Arkadalar resimlerimi koydum sonu hsrandaym.inann abartmyorum

spring352009 doktorun kim canim ogrenebilir miyim? resimlerini gormedim ama daha cok erken...ameliyatin cok yeni...sabretmenin cok zor oldugunu tahmin edebiliyorum ama birazcik sIk disini bekle...bence dusuncelerin degisecektir...umarim burnun cok guzel bir sekil alir ve burda yazdiign tum endiselerine guler gecersin tatlim...bu arada seni eklicem kabul et, bi goriim burnunu olur muopuyorumnanaktan

evet bi orantısızlık var ama gerçekten üzülme,birebir kardeşimde yaşadık aynı problemi,şu an ikinci ameliyatını oldu ve hokka gibi bi burnu oldu.sende üzülme,düzelmezse eğer yeniden olursun,ikinci ameliyat kesinlikle ilki gibi deği,çok daha basit.

herkes farklı farklı şeyler yazmış ben fotoları görmedim daha doğrusu göremedim görmek isterdim ..o yüzden nasıl hiç bir fikrim yok ama genel olarak şunu söliim ben de düşünüorum ama sanırım vazgeçicem cidden sorunlu ve karakteristik bir burnum olmasına rağmen .Ufuk Bilkay ı düşünüyordum ondan da vazgeçiyorum hiç bana göre deel bu işler zaten şansızımdır da..kötü bişi olursa da dünyayı zindan ederim kendime en iyisi bu işten vazgeçeyim bu arada Prof Dr Ahmet Seyhan yapmış olduğu burunlara baktım da şok oldum hepsi birbirinden mükemmeldii harikaydı o fotoları gören yarın ameliyat olcam ben der ama öle olmuo işte ..yaradılış yapcak bişi yok burnumla barışık olmayı öğrenmeliyim..

spring352009 arkadaşım burun ameliyatını kim yaptı? aradan çok zaman geçmiş umarım düzelmiştir. ben doktor araştırıyorumda bu bakımdan cevap vermen benim için çooook önemli :)

Ben bu yaz olacağım tatlım allah nasip ederse, yaklaşık 1 yıldır araştırdım pek çok doktorla konuştum zaten onlarda diyorlar biraz oturması için en az 6 aylık bir süreç var ben senin fotolara baktım cnm biraz şişlik dışında bir sıkıntı yok gibi zamanla çok güzel bir burna sahip olacagına eminim canını sıkma

ben de bu yaz amelyat olucam ama forumda boyle baslıkları gorunce cok korkyorum ınslah herkes ıstegı sonuca ulasır..ben 26 yasındayım lıseden bu yana amelıyat olmayı cok ıstyorudum sartlarım ancak olgunlastı ve ınslah yaza olucam amelyat..hep ıstedgım bseydı amelyat olmakta kararlıyım fakat doktr belırlemek ınanın daha zormuş bu konuda fıkırlerınızı ıstyorum.. emre ılhan,cem payaslı,barıs cakır ve muhammet dılber arasında gıdıp gelıyorum en dogal guzel ve hıs burnu kımın yapabılcegını dusnuyorusunz yorumlarınızı beklıyorum?

ben de bu yaz amelyat olucam ama forumda boyle baslıkları gorunce cok korkyorum ınslah herkes ıstegı sonuca ulasır..ben 26 yasındayım lıseden bu yana amelıyat olmayı cok ıstyorudum sartlarım ancak olgunlastı ve ınslah yaza olucam amelyat..hep ıstedgım bseydı amelyat olmakta kararlıyım fakat doktr belırlemek ınanın daha zormuş bu konuda fıkırlerınızı ıstyorum.. emre ılhan,cem payaslı,barıs cakır ve muhammet dılber arasında gıdıp gelıyorum en dogal guzel ve hıs burnu kımın yapabılcegını dusnuyorusunz yorumlarınızı beklıyorum?

Doktora karar verme aşaması cidden çok zor. Ben Emre İlhan ile Cem Payaslı arasında kalmıştım. Diğerleri hakkında bir bilgim yok. Cem Payaslı'da karar kıldım ve 7 ay önce burnumu yaptırdım. İyi ki de Cem Beyi seçmişim. Emre Bey ile hiç görüşmedim kesinlikle kötü bir yorum yapmıyorum ama bence estetik, plastik cerrahın işidir; o yüzden Cem Payaslı'yı tercih ettim. Bir daha estetik ameliyata ihtiyaç duysam yine Cem Payaslı olur seçeceğim doktor. Hem kişilik olarak hem de plastik cerrah olarak gerçekten çok ama çok iyi. Görüşmeni kesinlikle tavsiye ederim. Doğal ve mükemmel burunlar yapıyor. :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben ankarada oturuyorum ..burnumdan amelıyat olmayı düşünüyorum artık cesaretımı topladım..burnum kemarlı ve burun ucum egrı ve sankı gıderek egılıyor gıbı saclarımı ıstedıgım gıbı toplayamıyorum ıstedıgım gıbı foto cekılemıyorum cunku burnum yamuk cıkıyor nıyetım cok küçük olması değil egrılı gidip ucununda düzgün durması aranızda olan ve bana resmını gösterecek doktor tavsıye edecek arkadasları beklıyorum...ve ankarada olmak istiyorum..

Son düzenleme:
merhabala şu ana okadar bunalmış durumdayımki erkezin desteğine o kadar ihtiyacım varki ameliyatım olalı neredeyse 1 ay oldu ama burnum hem çok hassas hem çoş şiş hemde acayip derecede ucunda problem var.ianın abartmıyorum.profilimden son eklediğim resileri incelerseniz bana hak vriceksiniz.burun ucum mandalla sıkılmış gibi ucu bariz sivri.sanki ucuna küçük bi fındığı oturtmuş.yani burun kanadı diye bişey yok yanlarda burun kemerinin alındığı yerde burun çizgim bile blirsiz bomboş bi düzlük.burun şekli bana yaparım diye gösterdiği resimden o kadar o kadar farklı ve çirkinli.bana senin burnun böyle olur diye gösterdiği bi hastasının resmi o kadar doğaldıki kandım ..ama hiç bi bakımdan benzemedi..

şuan nasıl burnunuz 3 sene sonrası nasılsınız amelıyat oldunuzmu şişlerı ındımı hangı doktora olmuştunuz..

Merhaba..2009 da yazmışsın şimdi nası burnun? Kime yaptırdın? Ankarada mı yaptırdın? Bir de şunu sorucam Ankarada Op.Dr.Can Öztekine ameliyat olan ya da bilgi sahibi olan var mı bu doktor hakkında bilginizi paylaşırsanız sevinirm..

canım resimlerini göremedim ama bir sağlık çalışanı olarak söylemeliyimki burun ameliyatlarının tam olarak oturması 6 ay ile 1 sene arasında değişmekte hemen moralini bozma doktorun kim bilmiyorm ama söylemiş olduğu masaj ve egzersizler olması lazım bunları dikkatlice uygularsan eminimm şuanki mutsuz durumun düzelicektir.şuan yüzünde ve burnunda şişlikler söz konusudur bunlar ameliyat sonrası olucak şiş ve ödemlerdir.kendini boşuna üzme inicek onlar.olmadı memnun kalmazsan ikinci burun ameliyatı için iyi düşün çünkü revizyon rino ameliyatı olmak gerekli oda iyi bir doktor ve ekip işi ama senin 6 ay beklemen lazım.geçmiş olsun.

X