Antalya'da tüp bebek yaptıracaklar... Burda mısınız?

kuzununannesi

Oğlum doğdu kızım abla oldu
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2013
2.927
2.520
Merhaba Arkadaşlar! Antalya'da 5. tüp bebek tedavime başladım. adetin 11. günündeyim. iğnelerimi vuruyorum. buradan sohbet edelim ne dersiniz?

ne durumdasınız? embriyo oluştu mu? trnsfer gerçekleşti mi?
5 yumurta oluştu 4 tane toplandı. 3 tanesi döllendi. 2 tanesi iyi 1 tanesi orta kaliteli oldu. 3 tanesi de tranfer edildi ancak hiç biri tutmadı ne yazıkki azrass azrass antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tedavi oldum. doktorum batu beydi.

gelecek tüp bebek.merkezinde tedaviye yeni başladım olumsuz en ufak.bi yorum gördüğümde huzursuzlaniyorum

gelecek tüp bebek.merkezinde tedaviye yeni başladım olumsuz en ufak.bi yorum gördüğümde huzursuzlaniyorum
Doktorunuz kim? Orada da pozitif sonuç alan insanlar var inş güzel sonuçlar alırsınız ben bundan bir önceki tedavimi oraya oldum sonuç negatif olduğu için beni memnun etmedi ama inş sizi memnun eder

Benim batu beydi batu bey için gitmiştim zaten ama nasip bu güneymiş. Ben bu tedavimi memorialde oldum mehmet öztürkmene
nasip bu işler inşalla h sağlıkla kuca
Benim batu beydi batu bey için gitmiştim zaten ama nasip bu güneymiş. Ben bu tedavimi memorialde oldum mehmet öztürkmene
nasip bu işler birazda bugün çok kafam karıştı bakalım hayırlısı,, sanada rabbim inşalla h sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Merhaba,
Allah sağlıkla, hayırlısıyla bebeğinize kavuşmayı nasip etsin
Size birkaç şey sormak istiyorum.
Bizde ilk tüp bebek tedavimizi memorial da mehmet öztürkmene yaptırdık. Fakat ilk denememiz negatif. Dondurulmuş embriyolarımız var. 1-2 ay sonra tekrar deneyeceğiz. Mehmet beyin genel olarak yaklaşımından memnunmuydunuz? Size kaç embriyo transfer edildi? Transfer sonrası neler yaptınız?

mer
Merhaba,
Allah sağlıkla, hayırlısıyla bebeğinize kavuşmayı nasip etsin
Size birkaç şey sormak istiyorum.
Bizde ilk tüp bebek tedavimizi memorial da mehmet öztürkmene yaptırdık. Fakat ilk denememiz negatif. Dondurulmuş embriyolarımız var. 1-2 ay sonra tekrar deneyeceğiz. Mehmet beyin genel olarak yaklaşımından memnunmuydunuz? Size kaç embriyo transfer edildi? Transfer sonrası neler yaptınız?
haba bende orda yaptırmayı düşünüyorum laboratuârı cok iyimis.siz memnunmusunuz?

X