Arkadalar resimlerimi koydum sonu hsrandaym.inann abartmyorum

yaaa canım üzülmene gerçekten hiç gerek yok:umursamaz:

ben 16 yaşındayım 2 ay kadar önce estetik oldum

bende de aynı sende olduğu gibi şekli bozuk şişlikler vardı

ama 2. aya girince yok oldularzemuszemus
seninki daha çoq erken boşuna erkenden üzme kendini zamanla geçiyorlar:dance::dance:

16 yasindami ameliyat oldun...hmmm 16 yasindaki birini ameliyat eden doktora sahsen ne dim bilmiorum...

cdbag bazen acaba ufuk beyden vageçmesemiydm demeden duramıyorum.ama nasip şansişi bu.inan o doktorunda yaptığı burunlarda güvenmiştim.çok çok güzeldi.görme şansın olsa inan hak verirdin.üstelk doktorumun bana gösterdiği ve böyle yaparız dediğiburun tam benim burnuma benzeyen bir hastasının burnuydu.kendi teklif etti.böyle yapalım dedi.ama şu an ortaya çıkan burnun o resimle yüzde 30 bile alakası yok..burun ucunu benzetememiş.zaten diyip duruyordu inatçı bi cildin var diye ama o zaman her cildi sorunlu olan benim gibimi olmalı..

Canım durumunu okuduğum zaman inanki bende içimden geçirdim aynı şeyi,keşke ufuk bey yapsaydı dedim ama hiçbirşeyin garantisi yok tabikide. Belki o yapsaydıda memnun olmayacaktın ne bileyim. Ama doktorun gösterdiği burun şişlikleri inmiş oturmuş bi burundur belki. Ve seninkide 5-6 ay sonra ona benzeyebilir. Ama ben tasarım olayına takıldım ve şaşırdım,çünkü sen o aşamaya baya bi önem veriyodun.Doktorunun dediklerini dinle sen yinede. O kendine güveniyosa sende biraz rahatla canım.Sonuçta çokta kötü değil yani şuanki hali. Oturdukça alır şeklini,şuan erken sayılır

vala kızlar benımde burnum hergun kalkıom bi şekil kafayı yemek uzereyım 3 ay olduelıme sag taraftan kemıgın resmen aralığı gelıo ya kafayı yıcem ne bılım ne zaman ınece3k hala sağa cekmıs burnum hala bı tarafım genıs duruyor bugun resımlerımı gonderdım doktora bakalım ne dıyecek

bence burnun zamanla çok güzel olucak canını sıkma. 1 yıldan önce oturmuyo burun. Ben mikro cerrahiyle oldum benim bile uzun zamanda oturdu. zamanla ilk resimlerindeki burnuna şaşırıcaksın ne kdr degiştigini görüceksn

burnuma dokununca benmde kemikleri elime gelio çıkıntılı girintili gibi sen görüntüye bak elleyince yanıltıyo zamanlaa çokkk begeniceksinn çünkü dokuların yumuşıcak ödemin inicek güzelce şekil alıcak. sabahları şiş olur burnun boşuna bakıp moralini bozmaa.
bende çok üzgündüm sokaklara çıkmadım uzun süre o zmn banada bekle diyolardı inanmıyodum şimdi ben diyorum :) sende zamanla memnun olucaksın.

cnm ne var burnunda anlamadım inan çok güzel daha şimdiden tabiki gü<ellik görecelidir ama :uhm:

yaa sahiden bndee neden bukadar üzüldüğünü annamadım.. yanii ewet şişlikler mi hernese onlardan dolayı bıas farklı duruoo şuan ama ööleee çok kötü hissetmene gerek yokk bncee..

ılk aşamada herkes belli bir zaman burnunu yadırgıyor. Zaten şu anda beklemekten başka bişey yapamazsın. Zamana bırak 6 ay- 1 sene hala çok rahatsız olursan o zaman küçük bir operasyon düşünebilirsin. Güzel düşün , Güzel olur inşallah.

bence burnunda begenmedigin ve orantısız gibi görünen şeyler şişlik.zamanla onlar iner baksana amelyat olmuş bayanların hepsi aynı fikirde.biraz daha sabır

Burnun kötü olmamış aslında sadece ucu biraaz kötü:tomato::kedi:
6 aya kadar burnun şeklini alır geçmiş olsun..
Benim arkadaşımın burnuda çok hafada gibi duruyordu oda çok üzülmüştü ama birkaç ay sonra gerçekten düzeldi o hali gitti.

öyle degilmi ama yani...:p para icin artik cocuklarida ameliyat ediyorlar...

evet cnm aynen öyle, 16 yasında kemikler gelisimini tamamlamadıgı icin doktorlar 18 hatta 20 yasından önce ameliyat yapmıyorlar, benm doktorumun beni gördügünde ilk sordugu sey yasım oldu, daha kücük gösteriyormusum da kahretsin :p kaydirigubbakcemile3 simdi bu yasta ameliyat ediyorlar kemikler gelisip büyüyünce yine sorun cıkarsa ki olma ihtimali var sonucta burun tekrar kemerlenip büyüyebilir yine ameliyat edecekler, halbuki yasın kücük sonra gel demeleri lazım

Canım durumunu okuduğum zaman inanki bende içimden geçirdim aynı şeyi,keşke ufuk bey yapsaydı dedim ama hiçbirşeyin garantisi yok tabikide. Belki o yapsaydıda memnun olmayacaktın ne bileyim. Ama doktorun gösterdiği burun şişlikleri inmiş oturmuş bi burundur belki. Ve seninkide 5-6 ay sonra ona benzeyebilir. Ama ben tasarım olayına takıldım ve şaşırdım,çünkü sen o aşamaya baya bi önem veriyodun.Doktorunun dediklerini dinle sen yinede. O kendine güveniyosa sende biraz rahatla canım.Sonuçta çokta kötü değil yani şuanki hali. Oturdukça alır şeklini,şuan erken sayılır

canım dediğin gibi tasarıma çok önem veriyordum.tasarım için bu doktora gittiğimde benim burnum gibi olan bir burnu gösterdi.böyleydi böyle yaptım dedi.resmi görünce inan vuruldum.yüzü kendini hiç göstermeyen bir bayan hastanın yüzü o burun yapıldıktan sonra inanılmaz değişmişti.sanki hep burun onunmuş gibi doğal ve biçimliydi.tek bir küçük kusur bile yoktu o kadar da yakından çekmişki resmi iyice baktım.her açıdan baktık mükemmeldi.o resme vurulunca gözüm kapalı kabul ettim.anladınmı neden onu kabul ettiğimi..zaten tasarım yapmıyorum demişti.hastanın burun yapısına uyan burunları gösteriyorum benzerini yapıyorum demişti.

arkadaşlar albümüme bu gün bi kaç resim daha ekledim.tabi şişlikler biraz daha geçiyor gibi.ama burun ucumda hala aynı şekil yaa bu şişlik değil burun ucu şiştimi böyle yamuk yumuk çıkıntıl olurmu hiç soruyorum size.bi tarafında bi oyukluk var bi tarafı daha düz.isterseniz profilden eklediğim son fotolara bir bakın.iki taraftanda değişik.o çıkıntı çoks ert şişlikten öte alçıda yanlış kaynamış kıkırdak gibi.

arkadslar merhaba....ben daha once burdaki yazıları hıc okumadan amelıyat oldum ve daha sonra ınsanın aklı basına gelır derler ya dertlerıme care aramak ıcın gezınırken burdakı yazıları gordum...benım burnum cok sorunlu deıldı ıste egrılık hafıf burun ucu dusuklugu falan..yanı ne cok gusel ne cok kotu..ama istedımkı sag proflım ve sol proflım aynı olsun ve amelıyat oldum.ılk gunler hatta haftalar cok sıkıntı cektım alcı acıldıktan sonra..benı tanıyamıyanlar bıle oldu..sankı burnum yarıdan kesılmıs gıbıydı...psıkolojım cok bozuldu..belkı hala ıı deıl...ama yavas yavas duseldı ...suan hala memnun olmadıgım seyler var..burun ucum profılden bakılınca kalkık ve sıvrı ...dengesızlıkler var...doktorum ısrarla ben burnunu kaldırmadım onlar odemlerden 6 ay ıcınde oturcak dıyor ama benım sabrım hakkten tukenıyor..bana yardımcı olabılrımısn nezaman ıncek bu burun..:?:?Çok üzgünüm çoook

Canocanesmer yaşadığın yeri antalya okudum.Ben antalyadayım ve ben de ameliyat oldum.Kime oldun yazar mısın?Arkadaş olarak ekle beni.

arkadslar merhaba....ben daha once burdaki yazıları hıc okumadan amelıyat oldum ve daha sonra ınsanın aklı basına gelır derler ya dertlerıme care aramak ıcın gezınırken burdakı yazıları gordum...benım burnum cok sorunlu deıldı ıste egrılık hafıf burun ucu dusuklugu falan..yanı ne cok gusel ne cok kotu..ama istedımkı sag proflım ve sol proflım aynı olsun ve amelıyat oldum.ılk gunler hatta haftalar cok sıkıntı cektım alcı acıldıktan sonra..benı tanıyamıyanlar bıle oldu..sankı burnum yarıdan kesılmıs gıbıydı...psıkolojım cok bozuldu..belkı hala ıı deıl...ama yavas yavas duseldı ...suan hala memnun olmadıgım seyler var..burun ucum profılden bakılınca kalkık ve sıvrı ...dengesızlıkler var...doktorum ısrarla ben burnunu kaldırmadım onlar odemlerden 6 ay ıcınde oturcak dıyor ama benım sabrım hakkten tukenıyor..bana yardımcı olabılrımısn nezaman ıncek bu burun..:?:?Çok üzgünüm çoook

canım işte aynen benim burunda sorunlu sabretmek lazım.6ayda bişeklini alsın ancak ondan sonra kesin durumortaya çıkıyormuş.bende beklemedeyim.beklicez..çare yok

X