Arkadaşım hiç yazmıyor !

dertlikadin11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
7
9
30
Kızlar merhaba. Ben 4 ay önce bi akşam anksiyete yüzünden hastaneye gitmiştim. Yanımda beklerken bi kadının hüngür hüngür ağladığını görüp neyin var falan diye sordum kendimi unutup ona destek oldum. Çok şiddetli başı ağrıyormuş. Neyse sonra bayağı konuştuk hatta hastane çıkışı yemek yemeye falan gittik konuştukça ne kadar ortak yönümüz yaşantımız olduğunu fark ettik oda yeni boşanmış falan. Dedik artık görüşelim konuşur dertleşiriz çokta içim ısındı kıza.

Ben ertesi gün falan hep yazdım ama bu kız bana 5-6 saat sonra cevap verdi dedim heralde işi falan var. Neyse aradan zaman geçti buluştuk yine çok güzel zaman geçirdik hatta bir defa evime yemeğe davet ettim geldi sonra yine akşam dışarı çıktık yemeğe gittik eğlendik. O kadar iyi anlaşıyoruz ki buluşunca çok güzel zaman geçiriyoruz sohbet ediyoruz sonra kendisi hep şunuda yapalım şurayada gidelim falan diyor.

Sorun şuki ben yazmadan asla yazmıyor günler geçsede asla buluşalım veya bana gel demiyor. Bir defa dedi ama sonra taziyeye gidicem diye iptal etmişti. Yazdığımda hep bir kaç saat sonra cevap veriyor yani ondan asla birşey gelmiyor ben hadi buluşalım demeden veya yazmadan. Ben bu kızı çözemedim kızlar ama buluşuncada dünya tatlısı çok iyi anlaştığım birisi. Çok uzun zamandırda tanımıyorım tabi ama sizce neden böyle ve ne yapmam gerekiyor?

belki çekiniyordur ilk yazmaya bilemedim ki. ben de birileriyle ilk kez arkadaş olduğumda genelde hep onlar buluşalım der bir süre boyunca. sonra ben de kendimi açarım. bence "müsait olunca söylersin öyle buluşuruz bana gün fark etmez" diye bir şey diyin ve yazmasıno bekleyin. sürekli konuşmayı ben açtığım arkadaşlarım olunca ben yazmayı bırakıyorum onların yazmasını bekliyorum. geç de olsa yazıyorlar

Ben tam anlattıgınız arkadas gıbıyım saatler sonra cevap verırım kendım yazmam . Sevmedıgımden mı hayır sevıyorum. İşimmi var yooo o an baska uygulamaya dalıp unutuyorum üşengeç oldugumdan da cıkalım dıyen ben olmuyorum. Yanı cekınmeden ıstedıgınız zaman sız yazın

Kızlar merhaba. Ben 4 ay önce bi akşam anksiyete yüzünden hastaneye gitmiştim. Yanımda beklerken bi kadının hüngür hüngür ağladığını görüp neyin var falan diye sordum kendimi unutup ona destek oldum. Çok şiddetli başı ağrıyormuş. Neyse sonra bayağı konuştuk hatta hastane çıkışı yemek yemeye falan gittik konuştukça ne kadar ortak yönümüz yaşantımız olduğunu fark ettik oda yeni boşanmış falan. Dedik artık görüşelim konuşur dertleşiriz çokta içim ısındı kıza.

Ben ertesi gün falan hep yazdım ama bu kız bana 5-6 saat sonra cevap verdi dedim heralde işi falan var. Neyse aradan zaman geçti buluştuk yine çok güzel zaman geçirdik hatta bir defa evime yemeğe davet ettim geldi sonra yine akşam dışarı çıktık yemeğe gittik eğlendik. O kadar iyi anlaşıyoruz ki buluşunca çok güzel zaman geçiriyoruz sohbet ediyoruz sonra kendisi hep şunuda yapalım şurayada gidelim falan diyor.

Sorun şuki ben yazmadan asla yazmıyor günler geçsede asla buluşalım veya bana gel demiyor. Bir defa dedi ama sonra taziyeye gidicem diye iptal etmişti. Yazdığımda hep bir kaç saat sonra cevap veriyor yani ondan asla birşey gelmiyor ben hadi buluşalım demeden veya yazmadan. Ben bu kızı çözemedim kızlar ama buluşuncada dünya tatlısı çok iyi anlaştığım birisi. Çok uzun zamandırda tanımıyorım tabi ama sizce neden böyle ve ne yapmam gerekiyor?
canım sevgilin değil arkadaşın ve senin kadar samimi olmak istemiyor belli ki beklentini azalt

Belki sizle şuan çok yakın olmadığı içindir. Açıkçası ben de öyleyimdir. Herkesin kendi hayatı, işi gücü var insanları rahatsız etmek istemiyorum. Evde tek olayım yapacak bi şeyim olmasın yine de yazmam. Siz yazın çekinmeyin. Buluşmak istemese zaten buluşmaz.

Herkes telefona mesaja aynı derecede ehemmiyet vermez, önemsemez.
Böyle kafanızda kuracağınıza yüz yüze geldiğinizde sorun. Sizle görüşmek istemese zaten yanınıza geleceğini zannetmiyorum.
Kimi sosyal medya sevmez
Kimi yazışma sevmez
Kimi telefon kullanmayı sevmez
Kimi telefonda konuşmayı sevmez...
Arttırılır bu seçenek ve karşıdakini ben olsaydım böyle yapmazdım şeklinde düşünerek empati yapıyorsunuz . Siz o değilsiniz , o da siz 😅 Akışa bırakın bazı şeyleri su akar yolunu bulur🌸

X