arı sütü+ bal + polen çörekotu+bal+tarçın kullanıp hamile kalanlar ?

benguan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
41
15
incir kürüne hergun devam ettim.prolaktini biraz yükseltiyor ama benim en fazla 17 oldu. Çok sorun yaratmadı yani. Testere dişli aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantoron 3ünu 8 dk kaynatıp hergun içtim. Aynı şekilde geceleri yatmadan önce melisa karabaş içtim. Sadece Ignelere başladığım zaman biraktim incir kurunu ve diğer bitki çaylarını. Bide son 2 ay nar suyu da içmeye başladım. Nar suyu endometrium u kalinlastiriyor. Normalde adetin ilk gunu en fazla 2-3 yumurta görunuyordu. Geçen ay 4 yumurta oluştu.ignelere başladık 10 10 11 16 mm den sonra baskın folikül oluştu diğerlerinin büyümesini engelledi. Üç yumurta aynı boyutta kaldı bitanesi büyümeye devam etti . Yumurta toplama işlemi yapılmadı.igneler 5gun fsh son 4 gün fsh lh yaptık. Sanirim sadece fsh olunca hepsi birden büyümeye devam etmedi.yanit vermedi. Bu ay 6 yumurta oluştu.adetin ilk günü merional fostimon başladık. 6 yumurta büyüdü. Birtanesi önden çatlamış 5 yumurta toplandi. 4 tane embriyo elde ettik. 6 yumurta oluşunca çok sevindik.yasim 41 oldu. Artık en fazla 2 3 yumurta olur diye bekliyorduk.

benguan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
41
15
Bu ay yüklem e işlemine başliycaz inşallah olumlu olur. Bu arada aldığım takviyeler; folic trio günde 3 adet,omega3 koenzim Q10 günde 1, curcumin günde 1, soğuk sıkım 1 tatlı kaşığı kara üzüm çekirdeği yağı keçiboynuzu çörek otu. Bu takviyelere ara vermeden devam ettim

benguan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
41
15
normalde incir kürü 21 günlük bir kur ben ara vermeden devam ettim. Sadece ıgnelere başladığımda bıraktım.ignelerde 9 10 gün sürüyor. Prolaktinide asıri yukseltmiyor. Ben nerdeyse 1 yil full devam ettim. Arada tiksindigim oldu.birkacgun bıraktım.

benguan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
41
15
20191219_011941.jpg

benguan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
41
15
adet öncesi progestan ve estrofem kullandım.bir de 2 aydır nar suyu da içiyorum. 1. günü lh fsh kombinasyonu kullandım. lh a daha iyi yanıt veriyor bende. . sonuç olarak yumurta sayımda artış oldu ve kaliteli yumurta ve embriyolar oluştu. bu arada sigarada kullanıyorum bir türlü bırakamıyorum.

crosword

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
895
299
adet öncesi progestan ve estrofem kullandım.bir de 2 aydır nar suyu da içiyorum. 1. günü lh fsh kombinasyonu kullandım. lh a daha iyi yanıt veriyor bende. . sonuç olarak yumurta sayımda artış oldu ve kaliteli yumurta ve embriyolar oluştu. bu arada sigarada kullanıyorum bir türlü bırakamıyorum.
Adetten 1 hafta önce estrofem kullanmamı adetle birlkte iğnelere baslıcagımuzı soyledi doktorum.bu tedavi şekline rastlamadım hiç siz boyle mi tedavi gordunuz faydası oldu mu

Melekcanann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
2.289
2.419

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 225 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :64 Kg. Şimdiki Kilom :66 Kg.

nurrrzzzzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
3
0
37
Canım amh değerim benimde düşüktü incir kürü yaptım çoğaldı doktorlar tıbben cevap veriyorlar ama şifa veren rabbim