Aralık ayı tüp bebek transferi olanlar

Rabbimin bir bildiği vardır canım üzme kendini savaşmaktan allaha güvenmekten vazgeçme, nerde oldun tedavini

Kızlar benim transferim 13 aralıkta oldu bugun 7. Gün kan testi yaptırdım, negatif çıktı, doktorum daha erken olduğunu söyledi ama, böyle 7. Gün negatif görüp sonra pozitife dönen oldumu acaba

Kızlar benim transferim 13 aralıkta oldu bugun 7. Gün kan testi yaptırdım, negatif çıktı, doktorum daha erken olduğunu söyledi ama, böyle 7. Gün negatif görüp sonra pozitife dönen oldumu acaba
Canım bende aynısını yasadım 8. Gun kan testı ve 3.59 cıktı bende merak edıyorum dönermı aceba

Başka bir topikal okudum 7. Gün negatif çıkıp 9. Gün pozitif çıkan biraz erken yapmışsın tekrar dene bence canım

Benim daha dün oldu bugün ikinci gün mü sayılıyor 5. Gün embriyosu olan var mı içimizde nasıl oluyor

Arkadaşlar bugün transferin 8. Günü negatif çıktı, doktorum pazar günü belli olur dedi. İki günde pozitife döner mi sizce benim hiç umudum kalmadı. Benim gibi olanlar var mı? 😢

Alıntı Yorumla

Benim 2. Transferimdi bu, daha kan vermedşm siz verdimizmi
Benım 2 cıktı degerımmnegatıf doktorumla gorustuk. Dondurulmus embrıyolarım orta derece dedı tekrar olumsuz sonc almayalm yumurta toplama yenıden yapılcak adetımı beklıcez. Sonra Rahıme cızık atılcakms

Benım 2 cıktı degerımmnegatıf doktorumla gorustuk. Dondurulmus embrıyolarım orta derece dedı tekrar olumsuz sonc almayalm yumurta toplama yenıden yapılcak adetımı beklıcez. Sonra Rahıme cızık atılcakms
Hayırlısı olsun, en hayırlısı neyse o olsun diyelim. Sağlıklı sıhhatli kucağımıza alalım inşallah 🙏🏻 tek transfermi olmuştunuz siz.bende yaptırıdm bekliyorum. 6. Ve 7 . Gündeki lekenme olumlu sonuç verecekmi bakalım

X