Aranzda Kahve tiryakisi olan var m ?

bende tam bir kahve tutkunuyum.günde üc dört ta icmessem günüm iyi gecmessem oh mis gibi kokusuu.canim istedi simdii.herkese afiyet olsun

kızlar ben aslında sevmem fazla kahveyı ama hamılelıgım bu haftalarında kasık kasık kahve yıyesım gelıyor yanı oturup bı poset kahve yerım o derece yanı napacam bılmıyorum sureklı aklımdamafoldumben

Bende çok severim ama yazılanları okuduktan sonra kendimi hiiç tiryaki gibi hissetmedim açıkçası...
Her sabah mutlaka nescafem olmalı onu içmeliyim kendimi daha zinde hissediyorumm...
Ama bir tane ile kalırımm iki olmaz yanii çok çok nadirdir...

kızlar ben aslında sevmem fazla kahveyı ama hamılelıgım bu haftalarında kasık kasık kahve yıyesım gelıyor yanı oturup bı poset kahve yerım o derece yanı napacam bılmıyorum sureklı aklımdamafoldumben

canım,

teyzemde öyle idi. Günde yarım kavanoz (abartmıyorum inanın) nescafe gold yiyordu, kaşık kaşık. Üzerine de peynir yerdi hatta. Çocuk kapkara olacak derdik:)

Çok güzel bir kızımız var şimdi. abartmadan yemende sakınca olmaz belki ama yinede doktora danısmalısın sanırım.

Sevgiler,

vallahi ben tam kahve hastasıyım sabah uyanırım hemen ketıllın düğmesine basarım ben gün en az 3 bardak neskafe içieim sade vede şekersiz içmezsem başım ağırır ben türk kahvesinide çok severim önceden kayınvalidemle karşılıklı mutlaka günde 2 kere içerdik o istanbuldan taşınınca onu içmeyi bıraktım ama neskafe olmazsa olmazımdır çayı 10 sene içmesem görmesem aklıma gelmez ama neskafe dedinmi .....
ben kabul ediyorum ben kahvekoliğim ya kesin

ben de kahvedelisiyim türk kahvesi veya neskafe hiç farketmez favorim jacobs yeşil kavanoz. okulda adım kahveci güzeline çıktı :)) çayı hiç sevmem ama bitki çaylarını zevkle içerim ama ne olursa olsun yaz kış farketmez kahvem eksik olmaz. hatta arkadaşlarıma giderken bile kahvemi yanımda götürürüm ne olur ne olmaz diye :))

canım,

teyzemde öyle idi. Günde yarım kavanoz (abartmıyorum inanın) nescafe gold yiyordu, kaşık kaşık. Üzerine de peynir yerdi hatta. Çocuk kapkara olacak derdik:)

Çok güzel bir kızımız var şimdi. abartmadan yemende sakınca olmaz belki ama yinede doktora danısmalısın sanırım.

Sevgiler,
bazen esıme yapıyorum kansızlık oldugu ıcın bana yasak ama nasıl dayanıyorum bır bılsen bazen ıceyım dıyorum sonra dıyorum hem kansız kalacam hem kapkara olacak oglum
ama sadece turk kahvesı yıyesım gelıyor uzerınde sureklı su ıcmek ıstıyorum nasıl ıs anlamadım
doktora sorsam hemen yasak dıyecek bana herseyı yasakladı zaten nerde gzel seyler var hepsı bana yasak
neyse az kaldı bı dogurayım saglıklıca eve gelır gelmez kahve yıyecem

bende cok ama çok tüketiyorum hiç ii birşey değil ama mutlaka nerde olursa olayım kahve içmek zorundaymışım gibi geliyor ve içiyorum

Benim gibi bir sürü insan varmış meğer :dance: Kahvesiz yaşayamam sanırım :kahve: :smiley-cool:

her ikindi bi fincan kahvem vardir bende kendimi tiryaki saniyordum meger neler varmisdelikafadulden
abartmayin bu kadar kizlar herseyin azi karar cogu zarar:)

bende kızlar günde en az 2 türk kahvesi sayısını bilmediğim kadar da kahve hertürlü zararı vardır elbette biliyorum ama duramıyorum yemek yediğim gibi türk kahvesinin kokusu burnuma geliyor hemen yapıyorum

Kızlar kahveyi sevin ama doktorlar günde 2 fincanı geçmeyin diyorlar. Ayrıca günde 1 Türk kahvesi sağlığa yararlıymış, ben günde 1 Filtre Kahve + 1 sade Türk kahvesi içiyorum. Kahveyi asla akşam 6dan sonra içmiyorum. Kahvede şeker ve süt asla kullanmam. Çayı da şekersiz içiyorum ama siyah çayı oldum olası fazla sevemedim. Ah ah Kuru Kahveci Mehmet Efendinin dükkanının kokusunu özledim...boshayallersmile

veranda bir kahve ısmarlamıyorsun:hulya:

ben de kahveyi çok sevenlerdenim şimdi yine aklıma geldii gidip yapayım barii :sinifsinif:

X