Aranizdan duru görü bakan var mı lutfen yardımcı olun

Bende 🤣🤣 sonra gittim Google amcaya sordum ve çok tırstım

Durugörüye sahip olan kişi, bir duvarın arkasını görebilir, çok uzaktaki bir yerin görüntüsünü zihninde canlandırabilir ya da uzaktaki sesleri duyabilir;​

Diyo
Duvarın arkasını nasıl görüyorlar :KK57: :KK57:
Evliya zaar

Siz hiç Amerikan polisiye dizileri izlemediniz mi🤣
Genelde o dizilerde cinayetleri 6. hissi kuvvetli insanlarla çözerler, bir eşya bir manzaradan çıkarım yaparlar.
Sizde de 6. his vardır ama kullanmasını bilmeyince körelir, hiç gerçekleşen rüyanız olmadı mı veya bir olayı hissetmediniz mi?
Bknz en meşhuru ; Son Durak Serisi

Dün gece en son bu konuyla haşır neşir olunca tabi rüyalarım da ona göre şekillendi. 😂

KK kadınları bir aradaydık. Toplantı gibi bir şey. 😂 Ay keşke ayrıntı hatırlayabilsem.

Mune Mune sizinle çiçek dikiyorduk, çok hoşuma gitti. Mavi çiçekleri olan çok güzel bir bitki vardı onun saksısına başka bir çiçek daha ektik yalnız kalmasın diye. 😀

Dün gece en son bu konuyla haşır neşir olunca tabi rüyalarım da ona göre şekillendi. 😂

KK kadınları bir aradaydık. Toplantı gibi bir şey. 😂 Ay keşke ayrıntı hatırlayabilsem.

Mune Mune sizinle çiçek dikiyorduk, çok hoşuma gitti. Mavi çiçekleri olan çok güzel bir bitki vardı onun saksısına başka bir çiçek daha ektik yalnız kalmasın diye. 😀
Eyvah eyvah kk kadınları bir arada mı🤣 kavga çıkmadı mı🤭🤪

Mune mavi renkte ya bak o bile rüyana girmiş 😁 seni duru görücü seniiiii

Hayatimi etkileyecek seyler hakkinda bazi ipuclari gorurum ve onlar dikkatimi ceker sebepsiz. Bunu o an anlamam , sonradan fark ederim.
Mesela oglumun dogacagi hastanenin onunden gecerken uzun uzun bakmam... sonra tesadufen oglumun orda dogmasi...
5 ugurlu rakamimdi mesela hayatin boyunca, simdi ayin 5 inde cok onemli bir olay sonuclanacak.. oglumun okul numarasinda bolca 5 var mesela:KK66:
Gibi gibi..
Zamaninda odaklansam goruyordum da goruntu seklinde geliyordu bana; dediklerim de cikiyordu ama zamanla o ozelligim yitti gitti..

Mune mavi renkte ya bak o bile rüyana girmiş 😁 seni duru görücü seniiiii
Evet muhtemelen çiçek o yüzden maviydi. Ya çok güzel bir çiçekti. Odunsu gövdeli ve her yeri masmavi çiçekler. Hatta rüyada bu yapay çiçek mi ya dedim. Baktım gerçekmiş. Rüyada bile inanamadım öyle güzel bir çiçek olabileceğine. 😀

Artemissisipi Artemissisipi valla kiz bak esim o sirada is ariyordu bana dedi ki is bulabilecek miyim sence?
Dedim ki sen oyle bi ise gireceksin ki siyah giyeceksin, tertemiz bir yer. Ustun basin tertemiz calisacaksin. Hadi canim dedi, almazlar beni.. cok gecmedi ki oyle bir ise girdi:KK66:
Bacim ya, abim icin de öyle bir is görüvirsene 😄 ne guzel ya mâşâallah 😘

Rüya şeysilerim pek cikmaz da hislerim beni korkutuyor. Cocukluktan beri.
Açıklamak iyi degil derler, açık edince kaybediliyor diye. Pek anlamam bilmiyorum.
Buna benzer bir konu vardi forumda, gecen sene miydi neydi sayfalarca yazmıştık hisleri doğru çıkan ne cok kişi varmış demistim.
Bu birkac aydır o kadar arttı ki,
"Artik bi sey dusunmesem mi acaba" diyorum.....
Geçen gün forumdaki arkadaslarla ilgili de olmuş ben onlardan habersizken.
Hic kendime olumlu bir pay bicmeden,
Aptala malûm olurmuş dedim ben 😄

Burda okuduklarim... 😳
Mune abla, kafami kurcalayan yönünü de cok net sekilde açıklamış, ordan rahatladım
Fekat,
daha ileri durumda olan arkadaslari görünce.. esim geceleri evde yoğken nasıl uyurum bilmem gaarii 😳 🙃

Burda okuduklarim... 😳
Mune abla, kafami kurcalayan yönünü de cok net sekilde açıklamış, ordan rahatladım
Fekat,
daha ileri durumda olan arkadaslari görünce.. esim geceleri evde yoğken nasıl uyurum bilmem gaarii 😳 🙃
Astral seyehat gibi bir şey değil yahu korkulacak bir şey yok bence. 😀 İleri durumda olan arkadaş yok ki. Hepimiz nedir, ne değildir konusunda fikir alışverişi yaptık.

Astral seyehat gibi bir şey değil yahu korkulacak bir şey yok bence. 😀 İleri durumda olan arkadaş yok ki. Hepimiz nedir, ne değildir konusunda fikir alışverişi yaptık.
En cok senden korktum Artemis,
İçime öküz oturdu dedin, konu sahibinin durumuyla ilgili. Doğru degil miydi, geyik miydi? 🙂

X