Arkadaşım

Adamın şiddeti vs.yok en azından.ilgi göstermiyormuş göstermesin ..çokta önemli değil .baba evine giderse o abi ona tecavüzde edebilir.yada çocuklara tacizde bulunabilir.. bu daha büyük risk.imkanı yoksa ötelesin boşanmayı.kocasının evi aile evinden daha güvenli şu durumda
Bogazını falan sıktı, arkadaşım sınırlendı bıcak aldı elıne, kafasına falan vurdu adam
Şiddet bazen oluyor.

Eşinin kız kardeşinin cocugu olmuyor. Durumları iyi. Kızını ona vermeyı bıle düşündü kız.
Görümcesi ve eşi ne düşünüyor bu konuda?
Eşi yine rahat birakmaz ki kadını.
En iyisi eşiyle devam etmesi pislik bir abi baba desen oda ayrı kafa.
Gizlice birikim yapıp çocuklarını büyütüp bir işe girse kendini kurtarsa.

Üzgünüm ama kendine çok iyi bir iş bulup izini kaybettirmediği sürece boşanmasını tavsiye etmem.
Sapık abi.
Kötü baba.
Muhtemelen onlara müsaade eden bir anne.
Kurtulmak için evlenmiş. İki çocukla döndüğünde çok daha kötü şartlarla karşılaşacaktır.
Annesi sinmiş, maaşı var, istese kocasını çekmez ama çekiyor. Zamanında annesi korkudan boşanamadı. Babası boşanırsan çocukları göstermem, seni öldürürüm diye hep tehdit etmiş. Babası aşırı ters bi insan. Abisi hep kızı ezen biri. Hep aşagılıyor.hepsınden nefret ediyor. Şuan boşanmak kotu fıkır sanırım

Görümcesi ve eşi ne düşünüyor bu konuda?
Eşi yine rahat birakmaz ki kadını.
En iyisi eşiyle devam etmesi pislik bir abi baba desen oda ayrı kafa.
Gizlice birikim yapıp çocuklarını büyütüp bir işe girse kendini kurtarsa.
Adam para vermıyor kı kıza. Kız parasızlıktan eşyaları sattı. Görümce kabul eder ama kocası vermez bence. Bence kocası cocukların büyümesını beklıyor

Burası zaten bunun için degil mi? Bu zamana kadar 6tane falan açmışımdır konu maksimum
Ben son zamanlarda çok sık denk geldiğim için sordum. Dershane mevzusu vardı iki konu, bir de bu konu var bildiğim. Bilmiyorum, ben çok doğru bulmuyorum her problemi başkaları aracılığıyla çözmeyi. O yüzden sormuştum.

Ben son zamanlarda çok sık denk geldiğim için sordum. Dershane mevzusu vardı iki konu, bir de bu konu var bildiğim. Bilmiyorum, ben çok doğru bulmuyorum her problemi başkaları aracılığıyla çözmeyi. O yüzden sormuştum.
Aklıma takılanları soruyorumda. Aslında çok açtığımı düşünmüyorum. Bunu sorma sebebim belki kadın sıgınma evi, nafaka falan bilen vardır. Bi de devlet galıba calısan anneye kres parası verıyor. Bunları ögrenebılmektı. Ama herkes boşanmasın daha iyi dedi. Bılmıyorum hangısı ıyı. Ama arkadaşım için gercekten uzuluyorum. Elımden de bısey gelmıyor

Ömrü gidiyor, çocuklar için katlanıyorda. Abisi öldürürüm seni dıyor. Bazı gercekten kötü biri. Annesının yaptıgı yemekte kıl cıktı dıye, kafasına sobayı vuran bır adam. Kreşe falan verse ama nasıl gecınecek
Ömrü gidiyor tamam da şu an bunu düşünecek durumda değil. Ruh hastası bi baba sapık bi abi sinik bi anne işsiz güçsüz 2 küçük çocuklu bir kadın. Şu tabloda kadının ömrünün gitmesi dışında çok korkunç sorunlar var bence. Bi süre otursun oturduğu yerde. En güvenli yer kocasının yanı şu an. Çalışmaya başlasın. Para biriktirsin. Bu da en az 3-4 yıl demek sonra bi
İş öğrenip para biriktirdiğinde çocuklar da okul çağına gelmiş olur nafaka falan da alır bakar hayatına. Şimdi saçma sapan maceralara dalıp daha kötü durumlara kendini de çocuklarını da düşürmesin. En azından çocuklar bi sapıkla aynı evde değiller

Adam para vermıyor kı kıza. Kız parasızlıktan eşyaları sattı. Görümce kabul eder ama kocası vermez bence. Bence kocası cocukların büyümesını beklıyor
Neresinden tutsak elimizde kalıyor ya konu.
Is bulsa adam onada mi karışır?
Birde çocuğun eğitimini arkadaşın kendisi sağlasın otoriteyi kursun baba şımarttikca çocuk asi olmuş.
Bizde de eşim yumusak davranir ama ben katıyımdır babadan korkmaz ama benden korkar.
Ailesinden mumkun olduğunca uzak dursun o abiyide Allah bildiği gibi yapsın şeyi kopasica pislik ya.

Ömrü gidiyor tamam da şu an bunu düşünecek durumda değil. Ruh hastası bi baba sapık bi abi sinik bi anne işsiz güçsüz 2 küçük çocuklu bir kadın. Şu tabloda kadının ömrünün gitmesi dışında çok korkunç sorunlar var bence. Bi süre otursun oturduğu yerde. En güvenli yer kocasının yanı şu an. Çalışmaya başlasın. Para biriktirsin. Bu da en az 3-4 yıl demek sonra bi
İş öğrenip para biriktirdiğinde çocuklar da okul çağına gelmiş olur nafaka falan da alır bakar hayatına. Şimdi saçma sapan maceralara dalıp daha kötü durumlara kendini de çocuklarını da düşürmesin. En azından çocuklar bi sapıkla aynı evde değiller
Aılesının yanına giderse babası ve annesı ıle yasayacak. Ama babası hayatı dar eder. Normalde bekarken babası evdeyken odadan cıkmazdı. Hatta wcye gıtmemek ıcın kaba büyük wcsını yapmıs. Bunu aglayarak anlattı. Babası normal biri degil. Kocası ve abisinin doldurması ıle hep kızın üzerine yürüyor ve abisi gülüyor sonra. Ben hep dıyorum yavastan para at kenara dıye. Para yetmıyor atamıyorum dıyor

Aklıma takılanları soruyorumda. Aslında çok açtığımı düşünmüyorum. Bunu sorma sebebim belki kadın sıgınma evi, nafaka falan bilen vardır. Bi de devlet galıba calısan anneye kres parası verıyor. Bunları ögrenebılmektı. Ama herkes boşanmasın daha iyi dedi. Bılmıyorum hangısı ıyı. Ama arkadaşım için gercekten uzuluyorum. Elımden de bısey gelmıyor
Dayakta varmış ya üzüldüm gizlice darp raporu alsin mutlaka boşanma durumunda lehine olur enazindan nafaka bağlanır çocuklarını alır

Neresinden tutsak elimizde kalıyor ya konu.
Is bulsa adam onada mi karışır?
Birde çocuğun eğitimini arkadaşın kendisi sağlasın otoriteyi kursun baba şımarttikca çocuk asi olmuş.
Bizde de eşim yumusak davranir ama ben katıyımdır babadan korkmaz ama benden korkar.
Ailesinden mumkun olduğunca uzak dursun o abiyide Allah bildiği gibi yapsın şeyi kopasica pislik ya.
Bi taraf yumusak bi taraf sert olunca cocuklar anneye bilenıyor.Annesı kötü görünüyor cocuklara. Kocasınında cocukluk gecmısı iyi degıl. O da yanlıs yetıstırıyor cocukları. Evet çözümsüz bi konu. Haftaya psıkıyatrıye gıdecek. Ilac verır muhtemelen

Aılesının yanına giderse babası ve annesı ıle yasayacak. Ama babası hayatı dar eder. Normalde bekarken babası evdeyken odadan cıkmazdı. Hatta wcye gıtmemek ıcın kaba büyük wcsını yapmıs. Bunu aglayarak anlattı. Babası normal biri degil. Kocası ve abisinin doldurması ıle hep kızın üzerine yürüyor ve abisi gülüyor sonra. Ben hep dıyorum yavastan para at kenara dıye. Para yetmıyor atamıyorum dıyor
3-4 yıl sıkacak dişini çalışacak. Para biriktirecek sonra dediğim gibi hem işi hem parası olur nafaka da eklenir. Ama şu durumda kurta kuşa yem olur. Çocukları da sefil olurlar. Biraz daha sabredip ayaklarının üstünde durmayı öğrensin

3-4 yıl sıkacak dişini çalışacak. Para biriktirecek sonra dediğim gibi hem işi hem parası olur nafaka da eklenir. Ama şu durumda kurta kuşa yem olur. Çocukları da sefil olurlar. Biraz daha sabredip ayaklarının üstünde durmayı öğrensin
Haklısınız baska secenek yok. Kızı az daha büyük olsaydı süper olurdu. Ben ona bu sekılde tavsıye verecegim

X