Istanbul'da tup bebek ve fertiliteden anlayan bir diyetisyen oneriniz olursa beklerim.

gunesh9

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
410
318
35
SelamIstanbul'da tup bebek ve fertiliteden anlayan bir diyetisyen oneriniz olursa beklerim., ilk denemede kımysal oldu 2 cı transfere hazırlanıyorum aama 10 kilo aldım normal kilomun üstdeyım diyetseyen arıyorum ama bu konularda olan önerisi olanlar lütfen

Alanında uzmanlaşmış Diyetisyen Fatma Kevser Kurnaz hanım var ben ondan online olarak danışmanlık aldım tavsiye ederim

Peki işe yaradımı ? Bendemı alsam arıyorumda 10 kılo fazlam var ılk denemde kılo aladı. Şindi 2 ye başkıyorum
Ben de işe yaradı yumurta kalitesinde ve genetikle ilgili sorun yaşıyorduk online olmasının hiçbir eksikliğini görmedim zaten listelerimi gönderdi telefonla da görüştük

Ben de işe yaradı yumurta kalitesinde ve genetikle ilgili sorun yaşıyorduk online olmasının hiçbir eksikliğini görmedim zaten listelerimi gönderdi telefonla da görüştük
Bende sadece transfer olcak fazla kılom var onu vermek istyorumda, yap kütlemi falan tartmadan nasıl olcak yağda vermek onda onlıne kaldım bir

X