Arkadaşıma takıldım kaldım

Hatuni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
167
155
Selam kızlar
İlk forum konum hazır dün gece de rüyama girmişken eski bir arkadaşım ile ilgili olsun dedim.kendisi liseden beri sevdiğim,oldukça samimi olduğumuzu düşündüğüm biri.her zaman birlikte olmak yerine dönem dönem koptuğumuz zamanlar oldu ama benim için o her zaman çok eğlenceli ,kıymet verdiğim biriydi.2016 senesi özellikle gene çok yakınlaştığımız,eşler ile beraber gidilen aktiviteler,benim fikrim doğrultusunda beraber yazıldığımız yoga kursu,boş vakitlerde kahve - kahvaltı - sohbetler..haliyle düğünümde görmek istediğim yakınlıkta olduğumuzu düşündüm.
davetime "tatlım ben gelemeyeceğim çok özür dilerim" dedi biraz bozuldum ama bişey demedim.ertesi gün bir baktım liseden başka yakın arkadaşıyla eğlenmeye çıkmışlar.bense önemli bir işi var sanmıştım.sonrasında ne aradı,ne sordu tebrik etmek için.başka şehire taşındım,burada kuzeni var.onunla dibimize kadar gelip,yemek yemişler.fotoğraf koymuş,haberim olmadı.şimdi bende ona ilgili davranmıyorum.bende onun düğününe katılamamıştım çünkü başka birinin düğününe katılıp,düğünde arabayla insan taşıdım.kıza yardım ettim.fakat bunu sorun ettiğini sanmıyorum,yeni mekan açtı gidip tebrik ettim,ekstra para bıraktım adettendir diye.kocasına eşimle süpriz doğum günü yaptık (eşim düşündü ,o zaman flört ediyorduk)hatta şimdi bakıyorum çoğu zaman ben arayıp,sormuşum.çıkalım özledim dediğimde akşam yogaya gidiyorum gece 10da bitiyor o saatte çıkabilir misin demişti.halbuki o benden bunu istese ben dersimi iptal eder,onla görüşürdüm.aslında kendi programından vazgeçmemeli insan.her neyse,çok anlattım çünkü hala bu konuyu atlatamamışım ki rüyalarımda görüyorum.rüyamda ona içimi döküyorum.gerçekte iletişime bile geçmiyorum.bende ona yüzeysel yaklaşıyorum.
Adeta unutamadığım aşkım sanki :))) ne aklıma getirmeliyim,ne düşünmeliyim ki içim rahatlasın gerçekten.gerçek anlamda ne ona öfke duyayım,ne özleyeyim.hayatımdan gitmesi gerekiyormuş gitti,yolu açık olsun demeyi istiyorum ama içime sinerek..ne yapayım sizce?

İlgi çekmediği için kimseye bir sorun gibi görünmemiş.teşekkürler bayanlar

Bende aynısını bir arkadaşımda yasıyorum. Psikolojiyle alakalı sayfalara girmiştim bir ara baya takıntı etmiştim orda yazanlarla atlatmıstım.

Aynı durumun daha beteri bende var ve ben yol verdim ona çoktan ama onun bu durumdan haberi Yok ararsa açarım mesaj yazarsa cvplarım ama ben özel çaba sarffetmiyorım sanada tavsiyem sen özel bir ilgiye girme ve o yazarsa yaz yazmazsa aramazsa arama bile en güzeli böyle çünkü :KK66:

Aynı durumun daha beteri bende var ve ben yol verdim ona çoktan ama onun bu durumdan haberi Yok ararsa açarım mesaj yazarsa cvplarım ama ben özel çaba sarffetmiyorım sanada tavsiyem sen özel bir ilgiye girme ve o yazarsa yaz yazmazsa aramazsa arama bile en güzeli böyle çünkü :KK66:

Evet bende öyle yapıyorum ama rüyamda bir güzel ona olan kırgınlığımı anlatıp,rahatlıyorum.sanırım benim derdim içimdekileri söyleyememek.çünkü benim biriyle bir derdim varsa en fazla 3 gün içimde tutarım.sonra arar konuşurum.şimdi konuşsam "oo baya takılmış" olacak diye aramıyorum.ama ben ona ona böyle davranmazdım diye de kendimi salak gibi hissediyorum.gerçekten bir ilişki,bir arkadaşlık bitince hakiki manada umursamamanın bir yolu olmalı ,ama nasıl

Evet bende öyle yapıyorum ama rüyamda bir güzel ona olan kırgınlığımı anlatıp,rahatlıyorum.sanırım benim derdim içimdekileri söyleyememek.çünkü benim biriyle bir derdim varsa en fazla 3 gün içimde tutarım.sonra arar konuşurum.şimdi konuşsam "oo baya takılmış" olacak diye aramıyorum.ama ben ona ona böyle davranmazdım diye de kendimi salak gibi hissediyorum.gerçekten bir ilişki,bir arkadaşlık bitince hakiki manada umursamamanın bir yolu olmalı ,ama nasıl
Yeri geldiğinde lafları sokarak Can'ım o fırsatın elbet olacak az bekle derim :KK66:

Yeri geldiğinde lafları sokarak Can'ım o fırsatın elbet olacak az bekle derim :KK66:

Doğru söylüyorsun.elbet bir telefon,bir mesaj..hiç konuşmanın ortasını bile beklemem diye düşünüyorum.hani şu açar açmaz telefonu "ooo sen hayatta mısın ya? Sen arar mıydın?" Diye pisleşenler var ya :)) bu kez de ben yapıcam.iyice aramasın isterse.yeter ki benim içim soğusun ☺️

Doğru söylüyorsun.elbet bir telefon,bir mesaj..hiç konuşmanın ortasını bile beklemem diye düşünüyorum.hani şu açar açmaz telefonu "ooo sen hayatta mısın ya? Sen arar mıydın?" Diye pisleşenler var ya :)) bu kez de ben yapıcam.iyice aramasın isterse.yeter ki benim içim soğusun ☺️
Bu en basiti daha büyüklerinide verir Allah eline bence pusuda bekle şimdilik

Ben sunu anladım takıntı edince karşıdakine sen niye söyle diyorsun diye sorduğunda kendini bir sey sanıyor. Bende hicbir sey yokmus gibi davranıyorum. bu daha fazla rahatlatıyor beni. Bir ara takılmıstım her davranışına.Esim bile sasırdı kaldı bildigin insan yani yiyor iciyor o da niye takıyorsun demisti bende cok samimi olmuyorum artık. Bazen taksamda bazı seyleri tınlamıuor havası veriyorum.

X