arkadaşım ama artık dayanamıyorum :(

bence ogle yemegını iş yerine getir dicem ama bukadar rahat bı ınsan senın yemegınede ortak olur ve sen ac kalırsın bu sefer dısarıda yıyelım de fakat bu gunluk senden olsun falan desen bırazda sen dayansan ona..

aradı ne yapmayı düşünüyon dedi bende eve gitmeyi düşünüyorum dedim.:)
sonra beni almaya gelmiş bende ne yapıyosun öğlene dedim
lokantaya gidicem ..artık bende yalnız kalıyom falan dedi..öyle olan bi arkadaş daha var..
bende onunla takılırsın dedim.. :)
evime gittim tek başıma..
öğleden sonra trip attı ama banane :)

tebrik ederim :))

benim anlamadigim esiniz size neden "ayip oldu" dedi?

sonucta kirk yilin basinda gordugunuz biri degilki
davet etmediginiz icin ayip olsun
is arkadasiniz o .. jest yapmak icin bir seyler alsa bile
yardimci olsa bile her gun gelmesi normal degil..
bu yuzden esinizin tepkisi ilginc geldi bana

iyi bari :))
sende gaza geldin artik tinlamassin :KK1:
aynen canım gaza getirdiniz beni yaww :KK1:
bence ogle yemegını iş yerine getir dicem ama bukadar rahat bı ınsan senın yemegınede ortak olur ve sen ac kalırsın bu sefer dısarıda yıyelım de fakat bu gunluk senden olsun falan desen bırazda sen dayansan ona..
evet aynen öyle olur canım ben evle bağlantısını tamamen kopartıcam ..
tebrik ederim :))
teşekkürler :)
benim anlamadigim esiniz size neden "ayip oldu" dedi?

sonucta kirk yilin basinda gordugunuz biri degilki
davet etmediginiz icin ayip olsun
is arkadasiniz o .. jest yapmak icin bir seyler alsa bile
yardimci olsa bile her gun gelmesi normal degil..
bu yuzden esinizin tepkisi ilginc geldi bana
eşim çok düşüncelidir sağolsun..
arkadaşım sık görüştüğüm birisi olduğu için ayıp oldu dedi
olayın içinde olmadığı için tam anlamıyla ayrıntısını bilmiyordu.
ama son yaptıklarını falan anlattktan sonra (yemek fişim ve param yok dediğini eşime anlattıktan sonra)
çok hak verdi bana :)

kızlaaaarrrrrr :KK43:
ben ne yapacağımı bilemiyorum artık yaaa :KK43:
yarın eve giderken benide çağır, uzanmak istiyorum öğlenleri diyooor :KK43::KK5:

sen geldiğinde de ben uzanamıyorum, de:KK34:

bence acik acik konusma zamanin geldi,
küserse küssün bu ne yüzsüzlük,
tamam dedik anlar dedik birsey deme dedik,
ama sanirim kurtulus yok en iyisi dedigim gibi,
acik acik icindekilerin hepsini soyle,,,:nazar:

yok ablam bence artik acik acik konussun yoksa olmayacak:26:

eşimde rahatsız bu durumdan adam rahat rahat evi dağıtamayacakmı ya..
sabah giderken onu oraya koyma bunu böyle yapma diyorum ..öğlen geliyoruz diyorum adamcağıza..
akşam yemek kalıyor ertesi gün yemek bitivermiiiiiiş..
koçişime yemek yok yenisini yapıcam diyorum..niye çünkü çocuğumuz var ya sadece öğlenleri :KK43: yemek için gelen..
ama yalnız olsam ne olsa yiyiyorum offf yaaaaaaaaaaa :KK4:

eşimde rahatsız bu durumdan adam rahat rahat evi dağıtamayacakmı ya..
sabah giderken onu oraya koyma bunu böyle yapma diyorum ..öğlen geliyoruz diyorum adamcağıza..
akşam yemek kalıyor ertesi gün yemek bitivermiiiiiiş..
koçişime yemek yok yenisini yapıcam diyorum..niye çünkü çocuğumuz var ya sadece öğlenleri :KK43: yemek için gelen..
ama yalnız olsam ne olsa yiyiyorum offf yaaaaaaaaaaa :KK4:

canim acik acik soyle rahatsizligini,
ne zamandir tekrar eve gitmeye basladin:26:

canım böylelerine bir kere yüz vermeye gelmez sen ona acık acık konussanda çok yararlı olcagını dusunmuyorum bence tavrını koymalısın artık sen evli birisin yani bu ne düsüncesizlık otel diil orası bende dinlencem uzancm fln ne bu öyle dediginde tersle bence yoksa yakanı kurtaramazsın bundan eve gelmek ıstedıgınde bahane uydurma direk olmaz fln bildigin tersle yani:)ins kurtulursun

yok artık bukadarda yuzsuz yoktur dıcem yada sızın yuzunuzu cok yumusak bulmus. ben anneme bıle gıttıgımde annecım sofrayı kursa ben kaldırmak zorundayım cunku utanıyorum ıs yapmasam kı bu benı en son yargılıcak ınsan olan anneme karsı,sız arkadasken nasıl bukadar rahat olabılıyor anlamış değilim..:KK19:

ayrıca artık eşim öğlen araları yemege eve gelıcek de rahat edemıyorr de eşinın yanında rahat edemiceni düşünür umarım..

canim acik acik soyle rahatsizligini,
ne zamandir tekrar eve gitmeye basladin:26:

artık öyle yapıcam canım..ya evim müsait değil derim ya da eşim rahatsız oluyo derim...
ya açık açık konuş diyorsunuz ama ben dediğiniz gibi yumuşak yüzlüyüm galiba biraz...
bi de sürekli yüzyüzeyiz işyerinde...o yüzden aççık açık konuşamıyorum..
bu hafta 3 gün ama bahaneler bula bula :) eve gittim..
bi yere gitcem oradan eve geçicem falan filan...:KK37:

Son düzenleme:
canım böylelerine bir kere yüz vermeye gelmez sen ona acık acık konussanda çok yararlı olcagını dusunmuyorum bence tavrını koymalısın artık sen evli birisin yani bu ne düsüncesizlık otel diil orası bende dinlencem uzancm fln ne bu öyle dediginde tersle bence yoksa yakanı kurtaramazsın bundan eve gelmek ıstedıgınde bahane uydurma direk olmaz fln bildigin tersle yani:)ins kurtulursun

ben baştan çok yüz verdim aman yiyelim ne olucak die düşündüm.
ben herkesi kendim gibi sanıyorum ya :KK43:
hergün gelecek hali yok ya diyodum :KK43:

bu kişiye karşı bir tavır koymanız hem kendinize hem de ona bir iyilik olacaktır. belli ki sorunları olan biri ya uygun tavrı bulamıyor, ya ilişkilerde mesafe kavramını ayırdedemiyor ya da size sizin bilmediğiniz bir anlam yüklemiş. normal şartlarda bir insan bu kadar yüzsüz olamaz. bir sorun var bu durumda. sadece size değil kendine de haksızlık ediyor kendini bu duruma düşürerek. konuşmayı düşünürseniz bu noktadan yaklaşın.

ama zor bir durum. allah kolaylıkla içinden çıkmayı nasip etsn. gaza gelip, fevri davranıp yanlış bir şey yapmayın.

bu kişiye karşı bir tavır koymanız hem kendinize hem de ona bir iyilik olacaktır. belli ki sorunları olan biri ya uygun tavrı bulamıyor, ya ilişkilerde mesafe kavramını ayırdedemiyor ya da size sizin bilmediğiniz bir anlam yüklemiş. normal şartlarda bir insan bu kadar yüzsüz olamaz. bir sorun var bu durumda. sadece size değil kendine de haksızlık ediyor kendini bu duruma düşürerek. konuşmayı düşünürseniz bu noktadan yaklaşın.

ama zor bir durum. allah kolaylıkla içinden çıkmayı nasip etsn. gaza gelip, fevri davranıp yanlış bir şey yapmayın.

canım ben bu kadar üzülüyorum kafama takıyorum ama o hiiiç farkında bile değil
kaç gündür kaçıyorum resmen ya da hiç yapmadığım şeyi yapıyorum işyerimde yemek yiyiyorum..
ama anlamazmı insan yaa ..
yanlışımı kaldı , bana bu kadarını yapmak bile ayıp geldi kend adıma utandım inanın..
akşamdan beri aklımda yine...
sanki sorun bendeymiş gibi ben üzülüyorum..
iş arkadaşları duysa ne der diyorum bi de..
o bu sakinliği ile anlatırsa herkes onu haklı zannedecek :KK43:

X