Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Aqualift dolgu

ultrakoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2013
10
0
Oldukça etkili bir yöntem ve başarı oranı %100 kalıcılığıda tatminkar yaklaşık 4-5 yıl kadar ve çok kısa süren pratik bir operasyon.KULLANIM ALANLARI;Yüz için kontur ve yumuşak doku düzenlemesi.
Dudak şekillendirme ve hacim kazandırma.
Yaşlanma kaynaklı izlerin ve kırışıklılların giderilmesi.
Yüz asimetrisinin giderilmesi.
Göğüs büyütme ve kaldırma, kalça şekillendirme operasyonları.
Travma sonrası, cerrahi işlem sonrası, deformitelerin düzeltilmesi.
Atropik değişikliklerin düzeltilmesi.
Çocukluktan itibaren uygulanabilir.

Oldukça etkili bir yöntem ve başarı oranı %100 kalıcılığıda tatminkar yaklaşık 4-5 yıl kadar ve çok kısa süren pratik bir operasyon.KULLANIM ALANLARI;Yüz için kontur ve yumuşak doku düzenlemesi.

Teşekkürler güzel bir paylaşımda bulunmuşsunuz.Ancak Ankara'da bu uygulamayı yapan yerler var mı?İnternette araştırdım ama bulamadım.Yardımcı olursanız sevirim.

sevgili ultrakoz bana aqualift ile göğüs büyütme işlemini yapan hekimlerin adını ozlem_remax@hotmail.com mail adresime gönderebilirmisiniz lütfen

sevgiler

Merhaba,
Aqualift dayanikli bir dolgu mu? Ben radiesse yaptirdim, 3 ayda eridi, para sokaga gitti, guya bir, bir bucuk sene dayanacakti, aqualift ne kadar, kac siringa yeterli oluyor ki, tabii yuze gore degisir ama veya bir siringasi ne kadar? Hangi doktorlar yapiyor ankara ve istanbulda, yardimci olursaniz cok sevinirim...

Merhaba,
Aqualift dayanikli bir dolgu mu? Ben radiesse yaptirdim, 3 ayda eridi, para sokaga gitti, guya bir, bir bucuk sene dayanacakti, aqualift ne kadar, kac siringa yeterli oluyor ki, tabii yuze gore degisir ama veya bir siringasi ne kadar? Hangi doktorlar yapiyor ankara ve istanbulda, yardimci olursaniz cok sevinirim...

Mehmet Bey yapıyor. Bir arkadaşımın bacağında kullandı. Kalınlaştırmak için. Gayet memnun şu an arkadaşım.

E biz yaptırınca 4-5 yılda bir yeniletmemiz mi gerekiyor

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mehmet akgünün taavsiyesini bu siteden aldım ve gittim... Yüzümde dolgu ve en önemlisi göz altı morluk ve çökmesine karşı ışıltılı dolgu ihtiyacı duyuyordum... Konuşurken kesinlikle ikna ediyor ve kibar ama gelgelelim verdiğin paranın da karşılığını istersin.. Dolgu için 700 gözaltı için 800 lira aldı , sonuç kocaman bir sıfır, hatta gözaltlarım okadar kötü olduki hep şiş ve daha mor dolandım... Yüzümdeki dolguyu söylemiyorum bile!!!! Konuşmaya ve mutsuz olduğumu belirtmeye gittim, bı seferde az yoğun kullandım dolguyu diye yenisini satmak istedi.... Kesinlikle sonuç almadan yeni bir ödeme yapmayacağımı belirttim bu seferde ben memnuniyetistiyorum diye yüzüne hidrolonik asitenjekte etti.. Sonuç sıfır dolgu bol morluk.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum... Yaptıran arkadaşlarım var ve anladığım kadarıylaplastik cerrahların uygulayacağındanşaşmamal...

aqualift dolguyu kesinlikle oneriyorum cnku kalıcılığı gercekten lafta değil ve ben bir sertlesme topaklasma gormedim 9 ay oldu..tek dezavantaji volumu az veriyor..

bu arada ben dudak icin aqualift yaptırdım doktrmda guner uysaldı..onuda bu formlarda birisi demisti..aqualifti herkes yapmıyor cnku..

arkadaşlar istanbul da aqualift, aquamid, bioalcamid gibi kalıcı dolgu yapan bildiğiniz öereceğiniz bir dr varmı

X