arçelik 900km kurutma makinesi

Yün yorgan, yün pike ve kaz tüyü yorgan kuruttum ben hiç bir şey olmadı. Bunlara tenis topu lazım ama yoksa topaklanıyorlar.

Yün scotch battaniye de kuruttum o da çekmedi ama zaten sert bu battaniye, biraz daha sertleşti. Kullandıkça yumuşadı ama.

Bunun dışında normal polyester battaniye, pamuklu battaniye de kuruttum. Sadece elyaf ve mikro denen pofuduk yorgan kurutma için sakıncalı. Kolay tutuşan malzeme olduğu için yangın çıkarma riski var demişti servis.
Teşekkür ederim bilgilendirme için :)

Onuda duydum ama arçelik aldım bakalım inşallah memnun kalırım☺️
Merhabalar bende kurutma makinesi düşünüyorum da sadece arçelik bakmıştık sizde almışsınız sanırım nasıl memnun musunuz çekme vs oldumu. Birde hangi modelini aldınız rica etsem yazarmosınız 😌

Merhabalar bende kurutma makinesi düşünüyorum da sadece arçelik bakmıştık sizde almışsınız sanırım nasıl memnun musunuz çekme vs oldumu. Birde hangi modelini aldınız rica etsem yazarmosınız 😌
kusura bakma canım bu sıralar çok bakamadım buraya arçelik 900km aldım aşırı memnunum keşke daha önce alsaymışım eziyet çekmişim resmen arçelikte kampanya var birde kurutma makinesi alana kahve makinesi hediye düşünürsen sitesinden bak ben ordan aldım😊

kusura bakma canım bu sıralar çok bakamadım buraya arçelik 900km aldım aşırı memnunum keşke daha önce alsaymışım eziyet çekmişim resmen arçelikte kampanya var birde kurutma makinesi alana kahve makinesi hediye düşünürsen sitesinden bak ben ordan aldım😊
Çok teşekkür ederim canım bakıyorum hemen. Memnun kalmana sevindim darısı başıma ☺️

X