Antidepresan almak istiyorum

kavs-i kuzah

Neler oluyor hayatta, bir de şu rüya gerçek olsa ☺
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2019
1.542
3.395
Pasiflora( çarkıfelek) meyvesini de araştır derim.

kavs-i kuzah

Neler oluyor hayatta, bir de şu rüya gerçek olsa ☺
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2019
1.542
3.395
antidepresan dediğiniz şey kişilik bozukluğu veya şizofreni hastaları için verilmemişse içinde sadece serotonin bulunan haplardır. sarı kantaron yağı da yüksek oranda seroronin içerir. ben arada bir içerim hakikaten bir mutluluk ve boşvermişlik veriyor. antidepresan kullanıp kilo almaktansa önce bu yağı dene 1 ay kadar kendini gözlemle olmadı gidersin doktora.
Direkt mi içiyorsun yağı? Ne kadar miktarı?
Ben kendime yapmıştım yağını. Yara, yanık vs için evde dursun diye.

Bayanforbes

Ben, kızım ve oğlum..Bu üçümüzün hikayesi..❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
344
1.182
Antidepresan bence alınmak istenecek birşey değil, babamı kaybettiğim ve boşanma sürecinde olduğum dönem kullanıyordum, insan kendini kaybediyor, gözümün feri gitmişti resmen. Almadığım zamanlarda kafayı yiyecek gibi oluyordum, kilo da yaptı. Keşke kendi kendime atlatmaya çalışsaymışım diyorum şimdi o zamanlara bakınca.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3130 gün geçti.

butterfly_29

Guru
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2012
93
57
25
Direkt mi içiyorsun yağı? Ne kadar miktarı?
Ben kendime yapmıştım yağını. Yara, yanık vs için evde dursun diye.
Evet direkt içiyorsun. Bende ilk günlerde 1 yemek kaşığı içtim çok kötü oldum sakın 1 tatlı kaşığını geçme. İlk ay için günde 1 çay kaşığı yeterli. Depresyonda hissettiğim kilolu dönemlerimde içmiştim baya etkiliydi yani.

soyluserap

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
800
86
antidepresan dediğiniz şey kişilik bozukluğu veya şizofreni hastaları için verilmemişse içinde sadece serotonin bulunan haplardır. sarı kantaron yağı da yüksek oranda seroronin içerir. ben arada bir içerim hakikaten bir mutluluk ve boşvermişlik veriyor. antidepresan kullanıp kilo almaktansa önce bu yağı dene 1 ay kadar kendini gözlemle olmadı gidersin doktora.
direkt içme yerine başka bişeylere karıştırsak olur mu acaba

Son düzenleme:

m_nemosyne

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
33
51
23
ilaçlar hakkında hiçbir şey bilmediğiniz çok açık. o yüzden bence yorum yapıp tavsiye vermeyin lütfen.

orangeisnewblack

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2022
113
72
Etken maddesine göre antidepresanların farklı işlevi oluyor.
Sizin şikayetiniz ne? Öğrenci misiniz? Kaygı bozukluğunuz mu var? Uyumakta mı güçlül çekiyorsunuz? Sadece rahatlamak amacıyla mı istiyorsunuz? Önce bunu belirleyin.