Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.770
13
alkisalkisalkisumutla bekleyen anne adaylarımız :Saruboceq:

:Saruboceq:2010 şubat ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

gokcegokce..........27 şubat
denizdeni..............27 şubat
isra87...................28 şubat

:Saruboceq:2010 mart ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

erkil..................................1 mart
destina25...........................1 mart

birisi..................................1 mart
mız mız.............................1 mart
ruzgarim............................2 mart
yakamozzz........................2 mart
yarencik60.........................5 mart
YAREn..............................6 mart

neva_.................................6 mart
MaybeBaby........................10 mart
cesu..................................14 mart
melike_ecesuu...................14 mart
mirage1983........................15 mart
masal800...........................18 mart
askizi................................20 mart
yasemin_66.......................21 mart
sutbetaz............................21 mart
pelin67..............................21 mart
guldaseker.........................23 mar

greenmoon........................25 mart
cicek8182..........................26 mart
azize1...............................27 mart
nazo7...............................28 mart
:CüvCüv:ocak ayı hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:demetnur................:CüvCüv:
:nazar:b.ul.u.t....................:CüvCüv:
:nazar:NohutluPilav............:CüvCüv:
:nazar:slcn........................:CüvCüv:
:nazar:gulanne...................:CüvCüv:
:nazar:mervam...................:CüvCüv:

:CüvCüv: şubat ayı hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:bafo.......................:CüvCüv:
:nazar:eren sezen.............:CüvCüv:
:nazar:herzemşah.............:CüvCüv:

Son düzenleme:
canım benide ekime yaz az önce adet oldum bide dün akşam test yapmıştım negatif çıktı.. kısmet artık ekimde inş güzel haberleri veririz....

hayırlı olsun ekim ayı hepinize ilk ziyarete ben geliyim dedim ayağımız uğurlu gelir inşallah sizlere :)))
hadi bakalım güzel haberler duymak dileğiyle kızlar :))))

arkadaşlar ben bu ay kesinlikle hamile kalmak istiyorum
haziran sonu annesi olmak istiyorum. eşimde izin alsın bebişimize beraber bakalım istiyorum bu benim hakkım :umursamaz: .
bu ay yapacaklarım
1. kesinlikle ovulasyon testi alıp şu bir türlü tutturamadığım ovulasyon günümü tespit edicem
2. reglimin 3. gününde hormonlarıma bi daha baktırıcam
3. preeseed alıcam
3,5. eşimi bi daha kontrole göndericem (bundan emin değilim ya. bi daha göndersem mi kızlar bi akıl akannehir )
4. reglimin son gününe kadar çoook çalışacam sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey .
yaziim de kesin uygulayayım. sonra vazgeçiyorum yerimseniben .

(ya kızlar ben hakkaten de bu ay bunalıma giricem ne oluyyoo ya. ben niye hamile kalamıyorum. :1no2: )

ekim ayı hepimize uğurlu gelir eylülden daha fazla hamile haberi duyarız inşallah...

henüz çalışmalara başlamadık ama kasımı ben de düşünüyorum...kasımda hamile kalmak içn şimdiden mi başlamak gerekiyor arkadaşlar?....

arkadaşlar ben bu ay kesinlikle hamile kalmak istiyorum
haziran sonu annesi olmak istiyorum. eşimde izin alsın bebişimize beraber bakalım istiyorum bu benim hakkım :umursamaz: .
bu ay yapacaklarım
1. kesinlikle ovulasyon testi alıp şu bir türlü tutturamadığım ovulasyon günümü tespit edicem
2. reglimin 3. gününde hormonlarıma bi daha baktırıcam
3. preeseed alıcam
3,5. eşimi bi daha kontrole göndericem (bundan emin değilim ya. bi daha göndersem mi kızlar bi akıl akannehir )
4. reglimin son gününe kadar çoook çalışacam sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey .
yaziim de kesin uygulayayım. sonra vazgeçiyorum yerimseniben .

(ya kızlar ben hakkaten de bu ay bunalıma giricem ne oluyyoo ya. ben niye hamile kalamıyorum. :1no2: )

reglimin son gününe kadar çalışacam maddesini anlamadım canım ya nasıl reglin varken mi hamile kalmayı düşünüyorsun ne zamandır bebek sitiyorsunuz?:uhm:

Aaaa yeni topik yapmışız hade hayırlısı bakalımm...hamişler çoğalır inşallah..özlemcim ayağını sürüyerek gelseydin canım :CüvCüv:yerimseniben

slm kızlar işte ekim ayı listemiz :nazar: hayırlı olsun hepimize :nazar:

azize1.......................................2 ekim
yarencik60.................................1 ekim
sier............................................13 ekim
sleepy80.....................................17 ekim
fen_ci..........................................17 ekim
nevki...........................................17 ekim
tatlişoğlum...................................17 ekim
gamzelim.66.................................10 ekim

kızlar adet tarihlerinizi yazın ekliyim

Son düzenleme:
reglimin son gününe kadar çalışacam maddesini anlamadım canım ya nasıl reglin varken mi hamile kalmayı düşünüyorsun ne zamandır bebek sitiyorsunuz?:uhm:

afedersin canım ne yazmışım ya öleee sapık gibi sırnaşık şey sırnaşık şey yani reglime son gün kalana kadar demek istedim diyememişim ama kaydirigubbakcemile3 4 yıllık evliyiz canım ekim ayı sekizinci ayımız olucak

:gitme:nevkıyle tatlişoğlum kırmızılarımı gordunuzz desenıze ekıme kaldı bak sımdı ben cok uzuldum yaaaaa:gitme:

ınsallh bende kırmızıları gormem bugun olmam lazım ama daha olmadım dahada umudum kalmadı ınsan suphelenıyo nıye olmuyo dıyee ama allahın takdırı boyleymıss nasıp degılmıs demek

yok canım ben daha kırmızıları görmedim daha ama suratıma zaten yapışıcak ayın 19unda :tomato: ağır bir gribim zaten raporluyum şu anda doktora gittim antibiyotik verdi korunmadığımı söleyince kan testi yaptı 1,2 çıktı kooooooca bi negatif yani. ama ben bu ay kadar çalıştığım ay hatırlamıyorum. çok çalıştım ondan mı olmadı :uhm: sırnaşık şey
valla streste yapmadım ama o kadar dua edenim de oldu. nasip

ınsallh bende kırmızıları gormem bugun olmam lazım ama daha olmadım dahada umudum kalmadı ınsan suphelenıyo nıye olmuyo dıyee ama allahın takdırı boyleymıss nasıp degılmıs demek

inşallah gelmez canım ya valla hamile olanlara burdan kurtuldu diyorum ama burası da valla cezaevi gibi olmaya başladı. kaç ay daha mahkum olucam onu bi bilseydim :nazar: - bi de tesbih çeken smiley istiyorum bu bölüme özel -

yok canım ben daha kırmızıları görmedim daha ama suratıma zaten yapışıcak ayın 19unda :tomato: ağır bir gribim zaten raporluyum şu anda doktora gittim antibiyotik verdi korunmadığımı söleyince kan testi yaptı 1,2 çıktı kooooooca bi negatif yani. ama ben bu ay kadar çalıştığım ay hatırlamıyorum. çok çalıştım ondan mı olmadı :uhm: sırnaşık şey
valla streste yapmadım ama o kadar dua edenim de oldu. nasip

selam.. ben regl me 5-6 gün kala kan testiyaptırmıştım.. negatifti.. çok üzülmüştüm.. sonra regl günümde idrar testiyle ve arkaından da kan testiyle hamile olduğumu öğrendim.. bence regl olmadan ümitsizliğe kapılmayın arkadaşlar.. kan testide olsa çıkmadı işte benimki o zaman çok üzülmüştüm.. allah isteyen herkese nasip etsin..

aynen kızlar yaa morel bozuldukca ınsanın dengesıde bozuluyo beyıne hukmedıyoruz bundan otesı varmı

X