aqualyx yaptıran bilgisi olan var mı

7 Kasım 2008
6.547
8.791
Merhaba arkadaşlar böyle bir enjeksiyon varmış güzellik uzmanı önerdi benim kilo fazlam yok göbeğimde operasyon esnasında çökme meydana geldi bu çöküklüğe yağ koyulabilirdi ya da başka şey yapılabilirdi ancak yapılmadı güzellik uzmanı çökük yerin üstündeki yağın bir kısmını bu iğne ile eritirsek görüntü Daha iyi gözükebilir demişti Dr um önermedi çok minik bir yağ eritmesi yapılacak ama cesaret edemiyorum ikinci bir başarısızlığı kaldıramam

Eklentiler

• 2015-08-22 12.10.05.jpg
    2015-08-22 12.10.05.jpg
    519,6 KB · Görüntüleme: 331
  • 2015-08-22 12.10.25.jpg
    2015-08-22 12.10.25.jpg
    509,9 KB · Görüntüleme: 1.400
Kamran beye gidecektin o ne onerdi sana merak ettim? Kafana takma ben bu resimlerde kotu bir goruntu gormuyorum aslinda

Kamran beye gidecektin o ne onerdi sana merak ettim? Kafana takma ben bu resimlerde kotu bir goruntu gormuyorum aslinda
kamran bey bakmadı asistanı baktı oda olabilir böyle şeyler falan dedi fazla takma dedi velashape inde çok bi işe yaramayacağını spor yapmamı söyledi kadın herhalde beni manyak falan sandı :) oda haklı onun yerinde bende olsam öyle düşünürdüm..
bana kimse böyle bir şeyin olabileceğini söylememişti hatta başka dr olsa çökerdi başka dr olsa dalgalanırdı dendi bizzat hasan bey tarafından .. ben çok takmıyorum ama ille de velashape son çare ise bi şekilde yaptırırım ama esteworld bahcelievler şubesinde oradaki uzman ilgili ve çözüm odaklıydı önemli olan öneri vermek değil çözüm sunnmak

kamran bey bakmadı asistanı baktı oda olabilir böyle şeyler falan dedi fazla takma dedi velashape inde çok bi işe yaramayacağını spor yapmamı söyledi kadın herhalde beni manyak falan sandı :) oda haklı onun yerinde bende olsam öyle düşünürdüm..
bana kimse böyle bir şeyin olabileceğini söylememişti hatta başka dr olsa çökerdi başka dr olsa dalgalanırdı dendi bizzat hasan bey tarafından .. ben çok takmıyorum ama ille de velashape son çare ise bi şekilde yaptırırım ama esteworld bahcelievler şubesinde oradaki uzman ilgili ve çözüm odaklıydı önemli olan öneri vermek değil çözüm sunnmak
Hayirlisi olsun evet onemli olan kesin bir cozum sunmak
Insallah velashap le duzelir
Ignede bana mantikli gelmedi bazi yerleri eritir baska yerleri eritmez sorun olur bu sefer yine duzgun durmaz

Hayirlisi olsun evet onemli olan kesin bir cozum sunmak
Insallah velashap le duzelir
Ignede bana mantikli gelmedi bazi yerleri eritir baska yerleri eritmez sorun olur bu sefer yine duzgun durmaz
ben incelmek için lipo yaptırsaydım şunu hayatta önemsemezdim gel gör ki bacak yaptırmak için başıma bu geldi o yüzden bacak benim için sıfır başarılı

ben incelmek için lipo yaptırsaydım şunu hayatta önemsemezdim gel gör ki bacak yaptırmak için başıma bu geldi o yüzden bacak benim için sıfır başarılı
Malesef denemeden bilemiyoruz :KK43: herkesin vucudu farkli tepkiler verebiliyor
Umarim duzelir teknoloji ilerleyince daha neler cikacak:)

Sharapova-06 Sharapova-06 bak canım burda fotolar var
Canım tam göbek deliğinin hizasında mı bi çöküntü var?? Fotoğrafta sanki o hizada gibi duruyor ama çok aşırı bir çöküntü yok..
Alt karın ve üst krın çalışarak toparlarsın çünkü zaten yağ oranın çok düşük . Yağ oranın fazla olsa kardio artı bölgesel çalışman lazımdı.. Ama hergün düzenli egzersizle halledersin:KK66: keşke olmasaydı ama madem oldu üzüleceğin kadar kötü bir görüntü yok emin ol :KK19:

Yok tekrar inceledim göbek deliğin üstte kalıyor. Çöküntü alt karında var.. Alt krın çalıştıran egzersizler yap. Zaten üst karında yağ yok:KK66: bacaklar memeler süper:KK66: o da nazar boncuğun olsun ufacık birşey, çaresi olan birşey üzme kendini :KK8:
valla düzenli karın hareketleri yapıyorum bilmiyorum kaslar çalışıyor fark etti ama o bölgedeki yağı nasıl eriticem araştırdım kardiyo yaparak yağ eriyormuş ama sadece karın bölgesine çalışmam lazım zaten iki gram yağı vardı onları da bacağa koyduk eh işte yarısı eridi gibi
plank hareketi mi tam bilmiyorum onu yapıyorum iki haftadır baya bi etkisini gördüm aklıma geldikçe yapıyorum mekik falanda ev taşıdım iş çok şu an çaresi tam olarak var mı yok mu bilmiyorum bile spor yap demişti hasan bey bakalım önce onun dediğini yapıcam baktım olmuyor bi şekilde halledicem

valla düzenli karın hareketleri yapıyorum bilmiyorum kaslar çalışıyor fark etti ama o bölgedeki yağı nasıl eriticem araştırdım kardiyo yaparak yağ eriyormuş ama sadece karın bölgesine çalışmam lazım zaten iki gram yağı vardı onları da bacağa koyduk eh işte yarısı eridi gibi
plank hareketi mi tam bilmiyorum onu yapıyorum iki haftadır baya bi etkisini gördüm aklıma geldikçe yapıyorum mekik falanda ev taşıdım iş çok şu an çaresi tam olarak var mı yok mu bilmiyorum bile spor yap demişti hasan bey bakalım önce onun dediğini yapıcam baktım olmuyor bi şekilde halledicem
canım sadece alt karını çalıltırsan yeterli plank de yararlı bir hareket ama youtube ye yaz alt karınla ilgili sna bir sürü egzersiz çıkar.. Düzenli yaptığında en kolay sonuç alabilinecek kastır karın kası. Kardioyu uzun tempolu yürüyüş olarak yapabilirsin ama koşu işine girme derim ben. Sen yine dr una danış ama günde 15 dk nı ayırarak alt karını halledersin ve 21 günde sonuç almaya başlarsın :KK66:

canım sadece alt karını çalıltırsan yeterli plank de yararlı bir hareket ama youtube ye yaz alt karınla ilgili sna bir sürü egzersiz çıkar.. Düzenli yaptığında en kolay sonuç alabilinecek kastır karın kası. Kardioyu uzun tempolu yürüyüş olarak yapabilirsin ama koşu işine girme derim ben. Sen yine dr una danış ama günde 15 dk nı ayırarak alt karını halledersin ve 21 günde sonuç almaya başlarsın :KK66:
Değişik şekillerde mekik çekiyorum squat yapıyorum ama ben plank hareketinden çok memnun kaldım ciddi anlamda fark yarattı hem süresi kısa insan günlük yaşamda sporada vakit pek ayıramıyo o yüzden çok sevdim

X