Bebek İkinci El ARIYORUM! ikinci çocuk için bebek arabası aparatı

tugba1985

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
4
0
Arkadaşlar,

Çocuklarımın arasındaki yaş aralığı az olacağı için, ikinci çocuk için bebek arabasının arkasına takılabilecek ( oturabilmesi veya ayakta durabilmesi için ) aparat arıyorum.

Elinde olan ve satmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen benimle irtibata geçsin.

Arkadaşlar,

Çocuklarımın arasındaki yaş aralığı az olacağı için, ikinci çocuk için bebek arabasının arkasına takılabilecek ( oturabilmesi veya ayakta durabilmesi için ) aparat arıyorum.

bende arıyorum canm. hatta sıfır bile olsa olur bildiğin bi marka varsa söylermisin

Arkadaşlar,

bende arıyorum canm. hatta sıfır bile olsa olur bildiğin bi marka varsa söylermisin

merhaba kızlar tutumlu annede vardı dün görmüştüm

Kullanisli olurmu kizlar sizce ikiz bebek arabasiyla bunun arasndakaldm. Oglum 3.5 kizim 1 yasnda ama oglan yurumeyi sevmiyor.Bisiklet skotor motor aldk hepsi bi heves kaldi. Pedalli araba bile var qkulu arabayada cesaret edemedm bide saklmasi zor1000 tl olms kumandalisi valla calarlar apartmanda:)))

Böyle bir aparatı nereden alabiliriz peki ben ilk defa duydum. İnternette de araştırdım ama tam bilmediğim için bulamadım. Tam adi ne bu aparatin ne diye arastirabiliriz. Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba hanımlar. Ben internette araştırdım bu aleti ama bulamadım. Bulan olduysa nerden aldığını bana da söyleyebilir mi. Veya satan olursa da almak isterim.

X