Arkadalar ne olur yardm ediiin:((((

buket_asude

zeynep ecrinin annesiii:)
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
1.222
580
39
arkadaşlar kardeşimin ani baş ağrıları falan vardı dün doktora gitti emar falan çekilmiş ultrasona falan girmiş beyin damarında iltihaplama çıkmış nedir bu neden olur doktor bi kaç test daha istemiş ama çok korkuyorum bilgisi olan varsa nolur bişayeler yazsın çok kötüyüm ne olduğunuda bilmiyoruz :gitme:

canımcım üzme kendini bak benimde beynimde( hemde çok kritik bir yerde) su toplanması olmuştu , 3 ay hastanede kalıp ilaç tedavisi gördüm. Sonra geçtii :KK70::KK70: Kendini hiç üzme canım mutlaka bi tedavisi vardır. Bak üstelik kardeşinde baş ağrısı varmış sadece, bende hem baş ağrısı vardı hemde sağırlık olmuştu hiç duyamıyodum. Sonra ilaç kullanmaya başladım beyindeki suda gitti sağırlıkta. üzülme canım derdini veren Allah çaresinide verir.. sen sakın umutsuzluğa üzüntüye kapılma. Çünkü kardeşinin şimdi morale ihtiyacı var, moral en büyük ilaç. Sen onun iyileşeceğine inanırsan o da kendine inanır, morali düzelir, hastalığı daha kolay atlatır. kaydirigubbakcemile5

çok geçmiş olsun.Allah şifalar versin.Mübarek günlerdeyiz kalbini temiz tut dua et.Allah'ın izniyle bişeycik olmaz.

çok geçmiş olsun kardeşim ferah tut yüreğini inşallah Allahın izniyle iyi haberler alırsınız ..

çok saolun arkadaşlar çook şimdi ankarada bakalım hayıorlı haberler alcaz inşallah

benim ogluma da aynı şey oldu emardan muayne eden doktor bişi anlamadı beyin damarlarında iltihaplanma emar ile bayagı bi doktor doktor dolandık ve bekledigimiz korkunç gerçekle karşılaştık menencit ama allahtan erken teşhişle oglum menencitin en tehlikesis kısmında kurtuldu size allahtan acil şifa diliyorum inşallah önemsiz bişidir ama siz genede bi beyin cerahına özelikle uzmana gözükün geçmiş olsun

X