Aranizdan duru görü bakan var mı lutfen yardımcı olun

Bende de bazı mekanlara ya da evlere karşı ön yargı oluyor. Bazı yerleri hiç sevmiyorum. Sanki orda kötü şeyler yaşanmış gibi. Bu da mı duru görü oluyor acaba?
Evet. Mesela bazen bir evin camında çok kötü şeyler görürsünüz. Görmek de değil o ya, hissedersiniz mi hayal mi ne öyle bir şey işte. Ya da mesela biri gelir size bak sana ne anlatacağım der, anlatacağı şeyi o an bilirsiniz nasıl bildiğinizi bilmeden. Birinden aşırı rahatsız olursunuz sebepsiz, ya da mesela gözünüzü kapatınca rüya görmediğiniz halde birşeyler gelir gözünüzün önüne.

Bende de bazı mekanlara ya da evlere karşı ön yargı oluyor. Bazı yerleri hiç sevmiyorum. Sanki orda kötü şeyler yaşanmış gibi. Bu da mı duru görü oluyor acaba?
Ama duru görü bakmak ne oluyor nasıl oluyor bilmiyorum. Duru görü dediğimiz şey anliktir, istemsizdir normalde. Demek ki gelistirilebilir bir şey ve bunu geliştirip kendi istediği zaman yapanlar var.

Anladım. Mekan ya da kişilere karşı önyargım oluyor benim çoğunlukla. Diğer şeyleri yaşamadım nerdeyse ama rüyalarım çıkar çoğunlukla. Bazen hiç tanımadığım bir insanı görüp gereksiz bir korku ve telaş sarabiliyor beni.

Aldığınız enerjiden kaynaklı işte o korku ve telaş.

Bilmiyorum işte. Ama araştırmak da istedim bunu ne yalan söyleyeyim.
Valla çok manyak bir şey eğitimini alacaktım son anda vazgeçtim ben

Mesela secde de teta seviyesinde oluyormuş beyin şaşırmıştım bunu öğrendiğimde. İnstagram da çok fazla tetahealer var orda bakabilirsiniz neler yaptıklarına

Meditasyonla olan bir şeyse bazen yapıyor olabilirim bilincsizce. Görüntüler geliyor arka arkaya ama anlamsız oluyor benim için. Bakacağım buna.

Sherlock holmes geldi aklıma.
Bende hemen anlamlandıramam ama hissederim, birine bir şey olacaksa veya biri benden bir şey isteyecekse, bu çoğumuzda olan bir şey aslında.
Aa bu bana çok oluyor arada ben bile şaşırıyorum kendime.
Şimdi anlatsam inanmazsın aklımdan şöyle geçmişti aynısı oldu diye cümleler kurarız demek o duru görü oluyor.

Rüyalarım çok nadir çıkar ama çıkarsa da büyük haberlerin rüyasını görmüş olurum doğum gibi ölüm gibi. O yüzden o tarz rüyalar görmek istemem kötü birşey görürsem de çıkarsa diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…