Saç Bakım Ürünleri Redist Saç Bakım Ürünleri ♥♥

Ben şampuanını aldım tuzsuz olduğu için.Çok güzel bir şampuan.Hemde 1000ml 10tl'ye almıştım.Mağazada indirim vardı.40 farklı yağı içeren saç bakım yağı var bende bir de onu da haftada iki kez kullanıyorum.Şampuanını daha çok beğendim.
Arkadaşlar ben de keratin yağını araştırıyorum ama 40 farklı yağ olması bana tuhaf geldi.

Canım Ben keratin yağından çok, asıl saçı onarıcı olarak likid keratin garantili set almıştım. İnanılmaz memnun kadım. içinde katkısız keratinlerden oluşan ve üç seans saça yüklenen serumlar var, resmen saçımı yenıden yapılandırdılar.

Keratin yağım bitmek üzre ve her banyodan sonra nemli saç uçlarıma yedirerek kullandım. Harika kokusundan herkes bahsetmiş zaten. Yıpranmış saç uçlarım canlandı ve parlak, canlı gözüküyor. Saçlarım çok az olduğu için, banyo sonrası kremlerin ağırlaştırıp iyice cılız göstermesi beni çok rahatsız ediyordu. Bu üründe öyle bir şey yok. Saçımda yok gibi ama etkisi müthiş. Bitmeden yenisini sipariş edeceğim. Diğer ürünlerini de denemeyi düşünüyorum.

Kızlar, Hanımlar Merhaba,

Bende aranıza yeni katıldım... ^^
Yaklaşık 1 senedir argan yağı kullanıyordum çok memnun kalmıştım, hem parlaklık, hem kokusu, hem bakımı, hemde saçları hızlı uzatıșı ve kabartmayıșı benim hoşuma giden yanlarıydı...

Bugun bitince yeniden Argan yağı, Keratin Yağı ve Redist 40 Çeşit Yağlı Şampuanını aldım.

Keratin yağını ve argan yağını karıştırıp duştan sonra tek seferde kullanmayı düşünüyorum fazla uğraşmamak için.
Bu şekilde deneyen var mı yada bu konuda bir beyanı olan acabaa? :-)

Merhabalar bende keratin yağını aldım bu markanın çok güzel yaptı saçlarımı üstelikte kuaför malzemeleri satan yerlerde çok ekonomik :) yanında birde morfose serum almıştım o da fena değil.

merhaba arkadaşlar hepiminizin yorumunu okudum ve bu ürünü almaya karar verdim kuaförlerde aşırı pahalı ben istanbul küçükçekmccede oturuyorum buralarda satılan yer varmı yada bakırköy falan bilgi verirmisiniz.TEŞEKKÜRLER :)

şampuanını kullanıyorum süt &bal olanını...diğerlerinden hiçbir farkı yok..market şampuanından yani...
sırf kokusu için almıştım ama bir gram kokusu falan da kalmadı saçımda..ne yumuşatma ne bakım..hiçbir şey..

Arkadaşlar selam,
Buradan okuduğum yorumlara istinaden keratin yağı, 40 çeşit yağ ve dökülmeye karşı şampuanını sipariş ettim internetten. Buradaki bazı yorumlar reklam kokuyor. Yinede hepsiburada da çok uygun fiyata bulduğum için( keratin yağ 11,99TL,Şampuan 8,94.TL, 40 çeşit yağ 6,79 TL) alayım dedim. Objektif yorumlarımı kullandıktan sonra yazacağım. Saçlarım açıcılardan dolayı yandı. Eğer bu saçı adam eden bir ürün çıkarsa bilgi vereceğim. Ayrıca yine forumlarda çok adı geçen Mecitefendi ürünlerini üşenmedim gittim buldum. Hair Care Cure adından E vitaminli yağ tavsiye ettiler. Bu yağa da bepanten ve evigen ekledim. Eğer fayda etmezse saçlarımı kısacık kestireceğim.

Arkadaşlar selam,
Buradan okuduğum yorumlara istinaden keratin yağı, 40 çeşit yağ ve dökülmeye karşı şampuanını sipariş ettim internetten. Buradaki bazı yorumlar reklam kokuyor. Yinede hepsiburada da çok uygun fiyata bulduğum için( keratin yağ 11,99TL,Şampuan 8,94.TL, 40 çeşit yağ 6,79 TL) alayım dedim. Objektif yorumlarımı kullandıktan sonra yazacağım. Saçlarım açıcılardan dolayı yandı. Eğer bu saçı adam eden bir ürün çıkarsa bilgi vereceğim. Ayrıca yine forumlarda çok adı geçen Mecitefendi ürünlerini üşenmedim gittim buldum. Hair Care Cure adından E vitaminli yağ tavsiye ettiler. Bu yağa da bepanten ve evigen ekledim. Eğer fayda etmezse saçlarımı kısacık kestireceğim.

merhaba arkadaşım, ben redist kullanıp memnun kalmayanlardanım maalesef ki
''40 çeşit yağ'' ın şampuanı varmış,bende merak ediyorum ama yine 'sıradan' çıkarsa diye korkuyorum.
40 çeşit yağ bakım yağını kullanımından sonra buraya gelir ve bizi bilgilendirirsen çok memnun olurum

Tamam mutlaka yazacağım:) Bir de saçı yanan ya da yıprananlar için gliserin tavsiye ediyorlar. 5000 tane ürün aldım dünya kadar masraf ettim umarım birisi işe yarar. Gliserini de deneyeceğim. Sonuçları yazarım.

Tamam mutlaka yazacağım:) Bir de saçı yanan ya da yıprananlar için gliserin tavsiye ediyorlar. 5000 tane ürün aldım dünya kadar masraf ettim umarım birisi işe yarar. Gliserini de deneyeceğim. Sonuçları yazarım.

InsAllah iyi gelir saçına canım :)
gliserini bende düşünüyorum suyla karıştırarak vs uygulanıyormuş
nemi gerçekten o kadar cok hapsediyorsa saca denemekte fayda var gibi :KK51:

Arkadaşlar selam,
Tüm bayram tatili boyunca birkaç ürün kullandım. Hangisi daha iyi gelecek test etmek için ürünlerin hepsini kullanmadım. İlk etapta şunu söylemeliyim gliserin muhteşem bir şey. 5 gündür kullanıyorum ve ciddi etkisini gördüm. Fakat bunu ıslak saça süreceksiniz duştan sonra. Kuru saça sürerseniz daha da kurutuyormuş saçı.
Ayrıca atkuyruğu şampuanı ve saç maskesi ile bir de E vitaminli yağ kullandım. Bunlarda fena değil ama gliserin bence çok faydalı. Yanık saçlarımı yumuşattı. Bir de maalesef saç yumuşasa da görüntü olarak normalleşmesi için fön çekmeniz şart.
Şimdi Rediks ürünlerim geldi onlara da başlayacağım bakalım nasıl olacak.

Saçı yananlara uygulanmış ve sonuç alınmış önerilerim:
Duştan önce Badem Yapı, Bemiks Ampül, Sinemaki Otu karışımı (otu bir tutam kaynatıp diğerleriyle karıştırıyorsun. Saçın diplerine sürüp en az 2 saat bekletiyorsun. Mucize birşey. Hem uzatıyor hem yumuşacık yapıyor) Her hafta bir kere. Detalar internette kontesçe diye bir sitede var.
Her duştan önce Mecitefendi E vitaminli yağ. (bu rediksin 40 çeşit yağından daha iyi sonuç verdi bende)
Duştan sonra ıslak saça Rediks Keratin ile Gliserin (Gliserin mucize bir şey)
Saç fırçası kullanmayın. Tarakla tarayın.
Allah sabır versin. Bana verdi:)

Saçı yananlara uygulanmış ve sonuç alınmış önerilerim:
Duştan önce Badem Yapı, Bemiks Ampül, Sinemaki Otu karışımı (otu bir tutam kaynatıp diğerleriyle karıştırıyorsun. Saçın diplerine sürüp en az 2 saat bekletiyorsun. Mucize birşey. Hem uzatıyor hem yumuşacık yapıyor) Her hafta bir kere. Detalar internette kontesçe diye bir sitede var.
Her duştan önce Mecitefendi E vitaminli yağ. (bu rediksin 40 çeşit yağından daha iyi sonuç verdi bende)
Duştan sonra ıslak saça Rediks Keratin ile Gliserin (Gliserin mucize bir şey)
Saç fırçası kullanmayın. Tarakla tarayın.
Allah sabır versin. Bana verdi:)
Gliserini daha sonra durulamıyorsunuz sanırım?
Ne kadar sürüyorsunuz?
Ne kadar az kullansamda saçım yağlı gibi oluyor. Ayarını tutturamadım saçımın çok kuru olmasına rağmen.

Merhaba Nar,
Duştan sonra ıslak saça sürüyorum. Avucumun içine bozuk para büyüklüğünde döküp önce ellerimi birbirine sürerek gliserini dağıtıyorum sonrada saçları uçlarına masaj yaparak sürüyorum. Ben çok etkisini gördüm. Resmen boyadan önceki saçlarıma kavuştum diyebilirim.Umarım memnun kalırsın. Sinameki otu ile olan karışımı da haftada bir sürüp 4 saat bekletiyorum. Bu karışım saçı uzattığından biran önce uzasın da sağlıksız uçları kestireyim derdindeyim. İyi şanslar...

Merhaba Nar,
Duştan sonra ıslak saça sürüyorum. Avucumun içine bozuk para büyüklüğünde döküp önce ellerimi birbirine sürerek gliserini dağıtıyorum sonrada saçları uçlarına masaj yaparak sürüyorum. Ben çok etkisini gördüm. Resmen boyadan önceki saçlarıma kavuştum diyebilirim.Umarım memnun kalırsın. Sinameki otu ile olan karışımı da haftada bir sürüp 4 saat bekletiyorum. Bu karışım saçı uzattığından biran önce uzasın da sağlıksız uçları kestireyim derdindeyim. İyi şanslar...
;Teşekkür ederim Bende kullanmaya tekrar başlayayım. Uzatma konusunda dax ı denemediysen öneririm. Ben 1 haftada fark edilecek şekilde fayda sağladım.

Dax briyantin değil m? Yağlı görünüyor saç onu sürünce. Sen başka bir şeyden mi bahsediyorsun yoksa?

Dax briyantin değil m? Yağlı görünüyor saç onu sürünce. Sen başka bir şeyden mi bahsediyorsun yoksa?
Yok değil dax supergro diye bir ürün içeriği şaça yararlı yağlardan oluşuyor. Saçı hızlıca uzatmayı vaadeden bir ürün.
Bakım için yani şekillendirme değil. Ve kullanıldıktan sonra durulanıyor.

X