aranıza katılıyorummmmmmmmmmm

su.ay

bana Allah yeter
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2009
1.699
3
çok mutluyummmmmmmmm. bugün saffet örsle görüştüm. ameliyat için gün aldım. 13.04günüm belli oldu.salı günü ameliyat olacağım.çok mutluyum yaaaaaa.birada korkuyorum.doktor daha önce işlem yapıldığı için bana zor bir amelyiat olack dedi. 1 1.5 saat sürer dedi
6 yıl önce kbb doktoruna deviasyon vardı o yüzden ameliyat olmuştum aynıı zamanda estetik te yapıyordu doktor .benimde burnumun üstü kemikliydi ve önü uzundu onu düzeltirdim . ama ne düzeltme. üstü çökük.ezik kaldı. uzunluk aynı duruyordu. böyle idare ettim ama artık dayanamadım her ayna bakışımda bu burnu görmekten bıktım . deliriyorum . aileme söyledim . destek oldular.
şimdi heyecan ve korku var.
ne olur dua edin . ooooooof salıya da çok var. nasıl geçireceğim günleri.

aaaa birde ben doktoruma sormayı unuttum. tahlili ameliyattan önce yapacak. aynı günün sabahı. bende astım var. bugünlerde arttı biraz nefes problemi yaşıyorum. korkum bu yüzden. ciğer filmi çekilecek yaa. bişey çıkarda ameliyat ertelnirse diye korkuyorum. böyle problem yaşayan oldu mu ? astımı olan varmı *

bana bilgi veririmisiniz ne oluurrrr?

Son düzenleme:
cnmm korkmaaaaa astımın olsa bileeee estetik olabilirsinnnn:)için rahat olsun kesinlikle amlyt olcaksın bi aksilik çıkmas emin ol..sadece sen amelyt olmaktan kaçarsan ozman ertelenir yoksa imkansız:)
hadi bakalım hayırlıı olsunn ayın 13 ünede bşy kalmamış kıssssssssssssss fındıkgilllere katılcan sende yuppiii:)

ooo nemcim sağol. inşallah bu topiğe gire gire bir hal olmuştum. sonunda bende olacağım inşaallah. çok sabiırsızlanıyorummmmmm.

valla cnmmmmmm ol kurtulll pişman olmuycaksın :):)2 hafta sonra resimlerine bakarıs inş:)

çok mutluyummmmmmmmm. bugün saffet örsle görüştüm. ameliyat için gün aldım. 13.04günüm belli oldu.salı günü ameliyat olacağım.çok mutluyum yaaaaaa.birada korkuyorum.doktor daha önce işlem yapıldığı için bana zor bir amelyiat olack dedi. 1 1.5 saat sürer dedi
6 yıl önce kbb doktoruna deviasyon vardı o yüzden ameliyat olmuştum aynıı zamanda estetik te yapıyordu doktor .benimde burnumun üstü kemikliydi ve önü uzundu onu düzeltirdim . ama ne düzeltme. üstü çökük.ezik kaldı. uzunluk aynı duruyordu. böyle idare ettim ama artık dayanamadım her ayna bakışımda bu burnu görmekten bıktım . deliriyorum . aileme söyledim . destek oldular.

aaaa birde ben doktoruma sormayı unuttum. tahlili ameliyattan önce yapacak. aynı günün sabahı. bende astım var. bugünlerde arttı biraz nefes problemi yaşıyorum. korkum bu yüzden. ciğer filmi çekilecek yaa. bişey çıkarda ameliyat ertelnirse diye korkuyorum. böyle problem yaşayan oldu mu ? astımı olan varmı *

canım kayseride olacaksın sanırım ameliyatı ama fiyatlar nasıl acaba merak ediyorum..ayıp olmazsa yani.

ayyy çok sevindim adına hayırlı uğurlu olur inşallahh
bende o gün tam 1 ayımı dolduruyorum :KK70:

eylül pınar ben Kayseri de yaşıyorum. burada fiyatlar acıbadem hastanesinde 2.100 tl,,güneş hastanesinde 1.700 tl yapıyor ameliyatları.bu fiyatlarda aslında çok uygun gerçekten .inşallah sonuçta iyi olur. ben güneşte yaptıracğım.

ayyy çok sevindim adına hayırlı uğurlu olur inşallahh
bende o gün tam 1 ayımı dolduruyorum :KK70:

teşekkürler. valla şimdi duygularım karmakarışık. sende kurtulmuşsun ne güzel inşallah bende 1 .ayımı görürüm ahhhh .

Simdiden cooooook gecmis olsunnnnn sağlıklı gonlundeki burun olur insallahhhhh

teşekkürler. valla şimdi duygularım karmakarışık. sende kurtulmuşsun ne güzel inşallah bende 1 .ayımı görürüm ahhhh .

Zaman su gibi akıp gidiyor hele bandajlar cıktıktan sonra günler nasıl geçiyor bilemiyorsun ama inan korkulacak hiiç birşey yok mutlaka heyecanlısındır oda okadar normalki :) kolaymı yıllardır tasıdığın ve memnun olmadığın seyden kurtulacaksın sositososito

canım ben astım hastasıyım. herhangi bir sorun olmadan ameliyatımı oldum. sen rahat ol.

canım ben astım hastasıyım. herhangi bir sorun olmadan ameliyatımı oldum. sen rahat ol.

teşekkürler. dün burası yağmurluydu bende ince trençkotla çıktım. hasteneye gitmiştim. vallaa bugün astımım hortladı. sesim gitti. bugün kendime tedavi uyguluyorum. salıya kadar rahatlamam lazım. zaman durdu gibi. salı yı iple çekiyorum. kendime şaşıyorum. bunca yıl beklemişim. sayılı günü bekliyemiyorum. hayırlısı inşallah .

su.ay cigim oncelikle senin adına cok sevindim! :)simdiden basarilar ve iyi sanslar:KK66: Belli birsey için beklediginde nedense zaman gecmek bilmiyor gercekten:) sabret cookk az kalmıs:)

su.ay cigim oncelikle senin adına cok sevindim! :)simdiden basarilar ve iyi sanslar:KK66: Belli birsey için beklediginde nedense zaman gecmek bilmiyor gercekten:) sabret cookk az kalmıs:)

teşekkürler. valla bu forum sayesinde desteğinizle rahatlıyourm. gerçekten beklemek zor. ilgine teşekkürler.

canım senin adına çokkkkkkk sevindim.ınşallah dilediğin gibi bir burnuşun olur:))hiçççççç korkma kalbini ferah tut.Bak gör güzel olacak.zaman çokkkkkk çabuk geçiyor.ben de bir zamanlar bu topiklerin başından kalmıyordum.şimdi tam iki buçuk ay oldu atlattım kurtuldum.sen de öyle olacaksın.zaamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.iyi haberlerini bekliyorum canım:))

canım senin adına çokkkkkkk sevindim.ınşallah dilediğin gibi bir burnuşun olur:))hiçççççç korkma kalbini ferah tut.Bak gör güzel olacak.zaman çokkkkkk çabuk geçiyor.ben de bir zamanlar bu topiklerin başından kalmıyordum.şimdi tam iki buçuk ay oldu atlattım kurtuldum.sen de öyle olacaksın.zaamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.iyi haberlerini bekliyorum canım:))

teşekkürler. zaten bura sayesinde rahatlıyorum terapi gibi oluyor bana sizlerle dertleşmek .inşallah güzel burnumla size göz banyosu yaptırırm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canim ya ne mutlu sana ins bende bir gun tarih alabilir vede sizlerle paylasabilirim:) nem senin burnun manyak guzel..su.ay guzel haberlerini vede resimlerini bekliyoruz tatlim nemin dedigi gibi findikgillere kariscan hayirlisi:)zemuszemus

canim ya ne mutlu sana ins bende bir gun tarih alabilir vede sizlerle paylasabilirim:) nem senin burnun manyak guzel..su.ay guzel haberlerini vede resimlerini bekliyoruz tatlim nemin dedigi gibi findikgillere kariscan hayirlisi:)zemuszemus

çok teşekkürlerben bu topikte dolaşa dolaşa bir hal olmuştum, sonunda bura sayesinde karar verdim para biriktirdim günümü aldım çalışan biri olmadığım için maddi olarak beklemek zorundaydım ama sonunda oldu salı günü oluyorum inşallah .

çok heyecanlıyım dualrını esirgeme. darısı sana

Evet kızlar sonunda amelıyat 1 gÜn kaldı.bugÜn doktorumla tekrar konuŞmaya gıttım. Tasarım yaptık. Benı Çok rahatlattı. Strese gırme herŞey gÜzel olacak dedı. Elımden gelenını en ıyısını yapmaya ÇalıŞacaĞım dedı. GerÇekten doktorun yaklaŞımı, ıÇten oluŞu gÜven duygusu verıyor ınsana. Rahatlıyor.

Evet kızlar dualarınızı beklıyorum. Yarın amelıyatım ıyı geÇsın dıye. Hepınızı ÖpÜyorummmmmm.

X