Aranzda Kahve tiryakisi olan var m ?

hayatımın vazgeçilmezi Nesscafe klasik coffemate kremalı ama krema bir ölçüye yarım ölçü olacak bu konuda cinsim o yüzden kahvemi ve kremamı taşırım yanımda.Ama napimm ben çay yada türk kahvesi içmiyorum, sevmiyorum yani kahvaltıda bile çay içemem.

kızlar süpersiniz valla.foruma uzun süre yazılmayınca kendimi yalnız hissetmiştim:)peki dişlerinizin sararmaması için bişi yapıyormusunuz?

Ben fazla aramam nescafe ama esim tiryakisidir. daha sabah yuzunu yıkamadan kahve suyu ısıtır kendine. sonra da gun boyu boyle devam eder. arada bende yapar içerim ama her gun içemem instant kahve. onun yerine geleneksel bol köpüklü türk kahvesini tercih ederim. eşimle karşılıklı höpürdetiriz :KK66:

günaydın herkese bir kaç gündür giremedim hep sorunluydu site

sana da günaydın ema.Ben de türk kahvesini çok ama çok severim...nescafe günde bir tane o da bazen malesef bünyem almıyor onu da çok severim ama içtikten sonrası biraz fena oluyor...ama acı türk kahvesi öyle değil hatta heman yapıyorum birdane sefam olsun o ooh...

günaydınn kızlarr ben nescafe tiryakisiyim günde 2 bazen 3 bardak içmezsem başım ağrıyor resmen ya

bende çok içerim türk kahvesi...nescafe pek aramam olursa onu da içerim...amannnn içkim yok sigaram yok kahvem de olmasın mı diyenlerdenimkaydirigubbakcemile5zemuszemus...tamam çok içilince çarpıntı mide ağrısı vs filan yapıyor da...zaten insan kendi kararını bilir heralde diye düşünüyorum....rahatsızlık noktasına kadar içmezz:hulya::kahve:

aynen burdada hava böyle ancak kahve içilir

Ben de nescafe tiryakisiyim.
O kadar ki, taa 5 yaşındayken annemin fincanına saldırırdım içmek için.
Kokusuna dayanamıyorum o derece bayılıyorum.
:jeyyar:

ben haftada 2 / 3 türk kahvesi içmeyi seviyorum.AMA ÇAYII ÇOKK SEVİYORUM . ABARTILI ÇAY İÇİYORUM. DOĞRUMU BİLMEM

HERKESE ısmarlıyorum sıcak sıcak

Ben de türk kahvesini küçüklüğümden beri severim yapmayı öğrendiğimden beri hem yapması hem içmesi zevkli gelirdi. Taa ki bir kez üniversitedeyken sınav öncesi uykumu açsın diye bir kaç fincan içene kadar. Çok hastalandırdı beni midemi çok bozdu. o günden beri tiksiniyorum kokusundan bile. İçince de baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyor. Acaba psikolojik mi bilmiyorum.

[ç.ok şirin paylaşayım dedim

Son düzenleme:
Türk kahvesini pek sevmemde nescafe cok icerim,
özellikle sabah ise gittigimde üstümü degistirip bilgisayarları acmadan önce ilk isim kahve makinasını calıstırmak oluyor. Sabah bitane icmezsem günüm kötü geciyor resmen, ramazanda baya zorluk cekmistim mesela.

Evdeykende kahvaltıdan sonra illa bir tane iciyorum. :içelim:

Türk kahvesini pek sevmemde nescafe cok icerim,
özellikle sabah ise gittigimde üstümü degistirip bilgisayarları acmadan önce ilk isim kahve makinasını calıstırmak oluyor. Sabah bitane icmezsem günüm kötü geciyor resmen, ramazanda baya zorluk cekmistim mesela.

Evdeykende kahvaltıdan sonra illa bir tane iciyorum. :içelim:

bende sağlığımı ve zekamı kahveye borçluyum

X