arı sütü+ bal + polen çörekotu+bal+tarçın kullanıp hamile kalanlar ?

67blue

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
255
181
arı sütü+ bal + polen ve çörekotu+bal+tarçın kullanıp hamile kalan var mı acaba. çok faydasını duydum, ama kullanıp memnun kalan var mı?

67blue

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
255
181
ve bir de amh değerinizi düşürüp yumurtlamanıza yardımcı oldu mu? eczaneden mi aktardan mı aldınız ?

67blue

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
255
181
Amh yükselen bi hormon değil yaş ilerdedikçe düşen bi hormon. Sadece bi nedenle yükselir o da pko başlarsa.
benim amh 0,01 yaşım 26 4 aylık evliyim . hamile kalabilmem için yumurtam olması lazım bi nevi amh yükselmesi gerekiyor :KK43: dr ultrasonla baktı yumurtan yok ddi .

Efulimm41

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
7.485
4.235
benim amh 0,01 yaşım 26 4 aylık evliyim . hamile kalabilmem için yumurtam olması lazım bi nevi amh yükselmesi gerekiyor :KK43: dr ultrasonla baktı yumurtan yok ddi .
Hiç yumurta olmayacağını sanmıyorum. Olgun yumurta yoktur bence. İbrahim Saraçoğlu bu durumla ilgili bişeyler anlatıyordı bi bitki söylüyordu ama adını hatırlayamadım. Bi araştır istersen.

67blue

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
255
181
Hiç yumurta olmayacağını sanmıyorum. Olgun yumurta yoktur bence. İbrahim Saraçoğlu bu durumla ilgili bişeyler anlatıyordı bi bitki söylüyordu ama adını hatırlayamadım. Bi araştır istersen.
60 gün adetim gecikti ilaçla adet oldum canım. O ara dr ultrasonla baktı bana da gösterdi bak hiç yumurtan yok boş ddi

Efulimm41

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
7.485
4.235
60 gün adetim gecikti ilaçla adet oldum canım. O ara dr ultrasonla baktı bana da gösterdi bak hiç yumurtan yok boş ddi
Anladım canım. Allah şifa versin. Bi çaresi vardır ama illa ki pes etme çok gençsin.

67blue

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
255
181
Anladım canım. Allah şifa versin. Bi çaresi vardır ama illa ki pes etme çok gençsin.
inşallah canım dua et bol bol bana benim gbi olanlara olur mu hamile duası kabul olur derler. bende alternatif çözümler arıyorum . nasıl yumurtam olur çoğalır kaliteli olur ve nasıl döllenip sağlıcakla bebeğimi kucağıma alırım diye uğraşıyorum.

Efulimm41

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
7.485
4.235
inşallah canım dua et bol bol bana benim gbi olanlara olur mu hamile duası kabul olur derler. bende alternatif çözümler arıyorum . nasıl yumurtam olur çoğalır kaliteli olur ve nasıl döllenip sağlıcakla bebeğimi kucağıma alırım diye uğraşıyorum.
Araştır canım. Allahtan ümit kesilmez. Rabbim sana da en kısa sürede nasip etsin inşallah.