Arkadalar resimlerimi koydum sonu hsrandaym.inann abartmyorum

merhabala şu ana okadar bunalmış durumdayımki erkezin desteğine o kadar ihtiyacım varki ameliyatım olalı neredeyse 1 ay oldu ama burnum hem çok hassas hem çoş şiş hemde acayip derecede ucunda problem var.ianın abartmıyorum.profilimden son eklediğim resileri incelerseniz bana hak vriceksiniz.burun ucum mandalla sıkılmış gibi ucu bariz sivri.sanki ucuna küçük bi fındığı oturtmuş.yani burun kanadı diye bişey yok yanlarda burun kemerinin alındığı yerde burun çizgim bile blirsiz bomboş bi düzlük.burun şekli bana yaparım diye gösterdiği resimden o kadar o kadar farklı ve çirkinli.bana senin burnun böyle olur diye gösterdiği bi hastasının resmi o kadar doğaldıki kandım ..ama hiç bi bakımdan benzemedi..

ben hangi doktora ameliyat olduğunu anlamadım?
:KK43:

burnuma dokununca benmde kemikleri elime gelio çıkıntılı girintili gibi sen görüntüye bak elleyince yanıltıyo zamanlaa çokkk begeniceksinn çünkü dokuların yumuşıcak ödemin inicek güzelce şekil alıcak. sabahları şiş olur burnun boşuna bakıp moralini bozmaa.
bende çok üzgündüm sokaklara çıkmadım uzun süre o zmn banada bekle diyolardı inanmıyodum şimdi ben diyorum :) sende zamanla memnun olucaksın.

21.gunumdeyım burun ucum cook buyuk sınırlerım bozuluyo aglıyorum durmadan domuz gbıyym

21.gunumdeyım burun ucum cook buyuk sınırlerım bozuluyo aglıyorum durmadan domuz gbıyym

mrb msjı yazdığınız gün 21.gün demişssiniz su an 15 gün daha gecmiş üzerinden acaba bir değişiklik oldumu benimde 9.günüm ve burun ucum kalkık ve geniş o yüzden size sorayım dedim.

mrb msjı yazdığınız gün 21.gün demişssiniz su an 15 gün daha gecmiş üzerinden acaba bir değişiklik oldumu benimde 9.günüm ve burun ucum kalkık ve geniş o yüzden size sorayım dedim.

Yanı bana cooook büyük bı küçülme gıbı gelmesede çevredekiler kuculdugunu söylüyor kalkıklıgının nıspeten bıraz daha düştügünü ıse ben anlayabılıyorum. Merak etme sen daha cok yolun basındasın

ben ufuk beye yaptrdım ama önden yamuk duruyo burnum şu anda bi tarafın şişliği daha fazla olduğundandır diyorum ama korkuyorumda açıkçası ya başka problem varsa diye 15 gün oldu bekliyorum bakalım ama hiç azalmada yok gibi şişlikte burun delikleride eşit görünmüo haliyle

arkadaşlar resimlerimi görmek için beniekleyebilirsenizkabul ederim.

canım bende 10 gun once amelıyat oldum. bende onden begenmıyorum sag burun kanadım daha dusuk ... ve burun delıklerım orantısız cok sinirlerim bozuk. depresyondayım hergun aglıyorum. senın fotograflarını nasıl gorebılırım...

ben ufuk beye yaptrdım ama önden yamuk duruyo burnum şu anda bi tarafın şişliği daha fazla olduğundandır diyorum ama korkuyorumda açıkçası ya başka problem varsa diye 15 gün oldu bekliyorum bakalım ama hiç azalmada yok gibi şişlikte burun delikleride eşit görünmüo haliyle

al işte aynı sıkıntı bendede var... of

geçer umarım yakın zmanda 1 ay oldu benim yaklaşık azaldı sanki ama yinede var daha:KK43:

valla bılmıorum gunden gune duzeldı burnum bıde sankı bende hıc odem kalmadı ya :KK70: 11. gunum bugun. ama sag tarafımn burun kanadı bıraz daha cokuk. bıde burun delıklerım orantısız.. senın burun delıklerın orantılasmaya basladımı pekı bıraz?

merhabala şu ana okadar bunalmış durumdayımki erkezin desteğine o kadar ihtiyacım varki ameliyatım olalı neredeyse 1 ay oldu ama burnum hem çok hassas hem çoş şiş hemde acayip derecede ucunda problem var.ianın abartmıyorum.profilimden son eklediğim resileri incelerseniz bana hak vriceksiniz.burun ucum mandalla sıkılmış gibi ucu bariz sivri.sanki ucuna küçük bi fındığı oturtmuş.yani burun kanadı diye bişey yok yanlarda burun kemerinin alındığı yerde burun çizgim bile blirsiz bomboş bi düzlük.burun şekli bana yaparım diye gösterdiği resimden o kadar o kadar farklı ve çirkinli.bana senin burnun böyle olur diye gösterdiği bi hastasının resmi o kadar doğaldıki kandım ..ama hiç bi bakımdan benzemedi..

Simdi nasil burnun merak etdimmmmmm bende de 46gun oluyor ve senin burda yaz\digin gibi durumdayim:KK43:

arkadaşlar albümüme bu gün bi kaç resim daha ekledim.tabi şişlikler biraz daha geçiyor gibi.ama burun ucumda hala aynı şekil yaa bu şişlik değil burun ucu şiştimi böyle yamuk yumuk çıkıntıl olurmu hiç soruyorum size.bi tarafında bi oyukluk var bi tarafı daha düz.isterseniz profilden eklediğim son fotolara bir bakın.iki taraftanda değişik.o çıkıntı çoks ert şişlikten öte alçıda yanlış kaynamış kıkırdak gibi.

merhaba baya bir yıl gecmıs fakat bendede benzerı sorun var.. Acaba burnun duzeldımı daha sonra yoksa revızyon falan oldunmu? Bilgilendirirsen cok memnun kalıcam:2:

Benim de bildiğim kadarıyla sağlıklı olması açısından kbb doktorları daha iyi ancak onlar da estetik yönünden yetersiz. Yani yaptıkları burun işlevsel oluyor fakat estetik durmuyor. Estetisyenler de genelde görüntü ağırlıklı çalışıyor. Biraz işbirliği yapsalar herkes memnun olsa :)

X