Arınç: 'Erkek zampara olmayacak, kadın herkesin içinde kahkaha atmayacak'

AKP icinde en antipatikler diye bir siralama yapilsa kesin odulu bu adam alirdi.
TV ' de gorunce kanal degistiriyorum, sesine dahi tahammulum yok.
Sahi ben niye buradayim ?
bende aynı düşüncedeyim..Arınç konusunda,adam gayet mantık çerçevesinde ticareti kesemeyiz dedi..

Kadınlar olarak şu ülkeyi ele geçirsek keşke. Ya da sadece ben geçirsem. Şu ilkel düşünen tüm erkekleri yasaklasam. Offffffffff :KK52:
canım erkekler izin vermezdi bu kadar kısıtlamaya..bizim 7 onların 9 nefsimi vardı öyle bir şeyler duymuştum eskiden teyzelerden:26:

Son düzenleme:
ilkel düşünenleri sabun yapalım. :KK14:

kocalarımızın da başını kapatıp akşam ezanında evde olacak şekilde onları kısıtlayalım bence. :KK14:

:KK52::KK52:

kız duramaz onlar ..bizim kadınlarımızın çoğunun beynine bunlar küçüklükten işlendiği için durabiliyolar yoksa akıl karı değl bence..:KK53:

Tabi sizin takdiriniz.lakin bence kadin degerli bir hazine gibidr ki dinimizde de kadin oyledir.ben sahsen bu degerli hazinenin ortaya cok dokulmesini sevmiyorum.civil civil kadin hostur ama cıvık kadin hos degil bence.gulmek guzel seydr elbet kadinlar gulsun benim tasvip etmedgm kahkaha atmaktr ulu orta.tabi ki kimse karisamz sonucta herkesin degistrilemz bi kisilgi var...

Hazine, altın, gümüş, platin... Herşeyi maddileştidiniz. Olmazsa kiralık kasalara koysunlar tüm kadınları

dert etmeyin, zaten bu gidişle ülkede sayılı kadın kalacak, hayatta kalmayı başaranlar.. doğal olarak erkekler çalar-erkekler oynar.. ne güzel yahu verilen mesajlara bakarsak İsveç düzeyindeyiz, tek sorunumuz kadınların nasıl güleceği.. o değil de ne zamandır kahkaha atmak ile sırnaşık olmak aynı kefede yer alıyor.. güzel ülkemin kavram kargaşası yaşayan insanları :KK14:

Son düzenleme:
X