Bebek İkinci El ARIYORUM! ikinci çocuk için bebek arabası aparatı

Bende oglum 11 aylıkken hamile kaldım napsam diye cok düsündüm ve ikiz arabası aldım iyikide almısım cok rahat ettim iki cocugumda rahatca uyuyabiliyolar oglum da rahat yolculuk yapıyo kızım 13 aylık okunca bide tekli araba alalım dedik bazen tek cocukla cıkmak gerekiyo ikiz arabas~yla gitmek olmuyo malum baya büyük peg rerego p3 bebek arabası aldık cooook rahat ve saglam bi araba bunun arkas~nda ikinci cocuk basamagı kendinden var ama oglum hic sevmedi inanın binmem diye aglıyo oda kardesinin arkasına oturuyo bazen tek arabaya 2 cocuk biniyolar yani demem o ki her cocuk sevemiyo bu aparatı imkanınız varsa ikiz arabası alın

Bende ikili bebek arabasi var sifiri 2000 tl
IMG-20160425-WA0007.jpg

Bende kardeş arabası var arkadaşlar ilanlarmda fotoau mevcut. Arkada ikinci (büyük çocuk) çocuk için hem oturma hemde ayakta durma kısmı var. Geçen sene çok tadınıcçıkardık . yurtdışı ürünü sıfırı 2000 liranın ustunde ben ikinci el 700 e aldm . ama uyguna vercem. Durustce 3. El olduğunu belirtelim arkadaşlar kimsenin hakkını na girmek istemem. Ama hem bisiklet hem Kraft twist hemde baston arabam olduğu içinsadece aAVM ve park için kullandım bunu.

Tentesini kullanmasını cnku yipranikti. Hemde büyük çocuk için çok rahatsız bnce. Tentesini daha şık duruo. Dediğim gibi ikisi de arkada ayakta gitmek için kavga ediolardi

Eklentiler

• Screenshot_2016-04-28-20-15-33.png
    Screenshot_2016-04-28-20-15-33.png
    193,8 KB · Görüntüleme: 206
Arkadaşlar haklısınız aslında ama bebek arabasını da alalı daha fazla bi zaman olmadı o yüzden yeni bi tane daha almak benim için zor olacak.hani acaba bi aparatla büyük olanı da ayakta götürsem olur mu diye düşünmüştüm,arada bi yürür,yorulursa çıkar fln.yok mu kullanıp ta memnun kalan

Arkadaşlar haklısınız aslında ama bebek arabasını da alalı daha fazla bi zaman olmadı o yüzden yeni bi tane daha almak benim için zor olacak.hani acaba bi aparatla büyük olanı da ayakta götürsem olur mu diye düşünmüştüm,arada bi yürür,yorulursa çıkar fln.yok mu kullanıp ta memnun kalan
Canim oyle aparatlar var ama her markaya her aparat olmuyor istersen arabanin markasinin servisini ara zaten uygun bir aparat var ise onlar seni yonlendiriyor

Tam konusuna rast gelmişim. Bende 2. Çocuk taşıma basamagi yada aparati arayanlardanim.yardimci olur musunuz bilgi iz varmi

Chicco nun var ama mağazalarında satılıyor internetten almaliymisiz.fakat ben kredi kartı kullanmiyorum.kapıda odemeli satan biyerde bulamadım. Etrafında satan birileri varsa ikinci el tercih edebilirim.piyasadakiler epey pahalı cunku

Merhaba arkadaşlar ben çok acil uygun fiyata buggy board arıyorum kızım için elimde olup satmayı düşünen varmı acaba

X