Antidepresan almak istiyorum

antidepresan dediğiniz şey kişilik bozukluğu veya şizofreni hastaları için verilmemişse içinde sadece serotonin bulunan haplardır. sarı kantaron yağı da yüksek oranda seroronin içerir. ben arada bir içerim hakikaten bir mutluluk ve boşvermişlik veriyor. antidepresan kullanıp kilo almaktansa önce bu yağı dene 1 ay kadar kendini gözlemle olmadı gidersin doktora.
ilaçlar hakkında hiçbir şey bilmediğiniz çok açık. o yüzden bence yorum yapıp tavsiye vermeyin lütfen.

Etken maddesine göre antidepresanların farklı işlevi oluyor.
Sizin şikayetiniz ne? Öğrenci misiniz? Kaygı bozukluğunuz mu var? Uyumakta mı güçlül çekiyorsunuz? Sadece rahatlamak amacıyla mı istiyorsunuz? Önce bunu belirleyin.

Alakasız ama antidepresan almak istiyorum psikoloğa gidiyorum zaten almak için ne demeliyim bişeyler önerin lütfen duyar kasmadan ihtiyacım var lütfen
psikolog malesef ilaç yazmıyor. psikiyatriste gitmeniz lazım. sorunlarınızı anlatmaktan çekinmeyin bence çünkü çeşit çeşit antidepresan var. en iyi geleni psikiyatrist bilebilir ancak

Var,çok utangacim herseyi anlatamıyorum konuşamıyorum yani buna da yapacak bisey yok ama işte😪
Utanılacak bişey yok,Insanoğlu her türlü şey başına gelebilir yanındaki görevliden çekiniyo insan bazen ama onlar da insan nolcak ki,doktora da anlatmicaksak dünyayla nasıl başa cıkalım,hayat stresli dimi!

Psikiyatriye gitmelisin canım. O sana en uygun ilacı yazacaktır. Kulaktan dolma bilgilerle kesinlikle ilaç kullanmamalısın

Birşey sormak istiyorum psikologla psikiyatrist arsındaki fark ne gerçekten bilmiyorum hiç gitmediğim için 🤔
Ekran Alıntısı.PNG

Psikolog antidepresan yazar arkadaşlar , Psikolog yeşil reçeteli ilaç yazamaz.
Sen durumunu tam anlamı ile psikolog yada psikiyatriste anlat onlar gerekli görürler ise zaten yazarlar arkadaşım.
Geçmiş olsun .

X