Ara kanama mı ?

oz26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2023
16
1
33
Merhaba adetime daha 10 gün var ama ilk kahverengi lekelenme ve sonrasında açık kırmızı bir kanamam başladı 2. Günü ve ilk defa böle oluyorum sadece b12 vitamin ilacına başladım onsan sonra oldu sebebi ilaçtanmıdır sizce başına gelen var mı başıma ilk defa geldiği için tedirgin oldum

Merhaba adetime daha 10 gün var ama ilk kahverengi lekelenme ve sonrasında açık kırmızı bir kanamam başladı 2. Günü ve ilk defa böle oluyorum sadece b12 vitamin ilacına başladım onsan sonra oldu sebebi ilaçtanmıdır sizce başına gelen var mı başıma ilk defa geldiği için tedirgin oldum
merhaba endişelenmeyin. bu kanamayı aylardır yaşıyorum (tabii ki bu normal olduğu anlamına gelmez ama doktordaki sonuçlarıma göre bir sorun yoktu) ama kanamanızın ne şekilde olduğunu sorayım. kanama derken peçeteye silerken mi görüyorsunuz yoksa ped dolduracak kadar bulaşıyor mu? beyaz akıntıyla karışık mı geliyor, bu aralar beyaz akıntınız da fazla mıydı ve regliniz biteli kaç gün olduğunda gelmeye başladı.

merhaba endişelenmeyin. bu kanamayı aylardır yaşıyorum (tabii ki bu normal olduğu anlamına gelmez ama doktordaki sonuçlarıma göre bir sorun yoktu) ama kanamanızın ne şekilde olduğunu sorayım. kanama derken peçeteye silerken mi görüyorsunuz yoksa ped dolduracak kadar bulaşıyor mu? beyaz akıntıyla karışık mı geliyor, bu aralar beyaz akıntınız da fazla mıydı ve regliniz biteli kaç gün olduğunda gelmeye baş

Merhaba adetime 10 gün kala gelmeye başladı ilk beyaz akıntı olarak sonra kahverengiye döndü sonra pembeye hala devam ediyor 3.günü ne pedi doldurcak kadar fazla nede çok az orta halli geliyor akıntıyla karışık değil ama

Merhaba adetime 10 gün kala gelmeye başladı ilk beyaz akıntı olarak sonra kahverengiye döndü sonra pembeye hala devam ediyor 3.günü ne pedi doldurcak kadar fazla nede çok az orta halli geliyor akıntıyla karışık değil ama
reglin sonuna doğru gelen kadar mı yani. bir hafta kadar sürerse erken regl görüyor olabilirsiniz veya yumurtlama zamanınızdır ama yumurtlamada günlük ped takmayı gerektirecek kadar bile kan gelmez normalde 🤔 geçmezse doktora gidin 🙏🏻 geçerse ve bir sonraki ay tekrarlarsa da gidersiniz

reglin sonuna doğru gelen kadar mı yani. bir hafta kadar sürerse erken regl görüyor olabilirsiniz veya yumurtlama zamanınızdır ama yumurtlamada günlük ped takmayı gerektirecek kadar bile kan gelmez normalde 🤔 geçmezse doktora gidin 🙏🏻 geçerse ve bir sonraki ay tekrarlarsa da gidersiniz
Normalde reglim aşırı ağrılı olur ama hiç ağrım yok aynen reglinin son günleri gibi geliyor sürekli az az geliyor ama ne ağrı ne sızı var normalde ayın 1 inde adet olmam lazım üstüne tekrar adet olma gibi bi durum olur mu bilmiyorum doktora randevu aldım bakalım

Normalde reglim aşırı ağrılı olur ama hiç ağrım yok aynen reglinin son günleri gibi geliyor sürekli az az geliyor ama ne ağrı ne sızı var normalde ayın 1 inde adet olmam lazım üstüne tekrar adet olma gibi bi durum olur mu bilmiyorum doktora randevu aldım bakalım
aslında regliniz de uzak değilmiş, 3-4 günü falan kalmış galiba. 1 hafta öne sarkmış olmasın 🤔 ama regl gibi de değil dediniz.. doktora gidince bizi de bilgilendirin lütfen 🙏🏻

X