Aptal Sarışın :((

bence hiç takıntı yapmana gerek yok takılıyorlar sana
gerçi eskiden bende alınırdım böyle şeylere eşim abuk sabuk laflar eder sonra küsünce şaka falan derdi büyük ihtimal seni gerçekten sevdikleri için ve eğer ki bozulduğunu anlıyorlarsa kızdırmak amacıyla yapıyorlardır

Hemen bir olay olduğunda kıskanıldığıızı neden düşünüyorsunuz anlamıyorum yani bende bu durumdan çok sıkıldım...
Arkadaşlarının yaptığı şaka, takılıyorlar size...
Zeka saç rengine göre belirlenmiyor bunun herkes farkında...

bende hakiki boşnak olduğumdan (çok açık kumral) sarışınım ama hiç böyle düşünen insanlarla karşılaşmadım, bu şekilde konuşulmasınada izin vermem doğrusu...
bence bunu söyleyenlere aynı şekilde geriye iade edin sözlerini...

takma kafanaaaa...takılıyorlardır sanaaa:nazar:

canım dediğin gibi olabilir.çünkü gerçekten sevilen biriyimdir etrafımda.canayakın,insancıl,yardımsever,güleç,şakacı bir yapım vardır.
belkide sevdiklerinden takılıyorlardır oabilir dediğin gibiCADIARZU
aptal denmedi ama saışınlığım arada bi önplana çıkıyor
nebileyim işte anlayamadım çözemedim ben bu durumubenneyaptımki

Valla arkadaşların bay mı? bayan mı? bilmem ama!..
Espri yeteneği olmayan, sıradan ve bayağı geri kalmışlar düşüncesine kapıldım.
Biz o espriyi 10 sene önce yapardık arkadaşlar arasında.
Bende sarışınım ama zekam da ve espri yeteneğim de son derece iyidir.
En azından sarışınlıkla ilgili espri yapmayalı uzun zaman oldu (!) Sarışın olmama rağmen.sengözlerimebaksanab

Hemen bir olay olduğunda kıskanıldığıızı neden düşünüyorsunuz anlamıyorum yani bende bu durumdan çok sıkıldım...
Arkadaşlarının yaptığı şaka, takılıyorlar size...
Zeka saç rengine göre belirlenmiyor bunun herkes farkında...

ben gerçekten kıskanıldığımı düşünsem KK nın fikrini alma girişiminde bulunmam
o sadece bir varsayım ki olabilirde neden olmasın..
ben çok gördüm çevresindeki bayanları kıskanıp krize girenleri

kimse kimseyi kiskanmaz güzelim
herkesin kendine göre bir üstünlügü olabiliyor
ayrica kiskanmis olsalar
saclari sariya böoyatmak okadarda zor degil
gider onlarda boyatirdi herhalde
herseyi kiskancliga baglama
eger bulundugun ortam samimi arkadas gurubunsa
bu sakalari yapmalari gayet dogal

ayrica lazlarda bir ortama girdikleri zaman
saat on ikiyi gecti kafan calismaz gibi konular onlarin arasindada geciyor
ama ben bunda kizacak birsey göremiyorum

Valla arkadaşların bay mı? bayan mı? bilmem ama!..
Espri yeteneği olmayan, sıradan ve bayağı geri kalmışlar düşüncesine kapıldım.
Biz o espriyi 10 sene önce yapardık arkadaşlar arasında.
Bende sarışınım ama zekam da ve espri yeteneğim de son derece iyidir.
En azından sarışınlıkla ilgili espri yapmayalı uzun zaman oldu (!) Sarışın olmama rağmen.sengözlerimebaksanab

bu esprilerin geçtiği ortam,22-30 yaş arası,çoğunun 2 üniversite bitirdiği ve en az 2 dil bilen gayet sosyal insanlar maalesef benneyaptımki laf arası böyle konu geçtiğinde bende gülüyorum geçiyorum ama bu 3. kez olunca sizlerle paylaşmak istedim..
belkide gereksiz bir alınganlık benneyaptımki

Ben öyle tahmin ettim, bazi erkekler hoslandigi bayana catmadan duramaz, yani binevi sevgi göstergesi de olabilir diyorum.
Belkide sana acilamiyo bu yolla sana caktiriyo ah erkekler iste -tatlicadiarzu-bazen cok cocukca olabiliyorlar, benimde basimdan gectigi icin biliyorum, hep takilirdi bana bu adamin benimle ne zoru var derdim benle meger sonradan asil istedigini ögrendim.:mymeka:

kimse kimseyi kiskanmaz güzelim
herkesin kendine göre bir üstünlügü olabiliyor
ayrica kiskanmis olsalar
saclari sariya böoyatmak okadarda zor degil
gider onlarda boyatirdi herhalde
herseyi kiskancliga baglama
eger bulundugun ortam samimi arkadas gurubunsa
bu sakalari yapmalari gayet dogal

ayrica lazlarda bir ortama girdikleri zaman
saat on ikiyi gecti kafan calismaz gibi konular onlarin arasindada geciyor
ama ben bunda kizacak birsey göremiyorum

batuhanim arkadaşım,bende zaten millet beni kıskanıyor dostlar yetişin çağrısında bulunmadımkişutarafagittibütün ihtimalleri yazdım ben oraya neden o kısma takıldın anlayamadım..
burda kızacak birşey görememen beni rahatlattı,boş bir alınganlık sanırım
yorum için teşekkür ederim ellerine sağlık:1rolleyes:

kadının yada erkeğin zekası, saç rengiyle boyuyla posuyla belli olmaz.bu erkeklerin hem güzel hem akıllı olunamaz düşüncesinden doğmuş çok saçma bir fikir.niyeyse ikisini birarada yakıştıramıyorlar kadınlara.ille bir tanesinden mahrum olacak.zamanının en muhteşem sarışını marilyn monroe içinde çok yazılıp çizilmiş böyle şeyler.ancak haytını okuyanlar aslında ne kadar zeki bir kadın olduğunu çok iyi bilir.bence saç rengini zeka ölçüsü yapanlara şüpheyle bakmalı.şakaysada tadı kaçırılmamalı.

ben biraz daha şakalaşmayı seven,espriye açık göründüğüm için biraz daha rahattırlar bana karşı..buarada Yeliz Yeşilmene benzediğimi söyleyen çok kişi var tip olarak,benziyorum da.ama onun gibi boş bir bayan oldugumu düşünmüyorum

Yasemincim, sen kendin önce ön yargilarindan kurtulmalisinki digerlerinden bekleyebilesin...Nerden biliyorsunki Yeliz Yesilmenin bos bir kadin oldugnu??benneyaptımki

Sirf tipi sac rengi, oynadigi roller vs. vs. o aptal sarisin görünümünü veriyor diye kendiside öyle bir bayanmi acaba??:uhm:

Saka ile karisik bile olsa bu bir ön yargidir, sarisanlar aptal gibi, peki bu ön yargilari kim cikartiyor, iste gördügmüz gibi biz insanlar...:nazar:

Yasemincim, sen kendin önce ön yargilarindan kurtulmalisinki digerlerinden bekleyebilesin...Nerden biliyorsunki Yeliz Yesilmenin bos bir kadin oldugnu??benneyaptımki

Sirf tipi sac rengi, oynadigi roller vs. vs. o aptal sarisin görünümünü veriyor diye kendiside öyle bir bayanmi acaba??:uhm:

Saka ile karisik bile olsa bu bir ön yargidir, sarisanlar aptal gibi, peki bu ön yargilari kim cikartiyor, iste gördügmüz gibi biz insanlar...:nazar:

ben yeliz yeşilmeni tanımam.oynadığı rollerle bilirim.ismini kullanırken ekranlardan tanıdığımız yeliz yeşilmen olarak değerlendim.birçok röportajına şahit oldum,nacizane fikrim çok da dolu bir insana benzemiyor

Valla insanoğlunun aptalı da var akıllısı da. Kömür saçlı hani tabiri caizse elifi görse mertek sananlar bilirim bu hayatta. Bu şakayı size yapanlara seviyesizleşmenin alemi yok dalga geçmek istiyorsan daha yaratıcı şeyler bulmalısın deyiverin sonrasını onlar düşünsün..:kahve:

kendinibegenmiş bi yorum yaptıgımı düşünmeyin nolur sadece kendimden yola çıkarak anlatmak istedim :KK66:

bende şarışınım bana böyle espriler yerine giyimim zekamla şıklıgımla ilgili konuşan oluor sürekli ayrıca bayan bay fikirlerime çk önem verip herkes bana danışır fln yani öyel bi yerim var onlarda bu da beni çok mutlu ediyor tek yaptıkları espri SARI KART (bildigimz yeşil kırmızı kartların benzeri olan diim yani:KK66: ) olur bi aralar seda sayan diyodu ya ordan kaldı halimden memnunm diyecegim o ki ilk bi ortama gircegım zaman insanlara kişiliğimle ilgili ipuçları verirm daha dogrusu ban uyugn olanlarla konusrum sorna ortama şakalar atarım tutan tutar böylece başlar beni tanmaları biraz düşüncelerinle bastır bu söyledikleri düşünceyı .. mantıgına ihtiyacları olur zamanla benim şuan öyle çünkü..öpüyorum..sıkma canını...

amaaan canım boş olduğunu düşünmüyosan daha ne boşver tamam şey bende bazen derim ne o sarışınamı benziyorum yada bunla iligili espiri yaparım ben esmerim bu arada ama onunla ilgili espiri var die yani bende aklın sarışınlıkla esmerlikle olduğunu düşünmüyorum bu kadar sarışının içindede ii cesaret ettim sölemeye ama :)))) neyse ben takılma derim hoşsundur güzelsindir sana takılıyolardır takma derim ben....

beyin fonksiyonlarıyla kıl tüy rengini bağdaştıranların zekasından şüphe ederim

belki arkadaşlarınız samimiyetinden ve sizi sevdiklerinden böğle söğlerler ama kırıldığınıda belli et güzelce uyar.. ayrıca sarışınlara aptal , sözünü ilk kim çıkardıysa .. ...

ben doğuştan sarışınım.:lepi:hiç bir oortamda bu tarz saçma bir espriyle karşılaşmadım.eşim bazen takılır .
saç rengiyle zekanın alakası yok!!!!!!:eek:klava::eek:klava:

ne alaka yaw bilsem saçımı siyaha boyatır prof. olurdum:1closedeyes:

X