arkadaşım ama artık dayanamıyorum :(

arkadaş insana yardımcı olandır her zaman arkasında yardımcısı olandır

o size arkadaşlıktan çok ağırlık yapıyorsa ve sizi böyle kırmaktan çekinmiyorsa siz de çekinmeyin bence

canım ben farklı bi önerile gelicem sana :) eve yemeğe giderken 'bi ekmek alıp geliver, ev müsait değil de ben bir toparlayım' fln desen acaba nasıl bir tepki verir... ya da yine eve giderken 'sen şunu al da gel ben sonra BENİM PAYIMI veririm' tarzı birşeyler söylesen.. sen onun sırtından geçinmeye çalış bakalım o senden uzaklaşsın aaa :KK70:
cnm ben onu evimden uzaklaştırmaya çalışıyorum...
benm derdim paradan çok ,beni kullanması..
ben zaten onun yaptığının yarısını bie yapamam ki yapımda yok :)
ben olsam bende yüzüne karşı birşey söyleyemem.ne bileyim kendimi çok kötü hissederim.ama sustukça da kendimi kullandırttığımı hissederim çok kötü bi durum ve bu duruma sizi sokan o.keşke biraz olsun düşünceli olsaymış.kişiliği çok rahat belli ki.1 gün olur normal derim 2 gün olur norma derim ama hergün hiç utanmıyo mu hiç mi düşüncesi yok
bende işte aynı cnm söyleyemiyorum..
davranışlarımla anlatmaya çalışıyorum..
düşüncesizlik mi rahatlıkmı anlamadım gitti..
arkadaş insana yardımcı olandır her zaman arkasında yardımcısı olandır

o size arkadaşlıktan çok ağırlık yapıyorsa ve sizi böyle kırmaktan çekinmiyorsa siz de çekinmeyin bence
aynen öyle yapıcam canım...
işine gelirse artık..
evime hergün çağırıp hizmetçilik yapmıyom diye küserse küssün yaaa :)

cnm ben onu evimden uzaklaştırmaya çalışıyorum...
benm derdim paradan çok ,beni kullanması..
ben zaten onun yaptığının yarısını bie yapamam ki yapımda yok :)

bende işte aynı cnm söyleyemiyorum..
davranışlarımla anlatmaya çalışıyorum..
düşüncesizlik mi rahatlıkmı anlamadım gitti..

aynen öyle yapıcam canım...
işine gelirse artık..
evime hergün çağırıp hizmetçilik yapmıyom diye küserse küssün yaaa :)

bugün ne oldu:KK34:

geldi hadi bugün dışarı gidelim dedi..
ben de ben eve de gitmicem dışarıda çıkmıcam hava soğuk dedim..
dışarıdan sölicem dedim..
aradım söledim yemeğimi..o başka bi odada çalışıyor..
sonra geldi ne yapıcaz dedi..
bende ben yemeğimi söledim dedim.. :)
o da söledi sonra beraber yedik..

demekki parasız falan değil,senin sırtından geçinmeye alışmış,aynen böyle devam et:KK34:

canım seninle aynı iş yerinde çalışan birinin parasız olma ihtimali varmı sence ya resmen seni kullanmış ama sakın bundan sonra taviz verme ayıp olur diye su koyverme ben artık eve gitmeyeceğim dökük saçık oluyor o kadar iş yorgunluğunun üzerine bide etrafı toparlamak bana zor geliyor bundan sonra böyle de lütfen canım bak bunu yap burada ben sinir oldum ya:KK4: haddini bildir artık resmen iyi niyetini suistimal ediyor aptal şey

en iyisi bu galiba .bugünkü biraz kötü oldu ben çıkıyorum demek..
alıştı ya bizimki ondan ayıp oldu..:)

sorma ya o laf delirtti zaten beni..
tamam dedim bu yaslanmış bana..
laf ağzıma geldi bana mı güvendin dicektim ama yuttum yine...

evet sölemek çok zor gerçekten çünkü 4 aydır böle artık alıştı iice
durumu süper cnm 2000 tl alıyor ve bekar..
alışmış hemde nasıl..
hiç davete gerek yok..
geçen gün ben çarşıya gidicem erken çıkıcam dedim tamam eve gelince çaldır ben gelirim dedi yaa :KK43:

en iyisi yemek götürmek yada dışarda yemek yemek..
allahım evime gelemiyom ya işe bakın :)

çaldır ben gelirim ha:) höh yani ben olsam karsıma alır konusurum cnm

İnsan iyilik yaparken dahi 50 defa düşünmesi gerek evet arkadaşın seni kullanıyor ayrıcada çok geniş

canım seninle aynı iş yerinde çalışan birinin parasız olma ihtimali varmı sence ya resmen seni kullanmış ama sakın bundan sonra taviz verme ayıp olur diye su koyverme ben artık eve gitmeyeceğim dökük saçık oluyor o kadar iş yorgunluğunun üzerine bide etrafı toparlamak bana zor geliyor bundan sonra böyle de lütfen canım bak bunu yap burada ben sinir oldum ya:KK4: haddini bildir artık resmen iyi niyetini suistimal ediyor aptal şey

olmazmı cnm parası ..üstelik yemek fişi var + olarak
eve gitmeyeyeim deyincede işyerinde bebaber yiyiyoruz
ben çıkıp çıkıp gelicem onu çağırmıcam..
o gelir die kendi evime gelemeyecekmiyim ben yaa :KK43:

Bence bu arkadaşı dene şöyle ki haftasonu sana yemeğe geleceğim diye bakalım kabul mi edecek yoksa red mi? Deneme başarısız olursa otur acı,acı konuş o bir tek kendini akıllı sanan tiplerden o zaman

çaldır ben gelirim ha:) höh yani ben olsam karsıma alır konusurum cnm
canım ne diyeyim ya söyle ne olur..
yaptığının hiç farkında değilki
İnsan iyilik yaparken dahi 50 defa düşünmesi gerek evet arkadaşın seni kullanıyor ayrıcada çok geniş

evet kesinlikle haklısın kesinlikle....
kimseye borçlu kalmamaya çalışırım ..
iyiliğinin karşılığını hemen vermeye çalışırım maddi manevi..

olmazmı cnm parası ..üstelik yemek fişi var + olarak
eve gitmeyeyeim deyincede işyerinde bebaber yiyiyoruz
ben çıkıp çıkıp gelicem onu çağırmıcam..
o gelir die kendi evime gelemeyecekmiyim ben yaa :KK43:

haber vermek zorunda değilsin canım seni böyle bir sebepten dolayı silecek arkadaşı hiç olasın daha iyi boşver sen işine geldiği gibi davran yeter yani aylardır yaptığı arada sırada gidin tabi ama hergün hergün insan utanır sıkılır ya işi arsızlığa vurmuş anlaşılan öylelerine anlayacakları dilden konuşacaksın hiç çekinme canım sorarsada evim müsait değil de ne anlarsa anlasın:KK47:

bugün işyerime dışardan yemek sölicem..
onada ben dışardan sölüyom derim sorarsa..
kendi bilir.şimdi gel beraber dışardan söliyelim desem bana ödetir.. elini cebine atmıyo kız yaaa.
geçen gün dışarıdan alalım dedim tamm dedi.. sipariş verdik aldık eve gidip yicez ama
elini cebine atmadı ben verdim ..şimdi dönercinin yanında kavgamı edeyim versene parayı die..
ama o son du avcunu yalar artık :)

iyi yapmissin canim bir kac gun daha bolye idare et,
sonra yine gidersin evine once bi onu elini cebine sokmaya alistirda:KK53:

haber vermek zorunda değilsin canım seni böyle bir sebepten dolayı silecek arkadaşı hiç olasın daha iyi boşver sen işine geldiği gibi davran yeter yani aylardır yaptığı arada sırada gidin tabi ama hergün hergün insan utanır sıkılır ya işi arsızlığa vurmuş anlaşılan öylelerine anlayacakları dilden konuşacaksın hiç çekinme canım sorarsada evim müsait değil de ne anlarsa anlasın:KK47:
vermiycem zaten cnm ne yaparsa yapsın..
ay canım artık ara sıra bile değil..asla uğraşamam usandırdı ya..
iyi yapmissin canim bir kac gun daha bolye idare et,
sonra yine gidersin evine once bi onu elini cebine sokmaya alistirda:KK53:

yarında böyle yaparım..sonra herkes kendi yoluna zaten anlamaya başladı galiba :)

Bence bu arkadaşı dene şöyle ki haftasonu sana yemeğe geleceğim diye bakalım kabul mi edecek yoksa red mi? Deneme başarısız olursa otur acı,acı konuş o bir tek kendini akıllı sanan tiplerden o zaman

canım bunu kaç defa ima etmeyi bırak açık açık söledim..
hiç o taraflı olmaz hiiç ..işine geldiğine bakar sadece..
ya geçen gelmiş ilaç içicem kahvaltı yapmadım sende atıştıracak bişeyler var mı diyo..
benm çekmecemde sürekli bişeyler bulunur.ama otlakçılar için değil...:)

O halde ağzının payını ver geç kalmışsın ama bak okuyanlarda olmaz böyle şey diyor,çok taviz vermişsin

ACIK ACIK yaptigi herseyi anlatip konusmayi denesen. Arkadasini kaybedeserden kaybedersin zaten bunca duyduklarindan sonra hatasini kabul edip ozur dileyemiyorsa demekki vurdumduymazin gorgusuzun biri seni kullaniyor. Hic olmazsa yakandan dusmus olur seni rahatsiz etmez. Iste bu yuzden arkadas edinmiyorum cok nadirdir hakedene. Bazen insan arkadasssizken daha rahat ediyor kaygisiz basim diyorsun. Ustunden yuk kalkar hic olmazsa.

O halde ağzının payını ver geç kalmışsın ama bak okuyanlarda olmaz böyle şey diyor,çok taviz vermişsin
dünden beri tavrımı koymaya başladım zaten..
yavaş yavaş anlıyor artık o da..

ACIK ACIK yaptigi herseyi anlatip konusmayi denesen. Arkadasini kaybedeserden kaybedersin zaten bunca duyduklarindan sonra hatasini kabul edip ozur dileyemiyorsa demekki vurdumduymazin gorgusuzun biri seni kullaniyor. Hic olmazsa yakandan dusmus olur seni rahatsiz etmez. Iste bu yuzden arkadas edinmiyorum cok nadirdir hakedene. Bazen insan arkadasssizken daha rahat ediyor kaygisiz basim diyorsun. Ustunden yuk kalkar hic olmazsa.

cnm inanki hiiiç farkında değil olanların...
olsa zaten utanır sıkılır veya onuda geç
bnm imalarımdan yemek falan yok deyişlerimden biraz olsun çakardı birşeyler..

Ima etme zaten acikca anlat. Senin aylardir yaptiklarindan rahatsiz oluyorum onceleri davet ettim ama sen abarttin evli bir insanim bu insanin evi temiz mi pis mi yuk oluyor muyum diye hic dusunmeden her gungeldin. Sirtini bana dayadin, bir kac gunluk misafirim olsan neyse sorun etmem ama hergun geliyorsun ne gelirken bir ekmek aliyorsun nede sofrayi kurup kaldirmama yardimci oluyorsun. 1 kisinin mutfak masrafida ustume bindi aylarca sen para tutarken ben kaybediyorum ustelik yoruluyorum. Sana ima etmeye calistim anlamadin eve gidince caldir ara dedin. Ben gittigim yerden eve geldigimde seni aramak zorunda degilim. Ne kadar dusuncesiz bi insansin? Neden yaninda yemek fisi yada para getir miyorsun ben olmasam mecbur getirecektin, yetiskin bir insansin benim mi hergun senin karnini doyurmami bekliyorsun. Ayrica doner almaya gittik ben senin hesabini odemek zorunda degilim canim tabiki arkadaslar arasinda ismarlamak olur fakat ne sen benimkini odedin bir kez ne teklif ettin nede beni evine cagirdin. Artik bitti lutfen beni eve giderken rahatsiz etme basinin caresine de bak yaninda yemegini veya parani yemek fisini getir . Bundan sonra benden gecti...

Der olayi kapatirsin... Artik aglar mi... utanir mi ozur mu diler.. yuzsuzluge vurup kavgami eder... Onu bilemem yaparken dusunseymis. Boyle rahat insanlarin rahatliklarini bozucaksin bozmazsan SEN RAHATSIZ olursun. Dunyanin etrafinda donmedigini anlasin. Bilmiyorsa incelik gorgu ogrensin.

X