Bebek Beslenmesi Aptamil 4 ve kokusu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Mina0099

minik tatlı cadı annesi ❤️
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
341
288
Öncelikle Selam arkadaşlar, bebeğine Ağtamil 4 kullanan var mı? 3 kutudur 4 numaraya geçtik ama çok felaket bir balık kokusu geliyor mamadan kutusunu açıncada mamayı hazırlayıncada öyle. Yıkarken bile midem bulanıyor. Sizce bozuk olabilir mi yoksa normal kokusu bu mu anlamadım? Kullanan varsa bir söyleseniz? Lütfen..

Bebelac hakkında ne düşünüyorsunuz, onuda kullanan varsa söylerseniz sevinirim?

Öncelikle Selam arkadaşlar, bebeğine Ağtamil 4 kullanan var mı? 3 kutudur 4 numaraya geçtik ama çok felaket bir balık kokusu geliyor mamadan kutusunu açıncada mamayı hazırlayıncada öyle. Yıkarken bile midem bulanıyor. Sizce bozuk olabilir mi yoksa normal kokusu bu mu anlamadım? Kullanan varsa bir söyleseniz? Lütfen..

benim bebegim 4 aylık.hem işse donmem hem de sutumun fazla olmaması sebebiyle dr umuz aptamil ve bebelac önerdi.Ancak benim kızım ne mama alıyor ne de biberon.hala ısrarla beni emiyor sutum yeterlı gelse hıc sorun degıl.
dr umuza danıstım.dedı ki minik kadehden içirin:)
gercektende biberonun koruma kabına mama koyuyorum 20 cc aldı cok şukur.mama seçimi sizin degıl bebişlerin seçimi maalesef

Ben de aptamil 4 kullanıyorum hatta oğlum bayıla bayıla içiyor ben kokusuna dayanamıyorum.soruşturdum içeriğinde protein ve demir den dolayı kokuyormuş. Köpek kedi mama örneğini verdiler,onlar da protein ağırlıklı oluyormuş :)

Ben de aptamil 4 kullanıyorum hatta oğlum bayıla bayıla içiyor ben kokusuna dayanamıyorum.soruşturdum içeriğinde protein ve demir den dolayı kokuyormuş. Köpek kedi mama örneğini verdiler,onlar da protein ağırlıklı oluyormuş :)
bence 4 e gectı ısenız artık ebbegınız 1 yas ustune gecmıs demektır ben bıraktım aptamılı kı ılk bır yıl anne sutu olmadıgından aptamıl pronutra içti.. şimdi dostun devam sutu var 12+ ay ıcın onu ıcıyor, bır ıkı aya kadar onu da bırakıp normal ınek sutune gecıs yapacagım...

2-3 marka denemiş bir anne olarak hepsinin kokusunun çirkin olduğunu söyleyebilirim ama en kötüsü sanırım aptamildi. Benim kızıma da doktorumuz aptamili önerdi. Ne yazık ki kokusundan içiremedim.
Sma yı denedim onu da kabul etmedi. Sonrasında doktorumuz bebelac kullanın dedi. Onu kızım sevdi ama bu sefer de palm yağı var diye benim içime sinmedi :KK43: şu an similac kullanıyoruz. Doktorumuza söylediğimde yıllardır formülünü yenilemedi diyerek onu tavsiye etmedi aslında ama içeriğine baktığımda çok bir fark göremedim. Onu severek içiyor.
Her bebek kendi seçiyor ne içeceğini gerçekten

bence 4 e gectı ısenız artık ebbegınız 1 yas ustune gecmıs demektır ben bıraktım aptamılı kı ılk bır yıl anne sutu olmadıgından aptamıl pronutra içti.. şimdi dostun devam sutu var 12+ ay ıcın onu ıcıyor, bır ıkı aya kadar onu da bırakıp normal ınek sutune gecıs yapacagım...
Ben de pinar cocuk devam sutune basladim oglum 13 aylik size katiliyorum en kisa zamanda bende nirmal.sute gececegim

X