Arı mama kac aylikken werilir

Esila0168

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
12
1
29
Pirinc unu ari mama kac aylikken wermeliyiz kullananlar war mi acaba lutfen acil yazar misiniz arkadaslar

Ek gıda 6 aydan sonra verilir ama kafaniza ya da buradakilerin tavsiyesine göre değil doktor önerisine göre kullanın. Bebeğin kilo artışı vs bakılması lazım. Anne sütü yoksa da sütler var onlara yönlendirebilir.

Pirinc unu ari mama kac aylikken wermeliyiz kullananlar war mi acaba lutfen acil yazar misiniz arkadaslar
şekerli olduğunu biliyorum birde pişiriliyor vitaminleri gidiyordur vermeyin bence o yüzden kullanmadım birde ek gıda için acele etmeyin demişti bizim doktor böbrekler yoruluyormuş 6 ay dolunca başlayın demişti o yüzden bekledim az anne sütü ile birlikte devam sütü içti benimki sadece

Arı mama şeker içeriyor vermeyin. Pirinç unu besin değeri hiç yok zaten. Kaldı ki daha 4 aylık bile olmamış bebeğe bu tarz mamalar veremezsiniz. Formül mama vermeniz lazım. Tatlandırmak için bir çay kaşığı pekmez katabilirsiniz içine. Bir doktorun önerisiydi..

4 aylik olmak uzere mama yemiyo onun tadi gzlmis belki onu sewer diye
Merhana 4 aylik meme mama biberon emzik vs reddi zamanidir herkes bu sorunu yada sütüm yetmiyor mu kafasını bu ayda yaşar cunku görme yetisi tam netlik kazanan bebek emerken yada biberon alirken beslenmeye degil cevreye odaklanir ve meme mama almaz bu ayı ben kucakta dolana dolana emzirerek yada biberon vererek atlatmistim en kuvvetli ataklardan biri de bu ayda
Sabır dilerim ama pirinc unu vb seyler vermeyin lutfen sadece anne sütü veya formül mama gerisi yarar degil zararli bu aydaki bebeginize

Arı mama kullandım ben ama 6 aydan sonra ek olarak devam sütü vs de vardı.
Yalnız arımamayı akışkn kıvamlı yapıp gece uyurken veriyordum tok tutsun diye.

Sene 2021 hala bebeklere pirinc unu yedirmeyi dusunen/yediren bebekler var.

Sorunuzun cevabini yalnizca bebeginizin hekimi verebilir.

Bebeginiz henuz 4 aylik bile degil!!!

X