Antibiyotik sebebiyle adet gecikmesi yaşayan var mı?

Benim fsh yüksek çıkınca 25 filan doktor trisequens diye bir ilaç vermişti onunla düştü. Kasımda başladım ilaca, 2 ay kullanıp fsh dusunce ara verdim sonra takviyelere devam ettim Nisan da fsh yine 30 cikti moralim bozuldu ama takviyelre devam ettim Haziran da hamile kaldım. Muhtemelen fsh düştü yani faydası olduğuna inanıyorum canım
O hapı kullandığım sırada hamile kalabilir miyim yani o doğum kontrol hapı değil dimi
Ben çocuk istiyorum bana trisequens verdi de ne işe yarar rica etsem cevaplar musin

Benim fsh yüksek çıkınca 25 filan doktor trisequens diye bir ilaç vermişti onunla düştü. Kasımda başladım ilaca, 2 ay kullanıp fsh dusunce ara verdim sonra takviyelere devam ettim Nisan da fsh yine 30 cikti moralim bozuldu ama takviyelre devam ettim Haziran da hamile kaldım. Muhtemelen fsh düştü yani faydası olduğuna inanıyorum canım
Canım fsh normal benim ama bana da verdi trisequens ben çocuk istiyorum hormonlarım bozuk olduğu için yumurtalarım calismiyo bu hap ne işe yaradığını biliyor musun lütfen yardım ya

X