Arkadaşım Sinsi mi?????

seda_pnr

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2019
39
6
33
Merhaba kızlar direkt Konuya giriyorum şimdi benim bi tane eski bankadan iş arkadaşım var Elif..beni işle ilgili sıkıntılardan hep korur kollardı..işle ilgili sıkıntıların sebebi ben gösterilsem de başkalarına hemen beni korumak için laf sokar bu çok hoşuma giderdi fakat çevremdeki herkes onun sinsi bi insan olduğunu ve herkes gaz verdiğini söyler durur. Neyse tabi ben bunlara hiç kulak asmam çünkü bana hiç bi kötülüğünü görmemişsimdir..fakat rahatsız olduğum bi kaç şey oldu..sürekli mesajlasırlen hep laf sokar mesela geçen gün telde konuşuyorduk napıyosun dedi mutfakta çay içiyorum, kocamda çocukla içerde oyun oynuyor dedim hemen dediki; adamı içeri atmışsın mutfakta keyif yapıyorsun sonrada ben kocama çok düşkünüm falan diyosun deyip kahkaha patlattı..ya bilemiyorum belki de ben kuruntu yapıyorum geçen gün eşim bana dediki ; işine çok zaman ayırıyorsun kendimi çok yalnız hissediyorum diyip gözleri doldu.. bende hemen arkadaşıma bu durumu anlattım aman dikkat et benim de bi arkadaşımın kocası böyle demişti sonradan aldattı en tehlikeli durum dikkatli ol dedi ya ne bilim diğer arkadaşlarım mesela böyle yorumlar yapmazlar bazen de sana takılmak hoşuma gidiyor diyor.evime gidip gelen birisi.sizce ne yapmalıyım bıktım artık sürekli laf sokmasından sorun bende mi onda mı bilemiyorum ama bişeyler sürekli husursuz ediyor beni..yorumlarınıza ihtiyacım var

Bunları dışarıdan görsem aksi bir durum düşünmezdim fakat iş arkadaşlarınız onun için sinsi demesi düşündürdü..Belki sizi uyuz etmek için konuşuyor bilemedim

Bir de sürekli olarak eşinizle ilgili size laf atması da hoşuma gitmedi.. Hele ki dikkat et aldatmasın falan demesi??? Bilemedim şuan.

Normalde arkadaşlar aralarında takılır birbirine ama bu biraz sinsice demeyeyim de şuursuzca olmuş..

Ben eğer rahatsız olsam "arkadaşım sen hayırdır 😜?? Neden sürekli şuursuz şuursuz konuşuyorsun, ne gerek var böyle saçma sapan şeyler konuşmaya, benim evliliğimden başka takılacak mevzu mu yok bizim aramızda??" derdim yani..

Bunları dışarıdan görsem aksi bir durum düşünmezdim fakat iş arkadaşlarınız onun için sinsi demesi düşündürdü..Belki sizi uyuz etmek için konuşuyor bilemedim

Bir de sürekli olarak eşinizle ilgili size laf atması da hoşuma gitmedi.. Hele ki dikkat et aldatmasın falan demesi??? Bilemedim şuan.

Normalde arkadaşlar aralarında takılır birbirine ama bu biraz sinsice demeyeyim de şuursuzca olmuş..

Ben eğer rahatsız olsam "arkadaşım sen hayırdır 😜?? Neden sürekli şuursuz şuursuz konuşuyorsun, ne gerek var böyle saçma sapan şeyler konuşmaya, benim evliliğimden başka takılacak mevzu mu yok bizim aramızda??" derdim yani..
Kesinlikle haklısınız belki de benim hatam hep sustum güldüm çünkü..hatta yeni aklıma geldi geçen gün eşin niye mesaiye kalıyor ?arayıp araştırsana bu kadar saf olma diyor.. ben senin üzülmeni istemem;ilerde ablam gibi aldatılırsın diye uyarıyorum diyor ablamın yaptığı hatayı yapma diyor kurcala sorgula kaçta işe gidiyor kaçta geliyor falan. Bende kocama güveniyorum dedim alındığımı anlayınca alttan aldı seni düşündüğüm içim böyle söylüyorum falan dedi ya bu normal mi sizce ?

Kesinlikle haklısınız belki de benim hatam hep sustum güldüm çünkü..hatta yeni aklıma geldi geçen gün eşin niye mesaiye kalıyor ?arayıp araştırsana bu kadar saf olma diyor.. ben senin üzülmeni istemem;ilerde ablam gibi aldatılırsın diye uyarıyorum diyor ablamın yaptığı hatayı yapma diyor kurcala sorgula kaçta işe gidiyor kaçta geliyor falan. Bende kocama güveniyorum dedim alındığımı anlayınca alttan aldı seni düşündüğüm içim böyle söylüyorum falan dedi ya bu normal mi sizce ?
Sürekli aynı şeyi dillendirmesi elbette normal değil.. Amacı huzurunuzu bozmak mı nedir anlayamadım.. Ama bence artık daha kesin bir dille fikrinizi söyleyin ve artık eşinizle alakalı birşey paylaşmayın onunla..

Sürekli aynı şeyi dillendirmesi elbette normal değil.. Amacı huzurunuzu bozmak mı nedir anlayamadım.. Ama bence artık daha kesin bir dille fikrinizi söyleyin ve artık eşinizle alakalı birşey paylaşmayın onunla..
Tmm canım çok teşekkür ediyorum

Karşı tarafın kişiliği gereği böyle bir tavrı olabilir genel anlamda. Belki sizle alakalı bir durum değildir ama benim asla hoşlanmayacağım bir tavır. Belki de bu yüzden insanlar onun için sinsi deyip uzak duruyordur.
Bu kişi sizi rahatsız ediyorsa bence muhabbeti çok da uzatmadan görüşmeyi bırakın.

Gereksiz konuşuyor arkadaşınız. Herkese böyle davranıyor anlattığıniza göre ve durumda sinsi oluyor . Evinize herkes girip çıkmasın . Devir öyle bir devir ki. .

Çok teşekkür ederim kızlar ya bilemiyorum ona karşı hep içimde bi şüphe var..bazen çok iyi bazen çok laf sokar. Bi türlü kestiremiyorum..bi tane hatasını bulup arkadaşlığımı bitiricem ama bi kesin gerçek sebep te yok! sonrada vicdan azabı duyuyorum ;onun hakkında böyle düşünüyorum diye..ah çok zor bu durum..geçen gün bi arkadaş nişan atmıştı onun durumunu mesaj üzerinden konuşuyorduk bende dedim ki devir öyle devir ki bekarlar evlilere evlilerde bekarlığa özeniyor dedim.. sonra mesaj atmış yazmışki sen de çok meraklısın boşanmaya.. bende hayır ben Allah’a şükür kocamı seviyorum yine olsa yine onla evlenirdim yazdım o da tabi tabi diyip gülücük atmış ay bi sinir oldum :KK43: şimdi tavır alsam hemen diyecekti sana takılıyorum alınma diye..

Gereksiz konuşuyor arkadaşınız. Herkese böyle davranıyor anlattığıniza göre ve durumda sinsi oluyor . Evinize herkes girip çıkmasın . Devir öyle bir devir ki. .
Haklısınız ama işte başta samimi olunca bi anda mesafe koymak çok zor oluyo

Mesafe koymazsanız sınır diye birşey kalmaz size herşeyi söyleyebilecegini düşünür
Ewet o da doğru peki tekrar bu gibi konuda yorum yaparsa direkt bozayım mı ? Yani sürekli evliliğim niye gündemde ? Başka konu mu yok falan mı diyeyim

Sen habıre bozulmussun bunun ustune hala neden bozulacak diyorsun?
Buzdolabına soksun kendını bozulmasın.
Samimi degılsınız, samimiyet boyle bisey degıl.
Ay ne bilim o kadar değişik durum ki ilk defa başıma geliyor sersemleştim resmen ya aslında kafama takılan şu; şimdi bu hep laf soktuğunda gülüyordum ya şimdi ben bunu bozduğumda demiyecek mi daha önce gülüyordun şimdi ne oldu diye??

Ewet o da doğru peki tekrar bu gibi konuda yorum yaparsa direkt bozayım mı ? Yani sürekli evliliğim niye gündemde ? Başka konu mu yok falan mı diyeyim
Benim evliliğim eşimi ve beni ilgilendirir demeniz yeter bence

Ay ne bilim o kadar değişik durum ki ilk defa başıma geliyor sersemleştim resmen ya aslında kafama takılan şu; şimdi bu hep laf soktuğunda gülüyordum ya şimdi ben bunu bozduğumda demiyecek mi daha önce gülüyordun şimdi ne oldu diye??
Gecmıse mazı derler suan bu dedıgını kaldıracak psikolojide degılım demek ki, malum robot degılım ben her dk seni eyleyemem diyeceksin.

Kaldı ki, su yazdıgın soruyu sorarsa cıddı piskinmiş derim.

Bence bu kadar korkma, en fazla küsersiniz.
Kocan senı aldatır diyen insanla da küs yanı bısey olmaz.

Gecmıse mazı derler suan bu dedıgını kaldıracak psikolojide degılım demek ki, malum robot degılım ben her dk seni eyleyemem diyeceksin.

Kaldı ki, su yazdıgın soruyu sorarsa cıddı piskinmiş derim.

Bence bu kadar korkma, en fazla küsersiniz.
Kocan senı aldatır diyen insanla da küs yanı bısey olmaz.
Kesinlikle ! Son bi atak bekliyorum bi gelişme olursa buraya da yazıcam çok teşekkür ediyorum

X