Aret kamar da tedavi olan var mı? Ne kadar ücret ödediniz?

MMorsalkimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
966
1.398
Selam arkadaşlar. Aret kamara gitmeyi düşünüyorum.Giden olumlu olumsuz sonuç alan var mı? Devlet raporu geçerli mi? Bir de ne kadar ücret ödediniz?

Aret kamara gidiyorum 3 donmuş yumurtam var aylarca ara verdim bir sahil kasabasına taşındım şimdi döndüm 4 tane yumurta gördü(ilk kez) haftaya toplayıp olanlarıda transfer edecek.Hocamıza gelince kişiye özel tedavi uyguluyor ticari yaklaşmıyor(bu çok çnemli)işinin ehli kendini güvende hissettiriyor.Akşamları yoğunluktan oek konuşamaz ama gündüzleri sohbet edersin :) lafın kısası çok tanıdıgım hamile kaldı doğru adres

ilk muayene gittiğimde 2100 tl para ödemiştim 15 dk sürmedi ben çok memnun kalmadım enerjim uyuşmadı fakat başarılı olduğuna dair kesndisini çok okudum ilk tüp bebek görüşmesi için ücrette fazla geldi açıkçası hiçbirşeyimi bilmeden sadece elimdeki verilerle gidiyorum neden ilk bismillah bu kadar para ödeniyor çok fazla

ilk muayene gittiğimde 2100 tl para ödemiştim 15 dk sürmedi ben çok memnun kalmadım enerjim uyuşmadı fakat başarılı olduğuna dair kesndisini çok okudum ilk tüp bebek görüşmesi için ücrette fazla geldi açıkçası hiçbirşeyimi bilmeden sadece elimdeki verilerle gidiyorum neden ilk bismillah bu kadar para ödeniyor çok fazla
Aslında görüşme yapmıyor muayenede ediyor ve ilk harcanan para doğru doktorda olması cok önemli.ben başka yerlerde cok harcadım🙄cok yoğun oldugu ıcın kısa kesıyor ama hıcbır detayı atlamaz ve gercekten başarılı

Herkese merhaba bende aret hocayla görüştüm ilk izlenim olarak iyi diyebilirim,başka merkezde 2 denemem olmuştu ama hiç transfer aşamasına gelemedim, muayene etti ve hiç bir detayı atlamadı daha önce çekilen hsg de küçük bi problem vardı fakat önceki doktorum önemsememişti aret hoca üstünde durdu ve filmi yenilememi istedi, bugün çektirdim tekrar sanırım haklı çıktı bir yapışıklık var anladığım kadarıyla, reglimi bekliyorum tekrar gideceğim, ben 2 ay üst üst deneme yaptığım için belki bu ay dinlendirebiliriz seni dedi, yumurtaların durumuna göre muhtemelen benim sorunum düşük amh. Daha önce doğal yollardan 3 kez hamile kalabildim bu arada.

Herkese merhaba bende aret hocayla görüştüm ilk izlenim olarak iyi diyebilirim,başka merkezde 2 denemem olmuştu ama hiç transfer aşamasına gelemedim, muayene etti ve hiç bir detayı atlamadı daha önce çekilen hsg de küçük bi problem vardı fakat önceki doktorum önemsememişti aret hoca üstünde durdu ve filmi yenilememi istedi, bugün çektirdim tekrar sanırım haklı çıktı bir yapışıklık var anladığım kadarıyla, reglimi bekliyorum tekrar gideceğim, ben 2 ay üst üst deneme yaptığım için belki bu ay dinlendirebiliriz seni dedi, yumurtaların durumuna göre muhtemelen benim sorunum düşük amh. Daha önce doğal yollardan 3 kez hamile kalabildim bu arada.
Çok geçmiş olsun. Tüp bebek fiyatı ne kadar dediler peki? Bende gitmek istiyorum araştırıyorum

Merhaba 45.500 fakat yeni yıldan sonra zamlanacak şimdi görüşme yaparsanız aynı fiyattan 2 ay sabitliyorlar fiyatı

Merhabalar raporlu fiyat mı bu peki?Bu arada biri söylemişti 200 bin civarı verdim diye açıkçası daha yüksek bekliyordum.
Ben rapor çıkarmadım raporsuz fiyat bu ama raporda geçerli raporlu 35 bindi yanlış hatırlamıyorsam yarın öğlen istanbulda olacağım oradaki evde dosyamda yazıyor hepsi foto atarım sana ilaçlar yüksek evet ama 200 bini bulmaz ben 2 aY Acıbadem’de tedavi gördüm bi ay 80 diğer ay 65 falan tutmuştu

D
Ben rapor çıkarmadım raporsuz fiyat bu ama raporda geçerli raporlu 35 bindi yanlış hatırlamıyorsam yarın öğlen istanbulda olacağım oradaki evde dosyamda yazıyor hepsi foto atarım sana ilaçlar yüksek evet ama 200 bini bulmaz ben 2 aY Acıbadem’de tedavi gördüm bi ay 80 diğer ay 65 falan tutmuştu
çok iyi olur bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim 🙏☺️

X