arı sütü + hayıt+civanperçemi+proxywomen

ironman_2020

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
1.508
1.008
herkesin bunları kullandığını okuyorum.hayıt bende çok işe yaradı bu ay değerlerimin tamamı normale döndü ama doktor kendi haline bırakalım aşılama tüp bebek yapmayalım dedi.arı sütü + hayıt+civanperçemi+proxywomen(prowomen gibi multivitamin) var elimde. hepsini aynı anda kullanmak sıkıntı yaratır mı ?ne zaman nasıl kullanıyorsunuz? bunları kullanıp hamile kalanınız var mı?

kimse yazmamış ama civanperçemli çayın yumurtlamaya kadar yapıldığını okudum. sabah kalkınca arısürü öğlen ve 4 gibi civanperçemli çay akşam 8 gibi proxywomen gece yatarken de hayıt suyunu içiyorum. hayıt bende çok işe yaramıştı geçen ay. hepsi birden nasıl etki edecek göreceğiz.kullanan varsa yine yazsın lütfen.

kimse yazmamış ama civanperçemli çayın yumurtlamaya kadar yapıldığını okudum. sabah kalkınca arısürü öğlen ve 4 gibi civanperçemli çay akşam 8 gibi proxywomen gece yatarken de hayıt suyunu içiyorum. hayıt bende çok işe yaramıştı geçen ay. hepsi birden nasıl etki edecek göreceğiz.kullanan varsa yine yazsın lütfen.
doğal yoldan mı oldu acaba, Hayırla sağlıkla kucağınıza alın. Belki bir tavsiyeniz olabilir konununuzu okuyunca yazmak istedim.

bence kesinlikle etki ettiler. normal yumurtlamaya başlamıştım.aşılama ile oldu ama hormon seviyemi normale çekti ve arısürüde yumurtayı kaliteli hale getirdiğine inanıyorum

bence kesinlikle etki ettiler. normal yumurtlamaya başlamıştım.aşılama ile oldu ama hormon seviyemi normale çekti ve arısürüde yumurtayı kaliteli hale getirdiğine inanıyorum
Merhaba.2019 yazmışsınız bunları ve şuan hamilesiniz .Süreç nasıl.oldu bu takviyelerle iyi oldu mu,?Veya nasıl bir süreçle nasıl hamile kaldınız?Yaşınız ve çıkan yumurta sayınız veya amh biz kaçtı?cevap verirseniz memnun olurum.Ben de geç kalmadan son denememi yapmak istiyorum.Menepoz çok yakın

ilki evet bence bu takviyelerle oldu ama ikincisi tamamen sürpriz. biraz psikolojinin de etkili olduğunu düşünüyorum ondan mutlaka. lütfen olacağına inanın ve bu takviyeleri de kullanın.ben fayda gördüm. 30 yaşındayım. amh da sorun yoktu benim hashimotom vardı.

X