Bebek Beslenmesi Aptamil 1 kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

JodiLyn

Lyn
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
753
37
Kızlar yeni doğum yaptım sezeryan olduğumdan ilk 3gün sütüm yoktu bebeğime mama verdim şimdi sütüm var şükür arada mama veriyorum ama 4hafta içinde bitmeyecek ve büyük boyu.kullananlardan biri doktora sordum demiş 2ye bölün mamayı hiç açılmadımı kalan yarısı kullanılır demiş doğrumudur bilgisi olan varmı ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben kullanmazdım şahsen. Benim de ilk bir hafta sütüm çok azdı ben de aptamil 1 takviye etmiştim oğluma hem de küçük boy, bir hafta sonra sütüm bollaşınca doktorumun izni ile tamamen kesmiştim mamayı ve kalan yarım kutuyu da çöpe atmıştım. Bence bir daha büyük boy almayın.

Kızlar yeni doğum yaptım sezeryan olduğumdan ilk 3gün sütüm yoktu bebeğime mama verdim şimdi sütüm var şükür arada mama veriyorum ama 4hafta içinde bitmeyecek ve büyük boyu.kullananlardan biri doktora sordum demiş 2ye bölün mamayı hiç açılmadımı kalan yarısı kullanılır demiş doğrumudur bilgisi olan varmı ?

Kesinlikle vermeyin kapak açıldığında tekrar nasıl kapanırki zaten mama bayatlar ve bebeğinizin sağlığı tehlikeye girebilir aynı durum bende de olmuştu ben attım.

Asla vermeyin !
Yavrularımızdan değerli değil. Atın gitsin.

Teşekkürler kutuyu dün açmış eşim ihtiyacı olan varsa gönderebilirim koca kutu boşa dökülmesin içinden sadece bi kaşık kullanıldı :)))

X