Cilt Bakımı Ürünleri Argan yagı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben uzun zamandır kullanıyorum,hiç nemlendirici almama gerek kalmıyor,çünkü gerçekten cildimi müthiş nemlendiriyor, yalnız alırken lütfen ecocert sertifikası olup olmadığını araştırın(Bu sertifika onun saf argan yağından olduğunu gösterir)

Çok yakın bi aile dostumuz fas'ta çalışıyor türkiyeye gelirken argan yağı getirmiş bana ay nasıl sevindim anlatamam yazdan beri kullanıyorum gece sürüyorum sabah uyanıyorum yüzüm ipek gibi çok güzel ilk başta yağlı kalır mı diye tereddüt etmiştim ama hemencik emiyo cildim bitmesin diye damla damla kullanıyorum vallahi :)

kızlar bu argan yağını saçınıza nasıl uyguluyorsunuz? sürdükten sonra yıkanıyor mu saç?

arkadaşlar watsons a argan yağı gelmiş bu ay ki kataloğunda gördüm hbrniz olsun yarın hemen gidip araştırcam uygunsa direk alcam =))

sakın watsons tan alma argan yağıyla ılgısı yok urunun ben aldım sacımı yapış yapış yaptı.nashi diye bı marka var süper.bin pişmanım aldıgıma ustelık bayramdan önce 3 al 2 ode kampanyasından 3 tane bana 3 tanede ablama almıştım patladı elımızde hepsi

merhabalar bende forumdaki yazılardan etkilenerek aldım argan yağını üzerinde "gold argan efas,organik,certifiee par ECOCERT SA- BP47" yazıyor 1 kez kullandım bir fark anlayamadım ama ilk kullanışım, biraz daha zaman geçsin etkisi daha iyi anlaşılır umarım sahte bir ürün almamışımdır 50ml 55 tl ye aldım mısır çarşısından yüzümde ve çatlakta kullanıcam fayda ederse bilgilendiririm unutmazsam inş.

ben geçende 20 ml 15 tl olarak gördüm bi yerde.. yanlış hatırlamıyorsam shiffaydı markası da. 100% doğal yazıyordu cilt için diye ama emin olamadım :S

Kızlar benim cildimde aşırı pullanma vardı, argan yağı içeren ürünleri çok duydum ama türkiyede kuaförlerde ve aktarlarda vardı. Onlarada güven olmuyor. Bir doktor arkadaşım sayesinde yurt dışından getirttim ... Mükemmel bir şey mutlaka deneyin cildimi pamuk gibi yaptı , kaşıntılar geçti , cildim parlak ve canlı görünmeye başladı

Geçen bir eczanenin camında gördüm aynı marka türkiyeye de gelmiş accaaaayip sevindim hemen argan yağı içeren kremi aldım..Mutlaka deneyin bence. Ama sadece yetkili eczanelerde bulunuyormu...

merhabalar bende forumdaki yazılardan etkilenerek aldım argan yağını üzerinde "gold argan efas,organik,certifiee par ECOCERT SA- BP47" yazıyor 1 kez kullandım bir fark anlayamadım ama ilk kullanışım, biraz daha zaman geçsin etkisi daha iyi anlaşılır umarım sahte bir ürün almamışımdır 50ml 55 tl ye aldım mısır çarşısından yüzümde ve çatlakta kullanıcam fayda ederse bilgilendiririm unutmazsam inş.

O markayı biliyorum canım yaa ..bişeye yaramıyor dedim ya türkiyede saf gerçek argan yağı yoktu. Şimdi Nature's markalı ürünler gelmiş türkiyeye ben aldım mükemmel yaaa.. Zaten yurt dışında biliyordum çok sevindim türkiyeye geldiğine ...

kızlar bu argan yağını saçınıza nasıl uyguluyorsunuz? sürdükten sonra yıkanıyor mu saç?

Canım saçını yıkadıktan sonra kurumaya yakın saçın köklerine değilde ortalarına ve uçlarına sür . pamuk gibi olur saçların. ama gerçek arganı kullanman lazım. aktarladaki yada kuaförlerdeki bişeye yaramıyor.

Bende çok merak ediyorum bu argan yağını kullandıkça paylaşmaya devam edin lütfen.Sizinki orjinalmi üzerinde tam olarak ne yazıyor netden bende bulup almağa çalışayım

Şekerim beden de kullandım inanılmaz bişi.. ancak türkiyede saf argan yağı ve argan yağlı ürünler yok. kuaförlerdeki ve aktarladaki çok kötü daha beter yapıyor. Benim doktor arkadaşım vardı onun sayesinde yurt dışından getirtiyordum ama şimdi aynı marka türkiyeye de gelmiş. Argan yağı ben uzun zamandır kullanıyorum bi dene ne demek istediğimi anlarsın... Umarım yardımcı olmuşumdur şekerim

bu argan yağı çatlaklarada iyi geliyomu ????????

Şekerim gerçek argan yağı doğum öncesi ve sonrası çatlaklara cilt problemlerine çok iyi geliyor. Bizzat denedim yani :) ama saf ve gerçek argan yağı türkiyede yoktu ben doktor arkadaşım aracılığı ile getirtiyordum ama şimdi aynı marka türkiyeye de gelmiş geçen bir eczanede gördüm öptümmm

Bende argan yağı temin ettim.
Fiyatı çok pahlı ama bence değer. 50ml şişe aldım.
Bir kaç gündür kullanıyorum.
Kokusu kesinlikle yoktur. Yüze sürdükten sonra kesinlikle yağlı bir iz bırakmıyo tene.
Alerji yapmıyor.
Çatlaklara ve kırışıklara iyi olduğunu söyleniyor.
Sadece 2 damla bütün yüze yeterlidir.
Cildi yumuşak ve pürüsüz yapıyor.
Sizde kullanacaksanız, kesinlikle BİO veya ORGANIK olanları tercih ettiniz.
Dikkat ediniz, kozmetik, saç için ve gıda için çeşitlere ayrılır.
Cilt için alıyorsanız mutlaka kozmetik olanı tercih ediniz.
Bence bir çok paraben ve diğer kimyasal maddeleri içeren kremlerden çok çok daha iyi ve sağlıklıdır.
Tavsiye ederim.

Aynen katılıyorum canım... bende XXXXX markalı argan yağını kullanıyor dermokozmetik bir ürün paraben , kimyasal içermiyor. Zaten türkiyede gerçek argan yağı yoktu Çok şükür bu marka geldi de yurt dışından getirmeme gerek kalmadı. Mükemmel bir ürün yaa diğer markalara boşuna paralar vermişim.. Neyse gidene üzülmeyeceksin artık :)

Kızlar merhabaaaaa. Ben uzun zamandır doktor arkadaşım sayesinde yurt dışından XXXXXXXXXXXXX markalı argan yağı ve argan yağı içeren anti-aging ürünler getirtiyorum mükemmel ötesi, çatlaklara , kırışıklığa , sivilce izlerine acayip iyi gldi. Cildim resmen parladı . Ama türkiyede gerçek argan yağı yok aktarlardaki , kuaförlerdeki ve internette satılanların hepsi yalan ben hepsini denedim.

XXXXXX markalı ürünler artık türkiyeye gelmiş sanırım geçen bir eczanenin camında gördüm gittim ordan aldım ve accaaayip sevindim türkiyeye geldiğine. Kızlar unutmayın böyle önemli ürünleri sadece eczaneden alın bence danışarak yani. Öyle internetten aktardan,kuaförden alıpta daha beter olmayın benceee. Bi deneyin kullandığım ürünü ne demek istediğimi anlarsınızz

Hadi benden söylemesiii şekerim

ayy evet bende çok duymuştum bu argan yağı ürünlerini bir çok yerden aldım ama tam anlamıyla fiyasko çıktı. Geçen eczanede XXXXXX diye bir marka gördüm araştırdım yurtdışında çok meşurmuş ve saf argan içeriyormuş zaten türkiyede başka saf argan yok. aldım acayip bişi ya. cildim acayip canlandı. sivilceler ve kırışıklıklarda gözle görülür azalma oldu hemde kısa zamanda. XXXXXX markası yeni gelmiş türkiyeye ama aavrupada çok yaygınmı.. kızlar bence boş yere diyer markalara para vermeyin bu ürün süperrrrrrr

arkadaşlar bu dediğiniz XXXXXXXXX argan yağının fiyatı nedir? rjinal di mi? ben aktarda sordum 15 tl idi güvenemedim almadım .kadına orjinal mi dedim evet dedi ama inanmadım.

X