Aradiklarim var

aysenurqwertya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
493
4
Aradiklarimi tek tek yazmak yerine buraya yazicam 38 39 numara dolgu topuk ayakkabiya ihtiyacim var temiz az kullanilmis sallara mumkunse beyaz agrlikli seyler ariyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aradiklarimi tek tek yazmak yerine buraya yazicam 38 39 numara dolgu topuk ayakkabiya ihtiyacim var temiz az kullanilmis sallara mumkunse beyaz agrlikli seyler ariyorum

Bende mavili yeşilli nine west dolgu topuk ayakkabı var 38-39 fiyat:45 tl

Ressim atarmisin canm kapali oldugum icin onu kapali bi model ariyorum

Ve bide kisa kollu renkli cicekli albise diz altinda dusuk kollu dirsek kolluda olur ama askili lutfen olmasin yardim ediverinde bulym.kizlar

Beyaz sandalet aradığınızı söylemişsiniz bende şöyle bir model var ilgilenirseniz:

$11.jpg $9.jpg $8.jpg $5.jpg

Elbise de arıyorum demişsiniz eğer ilgilenirseniz sayfama daha detaylı bilgiler için bakabilirsiniz.
$elbise 1.jpg $elbise 2.jpg $4.jpg $3.jpg $2.jpg $1.jpg

Ck sagol ilginicin canm ama onu kapali daha topuklu bi model istiyorum elbiseni byendim fakat beden konusunda uymaz diyet yapiyorim eger kilo verebilirsem dusunucem

İlgin icin sagol cnm ama onu kapli bi ayakkabi ariyrm dolgu topuklu elbisede beden uymadi canm sagoll

bende sana çok beğeneceğini düşündüğüm dolgu tokup deri şeritli bir sandalet modeli ayakkabı atacam cnm resmini çekince ekleyeyim

X