Aramiyor

AhuiFelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
448
0
41
Merhaba Arkadaslar

Nereden ve nasil baslayacagimi bilemiyorum cok skintiliyim, bütün umutlarim hayallerim tükenti, kendimi ucurumdan asagi düsmüs gibi hissediyorum her yerim cok aciyor...

Bundan yaklasik 4 sene önce bir gencle annesi araciligiyla tanismistim. Cocugun annesi terzi isiyle mesgul oldugu icin ona pantalon kisaltmasi icin birkac esyami götürmüstüm. Ilk defa orda karsilastim cocukla. Benden cok etkilenmis ama ben fazla birsey hissetmemistim o zamanlar. Aksam annesine beni sormus kimdir evli midir diye?
Öyle böyle derken bu cocukla cikmaya basladim. Hersey mükemmeldi, birlikte cok egleniyor cok gülüyor ve cokta iyi vakit geciriyorduk. Derken beni aramamaya basladi maalesef, ben sabirla bekledim yazar diye yazdi da!

Bana isyerinde problemi oldugunu ve bu yüzden beni aramadigini söyledi ve daha sonra tekrar bulusmak istedi, kabul ettim bende. Bulustuk... Bana hayallerinin kadini oldugumu ve evlenecekse sayet ya benimle yada benim karakterimde biriyle evlenebilecegini söyledi. Aradan yaklasik bir ay gecti ve beni yine aramadi. Mesaj atip ne oldugunu ögrenmek istedim cevap gelmedi 1 hafta bekledim yine cvp yoktu ortalikta, mesaj attim tekrar ve böyle olamayacagini buna bir son vermemiz gerektigini söyleyerek bitirdim.

Aradan gecen 4 yilda kendisini bir daha ne gördüm nede haber aldim. Ta ki annesine tekrardan isim düsüncege dek!
Annesi beni cok sever ve cok begenir. yine aklima soktu kadincagiz 'Evde senin adin gectikce gülüyor, hosuna gidiyor' gibi laflar etti. Simdiye dek onun kadar bana deger veren biri cikmadi zaten fazla kiside olmadi hayatimda..

Öyle böyle derken gördüm onu:KK43: Icim acidi :KK43: Bana güzel oldugumu ve uzun sacin bana yakistigini filan söyledi. Ertesi gün onu is yerimin karsisinda olan kuaförde gördüm numarami istedi bende verdim ararim dedi aramadi!!

Bana bakislarindan anlayabiliyorum beni begendigini vs.. ama bana neden böyle davraniyor neden arayacagim deyip aramiyor, ben bunu nasil atlatacagim bilemiyorum. :KK43:

Herkes cok yakistiriyor bizi kizkardesi, annesi, komsulari falan.

Bugün kizkardesiyle konusurken bana söyledigi sey adeta beni öldürdü. Bana abim sessiz kizlardan hoslanmaz daha canli kizlarla cikmak ister gibi birsey söyledi. Düne kadar beni yakistiran kiz abisiyle konustuda ondan mi bu karara vardi.

Bunlari neden anlattim bilemiyorum ama aglamaktan gözlerim kazan gibi oldu. Bütün umutlarim bitti, hic mi mutlu olamayacagim ben hic mi sevmeyecekler beni. Bütün kelimeler kifayetsiz artik! :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım bu kadar kendini hasta edeceğine çık karşısına " hastamısın sen derdin ne ? ya ilişkine sahip çık yada beni daha rahatsız etme de" yazık değil mi sanada sürekli sallantılı bir durum

Yapabilsem yapacagim ama bende ne o cesaret var ne de yürek :KK43: Sonra pesimden kostu falan derse ki bilmiyorum der mi diye 3 ay kadar birlikteydik fazla tanimiyorum öyle birsey duyarsam mahvolurum

yerinde olsam alırım karşıma konuştururum ne yapmak istiyomuş öğrenirim seninle oyalanamam artık çocuk değilsin ne istediğine veya istemediğine karar ver etrafındakiler senin ne yapmaya çalıştığını çözmeye çalışmak zorunda değil derdim ( nacizane düşüncem bu ) yine cesaretini toplayıp konuşmak sana kalsın ama böyle bi konuşma peşinden koşmak olarak algılanamaz sanıyorum ki çünkü anafikir oldukça farklı :nazar:

Hayır neden peşinden koşmak olsun ki. Sen ona "illa benimle ol demiyorsun ki" sen onun ne yapmaya çalıştığını anlamak istiyorsun .
Belkide sen net bir tavır görmeye çalışıyordur. Elbette yinde sen bilirsin

tamam sende etkilenmişssin sevmişssin ama bunda çocuğun annesinin ve kızkardeşinin rolü çok büyük birazda onlar seni itmiş bu fikre.. keşke numaranı vermeseydin 2. kez neyse verdin aklında soru işareti kalmadı verseydim ararmıydı die düşünmezsin enazından..
Bence artık başka terziye doğru yol al şartmı annesinin bulunduğu teriye gitmen?? sen orayagittkçe unutmakistesende nutamazsın..Şu erkeklerin totosunu kaldırdıkmı indirmek bilmiyorlar.. yerinde olsam artık bulunduğu yerlere gitmezdim gördüğümdeyse hevesli gibi bakmazdım ve umursaz tavrımı takınırdım...

başlığı okuyunca heralde sevgilisi aramıyor dedim
sonra okudum 4 yıllığı görünce heralde 4 senelik sevgilisinden ayrıldı dedim
sonra okumaya devam ettim
ve okudum bitti

burada çok çok üzülcek bir durum yok sanırım sen çocuktan çok hoşlanmışsın birşeyler olucak diye beklerken hayal kırıklığına uğramışsın
ama bu kişi senin için hayırlı değilmiş baksana hep ararıım demiş ama doğru düzgün aramamış hatta hiç aramamış
kaç yaşındasında hayallerım yıkıldı diyorsun
kendini topla etrafında senın için deli olan birileri vardı
bu yüzden kendini yıpratma kendıne haksızlık yapma
sil gözyaşlarını boşuna ağlıyorsun

inş. çok mutlu olursun ve karşına iyi insanlar çıkar:)

Son düzenleme:
malesef o şahsın kendine göre bi hayatı var ve yaşamaya devam ediyor...
o hayatta sen yoksun gibi...
yolda görünce sana iltifat etmesi vs. seni incitmek istemiyorum cnm ama bi ilişki istediği anlamına gelmiyor...
bence yoluna bak sen görürsen selam ver geç...
annesi işte sorun var öyle insanlar ne dediğini bilmeden aklını karştrmış senin...
zaten işin düştükçe gidiyormuşsun bence gitme birdaha be canım...
4 sene senin hayatında kimse olmadımı peki?

Klasik kaçan kovalanır ve çokkk kıymetli olur durumu. Bence unut gitsin. Kendini üzersin sadece düşünerek.

Son düzenleme:
demek ki kardeşine; o çok sessız ondan istemıyorum falan dedı. ama çocuk çok dengesızmiş be yawrum. bu ne arıcam arıcam sonra ortadan yok ol. acaba senı kendısıne körkütük aşık falan mı sanıyor. egolarını mı törpülüyor senınle. senın yerınde olsam, karşısına çıkarım, bır çay ıçelım derım. sureklı arkadaşım sen benım arkadaşımsın, mutlu olmanı ısterım gıbı dost canlısı muhabbet yaparım. onu zönnkkk diye otuturum karşımda. delı gıbı aşık profılını si onun kafasından, erkekler aşık kızları degıl, surunduren kızları severler. topla şu özguvenını canım.

demek ki kardeşine; o çok sessız ondan istemıyorum falan dedı. ama çocuk çok dengesızmiş be yawrum. bu ne arıcam arıcam sonra ortadan yok ol. acaba senı kendısıne körkütük aşık falan mı sanıyor. egolarını mı törpülüyor senınle. senın yerınde olsam, karşısına çıkarım, bır çay ıçelım derım. sureklı arkadaşım sen benım arkadaşımsın, mutlu olmanı ısterım gıbı dost canlısı muhabbet yaparım. onu zönnkkk diye otuturum karşımda. delı gıbı aşık profılını si onun kafasından, erkekler aşık kızları degıl, surunduren kızları severler. topla şu özguvenını canım.

bak gülkurusunun taktiklerini uygula gerçekten işe yarıyokaydirigubbakcemile3

:nazar::lepi::lepi::lepi:
:teytey::teytey::teytey:

başklarının söylediklerini boşver
bu çocuğun sana nasıl davrandığı belli
kesinlikle seni hak etmiyor
anneside ne yapmaya çalıştığı belli değil seni beğeniyorsa oğluna akıl verseydi

daha başından gözyaşı döküyorsun
karşına inşallah çok ii biri çıkar onu hatırlamazsın bile

sizin zorunuzla nereye kadar ılerlıycek kı..gemıyı sız tek basınıza yuzduremezsınız kı..
kendınızı uzmeyın ınanın degmez sızı haketmıyo annesınde kızdım hatta kızmakla kalmadım cok sınırlendım oglunun agzı yokmuymus..
bı kızın ıcıne ıkıde bı oglunu dusurmus yaptıg cok yanlıs..
belkı ıyı nıyetınden yapmısdır ama karsısındakınıde dusunmelı..

canım bu kadar kendini harab etme anlaşılan senin sevgine layık bi insan değil inşallah seni seen ve senin de sevdiğin biriyle karşılaşırsın

deli mi ne..

."Aradan yaklasik bir ay gecti ve beni yine aramadi. Mesaj atip ne oldugunu ögrenmek istedim cevap gelmedi 1 hafta bekledim yine cvp yoktu ortalikta."..sizde de ne sabır varmış.

YANINDA OLMAYAN ADAMIN ,AKLINDA ıŞı NE ? CADIARZU
salla gitsin ben senin yerinde olsam arasada acmam annesinede erkek arkdasım var bu konuyu birdaha acmayın derdim

X