Gebeliğe Hazırlık Ari sutu bal polen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Pamukprensali

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.760
2.085
Aldim kizlar esim ile beraber kullanacağız Aksu vital markasının aldim egricayirdan daha çok ari sütü içeriyor diye bunu nasıl kullanmamız lazım aktar sabah öğle akşam bi kasik dedi ama bana fazla geldi tecrübeli olan var mı bir de fayda gören var mı

Aldim kizlar esim ile beraber kullanacağız Aksu vital markasının aldim egricayirdan daha çok ari sütü içeriyor diye bunu nasıl kullanmamız lazım aktar sabah öğle akşam bi kasik dedi ama bana fazla geldi tecrübeli olan var mı bir de fayda gören var mı

Sabahları aç karnına Gün de bir çay kaşığı ile yeterli fazlası zarar canım..
Dikkatli kullanmak lazım doz aşmadan..
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah

Sabahları aç karnına Gün de bir çay kaşığı ile yeterli fazlası zarar canım..
Dikkatli kullanmak lazım doz aşmadan..
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah
Amin ins isteyen herkese içinde kaşığı var ben o zaman içindeki kaşıkla beraber 1 kasik yiyeyim eşimle

Amin ins isteyen herkese içinde kaşığı var ben o zaman içindeki kaşıkla beraber 1 kasik yiyeyim eşimle
Evet..
Bir yakınımın 5 yıl çocuğu olmadı sonra eşi ve kendi arı sütü propolis kullandı ve oğlu oldu çok şükür.. rabbim vesile etsin inşallah..
Bende 9 yılda ilk kez hamile kaldım ama düşükle sonlandı ve 3 aydır da arı sütü propolis kullanıyordum..
Ilk kez yumurtlama hissettim o ay..
Ben arı sütü propolis in mucizesine inanıyorum tabiki rabbimin izni ve emriyle..🤲

Evet..
Bir yakınımın 5 yıl çocuğu olmadı sonra eşi ve kendi arı sütü propolis kullandı ve oğlu oldu çok şükür.. rabbim vesile etsin inşallah..
Bende 9 yılda ilk kez hamile kaldım ama düşükle sonlandı ve 3 aydır da arı sütü propolis kullanıyordum..
Ilk kez yumurtlama hissettim o ay..
Ben arı sütü propolis in mucizesine inanıyorum tabiki rabbimin izni ve emriyle..🤲
Cok tesekkur ederim cevabınız için peki nasıl kullandınız

Cok tesekkur ederim cevabınız için peki nasıl kullandınız
Screenshot_20210602-182304_Samsung Internet.jpg

Bu ürünü kullandım ben her sabah aç karnına bir çay kaşığı ile alıyordum..

canım ya bnde bir tanıkdıktan polen aldım egeden geldi, balla karışrıeıp yedik eşimle ama eşime ters etki yaptı bıraktırdım ben devam ediyorum hala:)

X