aranıza katılıyorummmmmmmmmmm

suay yorumların için teşekkür ederim canım benim çok zarifsin :eek:

:içelim:

kızlar bugün 1 haftalık oldu burnum. alçımı aldırdım. çok şiş ama istedğim gibi olacak galiba. tekrar bantlandım cumaya bantalrı alacak. ohhh valla çokkkkkkkkkkkk mutluluyum bana şimdiye kadar destek olan , yol gösteren sizlere teşekkür ederim fıstıklar. hepinizi öpüyorummmmmmmmmm

bu arada gökkuşağı gibi renkli yüzümün fotolarını ekledim. bakabilirsiniz.(yüzümdeki benleride aldırcağım. doktorum la konuştum. biraz burnuşum düzelsinde. bu ay benim güzelleşme ayım olacak . işe girersem bunları işe girmeden halledeceğim inş.)

Son düzenleme:
ay su aycım nasıl hosume gidiyor boyle kendinde koklu degisim yapan insanlar:) benleride aldır tatlım kim tutar seni, cok seker bir burnus gorunuyor bandajın altından, deliklerin kuculmuss, burun ucun kısalmıs toparlanmıs daha ne diyeyim masallah canım:)

bebegim datlım çok begnedim şiş hali bile baya iyi duruyorrrr hadi gözün aydınnnnnnnnn sende artık bi buruncuk sahibisin:):):):):)

evet bugün 13 gün oldu . hala mor ve şişim. ama yinede mutluyum. biraz bana iki profilim farklı geldi ama herhalde şişliktendir. neyse albüme foto attım bakalım yorumlarınıza.

cnmm baktım reismlere ciden acaip şişin varrrr bu burnun yarısı kdr şişler gitcek:)
çok yakışmış gercekten güle güle kullan cnmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)

doktorumda dedi hala nasıl şişsin diye. hassaslık işte.yanaklarım garfield'e benzetiyorlar evde.
13 gün oldu
neyse katlanacağım sonuç iyi olsunda.

Son düzenleme:
senin adina cok sevindim canim. yeni resimlerini göremedim ama yorumlara göre güzel olmus burnun...iyiki yaptirmissin... hayrili olsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
X