti. onu yaptım bende. doçent dr ömer özerdem ile beraber yapacak ameliyatımı. onlar hakkinda yeteri kadar bilgi sahibi oldum. burada da güzel şeyler yazılmış. şimdi biraz daha rahatladım. çok nazik gökhan ber ve iyi bir dinleyici. ameliyat sonrasını vakit bulursam buraya yazarım. herekese iyi şanslar diliyorum.

Arkadaşlar bende antalya da ameliyat olacağım.karın germe ameliyatı olacak.sizler hangi dr a ve hangi hastanede yaptıdınız?

Arkadaşlar bende antalya da ameliyat olacağım.karın germe ameliyatı olacak.sizler hangi dr a ve hangi hastanede yaptıdınız?

Canım ben ömer özerdem ile gökhan özerdem kardeşlere olacam. onları ve gösterdikleri örnek resimleri ikna edici buldum. kararımı verdim. yerlerine her gittiğimde dolu yabancı hasta görüyorum. sanırım boşuna gelmiyorlardır diye düşündüm. tüm sorularımı usanmadan cevapladılar. ameliyatlarını medical parkta yapıyolarmış. başkasından duymadığım bir şeyi söyledi bana gökhan bey. o da tüm gövdeye liposakşın ile beraber karın germe yaptıkları konusunda. onun ek maliyetini almıyoruz dedi. 2 side ameliyatıma girecekler, bu da rahatlattı açıkçası beni. ömer beyi istanbuldan söylemişlerdi bana. nişantaşında ünlü br klinikte de hasta bakıyormuş sanırım. unutmaman gereken ise karın germe ameliyatı izli bir ameliyat ve şişliklerin falan geçmesi haftaları alıyormuş. bence içine sinen doktora ol derim.

Son düzenleme:
Canım ben ömer özerdem ile gökhan özerdem kardeşlere olacam. onları ve gösterdikleri örnek resimleri ikna edici buldum. kararımı verdim. yerlerine her gittiğimde dolu yabancı hasta görüyorum. sanırım boşuna gelmiyorlardır diye düşündüm. tüm sorularımı usanmadan cevapladılar. ameliyatlarını medical parkta yapıyolarmış. başkasından duymadığım bir şeyi söyledi bana gökhan bey. o da tüm gövdeye liposakşın ile beraber karın germe yaptıkları konusunda. onun ek maliyetini almıyoruz dedi. 2 side ameliyatıma girecekler, bu da rahatlattı açıkçası beni. ömer beyi istanbuldan söylemişlerdi bana. nişantaşında ünlü br klinikte de hasta bakıyormuş sanırım. unutmaman gereken ise karın germe ameliyatı izli bir ameliyat ve şişliklerin falan geçmesi haftaları alıyormuş. bence içine sinen doktora ol derim.

Çoook teşekkürler canım.Bu isimleri duymamıştım hiç.Bana Koray Coşkunfırat ve Hakan Demir'in ismini verdilr ama etrafımda hiç onlara ameliyat olan kişi yok:KK43:

Neler sordun?Birde ne zaman sonrasına randevu veriyorlar.Malum ben Isparta'dan gideceğim ameliyata.Önce muayene için gitmem lazım.Benim göbeğimde birde fıtık var.Biraz bu yüzden tedirginim.:KK14:.
Birkaç gündür burada yazılanları okuyorum.Genelde hep İstanbul'dan dr önerileri vermişler.Tekrar teşekkürler cevabın ve diğer hatırlatmaların için canım.Başka neler var bilmem gereken?Birde randevu için nerede yerleri?

merhaba arkadaslar, yukarda birçok doktor ismi vermişsiniz bende cok kararsız kaldım ama maddi acıda onemli benim icin..fiyat belirtirseniz cok sevinirim.:KK17:

Kızlar antalyada burun ameliyatı olan kimse yok mu?

Merhana arkadaşlar,

Ben 2005 yılında 24 yaşındayken o zaman Akdeniz Üniversitesinde görev yapan Op. Dr. Kemal İslamoğlu na burun ameliyatı oldum. Ameliyatım ve iyileşme sürecim sorunsuz geçti. 5 sene boyunca burnumun ne görüntüsü ne de sağlığı ile ilgili bir sıkıntı yaşadım. Burnumun görüntüsü kesinlikle doğal ve çok güzel oldu, estetik olduğunu inanın hiç kimse anlamıyor.Kemal beyde ameliyattan önce ve sonra gerçekten çok ilgilenmişti, çok güleryüzlü biridir. Forumda şimdi okudum gögüs büyütme ameliyatı için hakkında dava açılmış, şaşırdım açıkçası. Çünkü ben ameliyat olduktan sonra beğenen ve ona giden çok yakınım oldu ve hepside memnun kalmıştı. Ben burun ameliyatı için kesinlikle Kemal İslamoğlu nu öneririm. Foruma yeni üye oldum ve yanımda şu anda fotoğraf yok ama isterseniz ilerleyen günlerde eklerim. Fiyatı için bişi diyemiyeceğim ama 2005 yılında 2500 tl tutmuştu benimki.

Canım resim eklersen bizim için de bilgi verici olmuş olur saol şekerimmm....=)

X