Aranizdan duru görü bakan var mı lutfen yardımcı olun

Durugörü (clairvoyance) canlı ve cansız nesnelerin ve olayların beş duyunun yardımı olmadan (paranormal olarak) algılanmasına verilen addır.

Kızlar bu demekmiş 😂 hadi yine iyisiniz 😂
Nasıl yani kalp gözün açık derler ya onun gibi mi 🤦

Bi ara konuşmakla meşgul yazıyordu. Sanırım buldu birini aldı cevabını gitti🤣
Neyse bizde durugörü neymiş öğrenmiş olduk 🤭
Arkdaslar duru görü aslında her insanda vardir 3.göz iki kasimizin ortası meditasyonla açılabilir 5duyu organımızla algılayamadığımız şeyleri algılarız örnek vereyim yakın arkadaşınız var niyetini hemen anlarsınız birisinin o an ne yaptığı gözünün önüne gelir kapalı bir kutunun içini görebilirsiniz duvarın diğer tarafını sesler duyabilirsiniz bunları yorumlamak size kalmış örnek gözünüz önüne birden 2agac çarptı sonra yarım saat sonra kazaya şahit oldunuz yada rüyalarınızın çıkması bu insanlar da herşey canlıdır sanki film izliyormuş gibi görüntüler gelir renkler daha canlıdır evren anlamaya çalışırsınız beyin de çok farklı aslında hepimizde bu özellik var ama büyükce o cakramiz kapanıyor onu meditasyonla açıyorlar kesinlikle 3harflileri görmüyoruz o kalp gözü açık olan insanlar görüyor ben bu özellik olan insan var mı diye bu konuyu açmıştım

Ben hangi iki kişiyi birbirine yakıştırsam onlar bir süre sonra bir şekilde tanışır ve sevgili olur. Bu durugörü müdür? :)

Küçükken ben durup odaklaninca kaybettigin eşyamı buluyordum, o zaman hislerim kuvvetliydi ve güvenirim. Şimdi sadece karşında sohbet ettiğime negatif pozitif gibi hissediyorum başka bişey yok.

Ben hangi iki kişiyi birbirine yakıştırsam onlar bir süre sonra bir şekilde tanışır ve sevgili olur. Bu durugörü müdür? :)
Belki farkında olmadan söz davranış ile ortam hazırlıyorsunuzdur😁 bence konunun mimari sizsiniz, yada onların anlaşmasından önce siz onların birbirleri ile ilgisini farkediyorsunuzdur bence bu ikisinden biri.

Belki farkında olmadan söz davranış ile ortam hazırlıyorsunuzdur😁 bence konunun mimari sizsiniz, yada onların anlaşmasından önce siz onların birbirleri ile ilgisini farkediyorsunuzdur bence bu ikisinden biri.

Yok yaa çok alakasız çiftleri de yakıştırdığım oldu. Sonra onlar bizim arkadaş ortamıyla bir şekilde tanışır bilemedim ortam hazırlıyorum belki de fark etmeden. :) Tüh durugörü sahibi olamadım iyi mi ehehe.

O insanlar birbirini gordukten sonra siz yakistiriyorsaniz bence telkin, yonlendirme ama hic alakasi olmayan insanlari yakistiriyorsaniz ya durugoru ya da telepati 😅

O insanlar birbirini gordukten sonra siz yakistiriyorsaniz bence telkin, yonlendirme ama hic alakasi olmayan insanlari yakistiriyorsaniz ya durugoru ya da telepati 😅

Görmüyorlar :) sonradan tanışıyorlar ama bazen ortamı ben hazırlıyorum yakıştırdığım için aynı ortama falan davet ediyorum yani. Ama muhabbet kurup sevgili oluyorlar bir süre sonra. Birkaç kere oldu bu yakıştırma işim, hiç sekmedi.

Görmüyorlar :) sonradan tanışıyorlar ama bazen ortamı ben hazırlıyorum yakıştırdığım için aynı ortama falan davet ediyorum yani. Ama muhabbet kurup sevgili oluyorlar bir süre sonra. Birkaç kere oldu bu yakıştırma işim, hiç sekmedi.
Bence psikolog olmanizin da etkisi var ama yine de var bi seyler, gelistirin ☺️

X