Aristo diyetini duydunuz mu ?

nkarabacak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
8
0
39
Merhaba arkadaşlar Aristo Diyeti diye bir diyet çıkmış. 10 günde 6 kilo yada 2 beden küçülebiliyorsunuz diye bir reklam gördüm bu diyeti yapan kullanan bilen varsa bilgi paylaşımı yapabilirler mi ?

benım bılgım var ama denemedım.aslında dukan ve karatay tarzı bı dıyet.bıraz daha yumusatılmıs halı.ozellıkle karatay dıyetıne oldukca benzıyor guzel sonuc verılebılcek bır dıyet programı olabılır

Merhaba
Aristo dietini harfiyen uyguladım 1 haftada 7.9 kilo verdim.
Listeye baktığında sanki aç kalacakmışsın gibi geliyor kesinlikle aç kalmıyorsun halsizlik yorgunluk yok harfiyen uymak önemli

Ben Aristo diyetiyle 5 haftada 12 kilo verdim.Üstelik hiç sarkma olmadığı gibi daha dinç ve sağlıklı bir görünüşüm oldu.Çok mutluyum.

Ben de aristo diyetine basladım 4. gunum bir haftada kaç kilo vereceğımı çok merak ediyorum

Selamlar
Benim aristo diyetinde 4. Günüm. İyi gidiyor gibi. Yalnız anlamadığım bu diyeti yapan mı çok az yoksa kimse yorum mu yazmıyor. İnternette hiç bu diyetle zayıflayanlardan yorumlar falan bulamadım.

Selamlar
Aristo diyetoyle ilgili tecrubelerimi soylemeden once diyete baslamadan once baslamisti bir yorgunluk ve ayak bacak agrisi ama bu surecte iyice artti. O yuzden hic spor yapamadim. Birkac tahlil verdim ve d vit ve kalsiyumun dusuk oldugunu gorduk; hemen takviyelere basladim. Tabi bu benim neden 5 aylik suren diyetimde yavas kilo verdigimi kismen aciklamis oldu. D vit yag enzimlerini parcalarmis ge eksikliginde kilo vermek cok zormus.
Gelelim Aristo diyetine;
Bana gore coook rahat ve etkili bir diyet. Ben oncesinde sıkı diyet ve ağır spora rağmen 3 hafta gram verememiştim. Ama bu diyetle 12 günde 3 kilo kadar verdim çok şükür. Bayram sonrası tekrar başlamayı düşünüyorum ve umuyorum ki daha iyi sonuçlar alabilicem.
Diyete %100 değilse de %85 uydum.
herşeyin başı sağlık,o yüzden şok diyetlerden hep ızak durdum. Ve aristo bence şok bir diyet değil,sebze meyve süt yoğurt ve protein ağırlıklı... aç bırakmıyo.
Sonuç itibariyle tavsiye ederim...

Zayıflamak isteyenler için yeni bir yöntem var. Aristo diyeti ile 10 günde 6 kilo verme sağlayabilirsiniz. Hızlı ve yağ yakan bu diyet ile fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Kısa sürede kilo vermek ve yağ yakmak isteyenlerin başvuracağı yeni bir diyet var. Aristo diyeti ile kilo verebilmek için bu diyetin temel uygulama prensiplerini paylaşıyoruz. Diyeti uygulamadan önce doktorunuza danışmalısınız. Size örnek olabilecek aristo diyet listesi paylaşıyoruz.

Aristo Diyet Listesi

Sabah Uyandığınızda

Yarım greyfurt suyu içebilirsiniz ya da posası ile tüketebilirsiniz.

Kahvaltı

Yağsız bir dilim peynir,

2 yumurta,

Bol yeşillik ve domates

Öğle Yemeği

Balık, et ve tavuk (bu seçeneklerden birini ızgara olarak tüketebilirsiniz),

1 kase yağsız yoğurt,

Salata

Akşam

Balık, et ve tavuk (bu seçeneklerden birini ızgara olarak tüketebilirsiniz),

Buharda pişmiş sebze,

Salata

Bu diyeti uygulamaya başladığınızda düzenli spor yapmalısınız. Günlük 2 lt su tüketmelisiniz. Metabolizma hızınızı arttıracak çaylar tüketebilirsiniz.

X